לוח מתאמנים וסטאז'רים

מורן 2511

New member
מאמן NLP בתהליך פרקטיקום מחפש מתאמנים

כחלק מסיום לימודי ותהליך ההתמחות (סטאז') שאני עובר, אני מעביר תהליכי אימון אישי (קואצ'ינג) והנחיות NLP במחיר סמלי של רק 50 שקלים למפגש של שעה-שעה וחצי. המפגשים מתקיימים בתל אביב, ומדובר בתהליך יחסית קצר של 3-10 מפגשים. למי שמעוניין וולמי שיש שאלות – מוזמנים ליצור איתי קשר ב-0528829944. המשך שבוע טוב! :)

efrat shemesh

New member
אימון אישי במסגרת פרקטיקום (סטאז')

שלום לכולם,
שמי אפרת ואני מסיימת לימודי הכשרת מאמנים בבית ספר מוביל.
כחלק מההכשרה אני עושה פרוייקט סיום ולשם כך, אם את בת 21 ומעלה ומעוניינת לעבור תהליך אימון אישי, צרי איתי קשר בטלפון: 052-4701722 ואשמח לשוחח ולמסור פרטים נוספים.

efrat shemesh

New member
אימון אישי במסגרת פרקטיקום (סטאז') : אפרת שמש - 052-4701722

שלום לכולם
,
שמי אפרת ואני מסיימת לימודי הכשרת מאמנים בבית ספר מוביל.
כחלק מההכשרה אני עושה פרוייקט סיום ולשם כך, אם את בת 21 ומעלה ומעוניינת לעבור תהליך אימון אישי,
צרי איתי קשר בטלפון: 052-4701722
ואשמח לשוחח ולמסור פרטים נוספים.
אפרת

אימון אישי מוזל במסגרת פרקטיקום

היי לכולם,
שמי מיכל, ואני לקראת סיום תהליך ההכשרה כמאמנת במכון אדלר.
במסגרת הכשרתי, אני מחפשת מתאמנים המעוניינים לעבור תהליך אישי, משמעותי ומעצים להגשמת מטרותיהם ושאיפותיהם.
התהליך בן 12 מפגשים, אחת לשבוע, במחיר מוזל של 600 ש"ח (לתהליך כולו ), ובליווי של מדריכה מנוסה ובכירה במכון.
מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים ולפגישת היכרות:
מיכל 0546318319
[email protected]

MyTaoWay

New member
מאמנת אישית בסטאז' בעלות סמלית

לומדת במכללת גומא,
מאמנת אישית בסטאז' בעלות סמלית, תעזור לך להשיג הצלחה בכל מה שתרצי. סודיות מובטחת, גרה באשדוד. 0505587552 אנינה.
אפשרי לאימון בסקייפ/טלפון.
&nbsp

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
אימון קבוצתי

הי ליפז,
זו תהיה בעיה למצוא אימון קבוצתי בחינם, את יכולה לבדוק דרך עמותות שונות - אולי "בעצמי" יכול לעזור. מאמנים עובדים בשכר, ובצדק.
אימון אישי יהיה קל יותר למצוא בתשלום סמלי, אצל סטאז'רים.

אימון מוזל להעצמה ואושר

היי ליפז,

היי ליפז היקרה,
שמי עינת, מאמנת בסוף תהליך סטאג' בן שנה וחצי במכון אדלר. בת 46, נ+4.
עד כה במהלך הסטאג' אימנתי נשים מקסימות אשר נסיבות חייהן לא איפשרו להן לקיים אורח חיים רגיל, לכן אני יכולה להזדהות מאוד עם תחושת התסכול הנובעת מכך.
בשלב זה עדיין אינני עורכת אימונים קבוצתיים (מתכננת לאחר סיום הסטאג') אבל
אשמח לאמן אותך אימון במפגש פנים אל פנים, לאחר שיחה טלפונית בירורית ובחינה (הדדית :) כדי לראות אם אנו מתחברות ואם נכון לך לפנות לתהליך אימון או לתהליך אחר בנושא).
מדובר באימון בן 12 מפגשים בני כשעה כל אחד מהם. האימון מתבצע בהדרכה (מאחורי הקלעים) של מדריכה בכירה בעלת וותק של שנים בתחום במכון אדלר.
עלות האימון 600 שח' אשר עוברים ישירות ממך למכון אדלר ומשולמים למעשה למדריכה המלווה אותי עבור ההדרכה המקצועית.
אם נשמע לך מתאים אשמח לשוחח ולתת לך פרטים נוספים. טל: 0584948999.

למעלה