שאלות, חדשות, בקשות

elall

Member
מנהל
אבל זה גם בזכות ההפקות שמתנהגות בצורה שטחית

ומרגילים את הקהל לזה והופכים את הז'אנר לשטחי. זה ליהוק שלהם, זה בחירה שלהם והרבה פעמים רואים שחקנים או חסרי כשרון , חסרי ניסיון או לא מתאימים , בתפקידים לא קשורים, העיקר שהם מלכות יופי/דוגמנים, העיקר ש"יש על מה להסתכל".
&nbsp

evglev1

Well-known member
מנהל
זה גם הנטייה הטבעית להתרחק מדברים מכעורים

הרי אם באמת ילהקו מכוערים מעטים יסתכלו עליהם מוכשרים ככל שיהיו.

אגב לדעתי שאנג'ליק בואיר, קרלוס פונסה בכלל לא יפים וגם סילביה נבארו לא הייתה יפה כששיחקה באצטקה.

אבל ויוה בבלוג ובפייסבוק משווק יותר שחקנים ופחות עלילה. אבל בעצם אל מי אני בא בטענות הרי צפיתי במישהו צופה בך רק בגלל השחקנים כשהעלילה היא הפוך מהטעם השלי, וגם אני רוצה את הבלתי נסלח רק בגלל אנה ברנדה וגם בחרתי לצפות באיפט ולוותר על מחכים לשמש, בגלל הפנים היפות של השחקנית.

elall

Member
מנהל
לא חייבים ללכת לקיצוניות השנייה (כיעור)

לא חייבים שחקנים שנראים כמו נסיכים ונסיכות, מלכות יופי ודוגמני צמרת.
קח את ליליה קבראל, לא צעירה, לא דוגמנית ולא סקסית, אבל היא מעולה במה שעושה, ואם לוקחים לדוגמא את "שקר היופי", היא הייתה גיבורה ראשית וזה הצליח לה ובגדול. אבל אז טלמונדו עשו רימייק ואת מי הם הביאו לתפקיד הראשי? מישהי שנראת בת 35 וכמו בובת ברבי בערך, הכי לא מתאים לדמות, אז במקרה כזה בעיניי ללהק מישהי צעירה ויפה לא צעד חכם.
עוד דוגמא חורחה זבלטה, הוא בחור נאה, אבל לא איזה חתיך הורס, אבל יש לו כישרון, קסם, כריזמה והוא כבר שנים רבות "שולט" בצ'ילה. בכלל בצ'ילה פחות מתעסקים במראה חיצוני, רוב השחקנים שם נראים אנשים די רגילים, אולי זאת הסיבה שויוה לא ממש טורחים להביא טלנובלות שלהם. אבל צ'יליאנים רגילים לזה ואוהבים את זה ככה.
אני חושבת שהכי חשוב זה להביא שחקנים מוכשרים, שמתאימים לתפקיד, שיהיה כימיה בין שחקנים, שהסיפור יהיה טוב. אבל לפעמים נראה שהפקות מביאות כאלה שחקנים שיכלו להתפשט כמה שיותר ולסנוור את הצופים בגופם הסקסי והחושני. וזה הרבה פעמים בא על חשבון הדברים החשובים שציינתי.
&nbsp
ואגב, להבליט שחקנים זה לא כזה חטא או לבחור טלנובלה לפי שחקנים, זה לא תמיד בא בקטע השטחי. רבים מאיתנו אוהבים שחקנים רבים כי הם פשוט שחקנים מעולים.
&nbsp
ובהמשך לדוגמאות הפרומואים ההזויים של ויוה נזכרתי בזה

שלא ברור מה הם מפרסמים שם, טלנובלה או סרט פורנו:

evglev1

Well-known member
מנהל
ודווקא הפרומו בשידור הראשון היה מעולה

אז עוד הקפידו שלטלנובלות שמשודרות פעם שנייה יהיה פרומו שונה מבפעם הראשונה, רק מאז מונטה כריסטו בשידור חוזר החליטו לשמור על אותו הפרומו למעט עמק התשוקות ובלב הסערה. הפרומו הזה באמת לא רציני ומביש והעיקר שהם הפכו את עצמם לרמאים כי הם כבר אמרו שרסיסטירה שהם בחרו לתרגם בשם הלא קשור "קשר דם" הם אמרו שהיא הכי סקסית בטלוויזיה עד שהם צריכים שהשידור והשידור החוזר שלה בויוה פלטינה צריכים להיות אחרי 22:00 וסידרו את לוח השידורים בשביל השעות האלה בשישי ובשבת והפרומו גם הדגים את זה כאילו שזה סרט פורנו עלוב, אבל זה לא הפריע להם לחזור עוד פעם על המוטו של הטלנובלה הכי סקסית.

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן הפרומואים של אהבה מנצחת ובלב הסערה

היו רק שיווק של וויליאם לוי ולא רמז אפילו על סיפור העלילה, הפרומו של אהבה מנצחת רצה להראות אותה כעוד טלנובלה שטחית על רודף שמאלות שמתאהב ומשתנה, בעוד שמקס בכלל לא היה רודף שמאלות.

faery18

New member
פרדיננדו ואלטאיר בהחלט ראויים לתפקידים ראשיים!

אפילו היה מתאים להם להיות זוג ראשי באיזו טלנובלה.
הפעם הראשונה שראיתי את שניהם הייתה ים של סודות, ממש בתחילת דרכם חח איזו נוסטלגיה. גם אאוחניו סיז'ר וחוסה רון שיחקו שם.

Don Nirtin

New member
וגם ג'סיקה קוץ'

אלטאיר חראבו בהתחלה פשוט הייתה אלטאיר.
&nbsp
ועוד - חוסה רון גם התחיל שם.
&nbsp
ולצערי, גם מישל רמחליה המעצבנת התחילה שם

Don Nirtin

New member
גם אפריקה זבלה התחילה שם

החליפה את ג'רי סנדובל כשזו עזבה את הסדרה

faery18

New member
הנה היא בפתיח השני

תזכיר לי למה ג'רי סנדובל עזבה?

Don Nirtin

New member
וואלה לא זוכר למה

אבל אז אפריקה זבלה קיבלה את זמן המסך שלה.
&nbsp
הרבה כוכבים טובים יצאו משם......... מדהים.
&nbsp
ודווקא זה שאני הכי אהבתי שם (הקטור) נעלם מהמסכים אחרי מילה של אישה ששודרה ב2005.

faery18

New member
נכון גם ג'סיקה קאוץ' ומישל, את חוסה רון ציינתי

אז אפחד לא הכיר אותם והיום הם בין השחקנים הכי בולטים במקסיקו

evglev1

Well-known member
מנהל
אז מי יודע אם לא רימו את אופיר

שטלוויסה מ-2015 מחליפה את תשוקה וכוח, יכול להיות שזה יהיה בלתי נסלח, כמה שיש ביקורת שלילית עליה, היא שווה בגלל אנה ברנדה קונטררס.

אגב עשיתי חישוב כדי אם בגוף אחד לא תעלה גם לטלוויזיה ואכן רק אלוהים סולח מסתיימת ב-6.12.2016 ומתחת לשמיים ב-30.11.2016 ואף אחד מהתאריכים לא תואם את ה-4.12.2016 שבו עולה בגוף אחד לאתר, אלא אם כן ב-1.12.2016 ישימו פרק של החלטות ויתחילו את הסדרה החדשה או הישנה ב-4.12.2016, אבל כבר פישלתי אם ההימור של בזמן שישנת תהיה גם באתר וגם בטלוויזיה אז הנבואה ניתנה לשוטים, כך שנראה שבגוף אחד תהיה רק באתר.

מסתבר שטעיתי

וויוה לא אמרו לאופיר שתגיע לויוה טלויסה מ2015. התבלבלתי והבנתי לא נכון. מישהי אמרה לאופיר שכנראה תגיע טלוויסה מ2015. שזה יכול להתפרש לשני כיוונים. שאולי יביאו ואולי לא. בכל אופן אם לא יביאו את אל תעזבי אותי אז עדיף מ2016 יש הרבה מ2016 שהייתי רוצה שיביאו. לאס אמזונס ומלון הסודות שהן כבר נגמרו במקסיקו.

elall

Member
מנהל
בנתיים לא ניסיתי לחפש, כשאמצא משהו, אני אגיד לך

faery18

New member
ניסיתי לחפש לך אבל באמת הכל חסום

כמו שכבר אמרתי בעבר לאחרונה ממש קשה למצוא טלנובלות של טלויסה בנט, מקווה שאלה תצליח למצוא לכן אותה.

elall

Member
מנהל
אני הבנתי שהיא רק עכשיו אמורה להתחיל בארה"ב

נראה לי יוניביסיון מעלים פרקים שלהם לאתר....
אם לא, אני בטוחה שיעלו מחדש עכשיו בכל האתרים האלה שיש לצפיה עכשיו שזה ישודר בארה"ב.

למעלה