החיפוש הייחודי של Gרר

מיקהפ

New member
בואי נעזוב, זו הרגשתי,

כבר נכתב, וגם נלעס, שבת שלום, אפשר לסכם שלא להסכים.

בדקתי, אבל לא מצאתי ללואר

חרשתי על המנוע הזה אתמול בערב.
ייתכן שפספסתי דיווח.
כן מצאתי הרבה דיווחים לאיזורים אחרים בצרפת שלא תהיה ברירה אלא לנסוע אליהם ;)

ציינתי את פריז כי חשבתי שאם לא אמצא ללואר אחפש לפריז

ראיתי כמה דיווחים בחיפוש שם, אבל דווקא לא מצאתי המלצה למסעדה שהיא ממש מה שאני מחפשת. הרבה קרפרי וכו'.
אשמח אם יש המלצות למסעדות טובות בפריז, אוכל להסתכל באתרים ולהתרשם.
תודה :)

החתולית

New member
יכולה להגיד לך איפה נהננו

וגם, אחרי סוכות יחזרו קישורי ומאמרי הפורום, ואז תוכלי למצוא בקלות המון המלצות על צרפת ופריז.

בנסיעות האחרונות שלנו אכלנו בביסטרו פול ברט - ביסטרו קלאסי מצויין לטעמי;

Le Baratin - עוד ביסטרו שקיבלתי עליו המלצות והיה אהוב על אנתוני בורדיין. מה שהיה טוב לבורדיין, היה מצויין לנו;

Atalier Vivanda Chereche Midi - זו רשת קטנה של מסעדות בשר. אכלנו בשני סניפים ולטעמנו, הסניף בשרשה מידי היה טוב יותר.

Le Comptoire de Odeon - ביסטרו עמוס מאד בערב, אבל בצהריים אפשר למצוא שולחן די בקלות.

החתולית

New member
את יכולה למצוא המלצות נוספות

באצעות החיפוש הרגיל של תפוז, וגם באתר פרנקופילים אנונימיים.

אם אוכל צרפתי קלאסי, בלי מוליקולות ותעלולי צילחות אבל טעים

עם מנות נדיבות, ממליצה על ל'אמי לואי באזור הרפובליקה. יקר, אך חומרי גלם מעולים. מסעדה ותיקה מאד עם אווירה של ביסטרו של פעם. המנות גדולות ומתאימות לשניים בדרך כלל. מומלץ - כבד אווז, אסקרגו, טלה, תרנגולת שלמה בגריל מיוחד ונתחים מיוחדים של סטייקים.
כשהפורום יחזור לקדמותו תוכלי למצוא דיווח מפורט שלי על המקום. אמנם ישן, אך זה מקום שלא משתנה.

https://en.wikipedia.org/wiki/Chez_l'Ami_Louis

Sanchez

Member
מקריאת השורות הראשונות של ההודעה הראשונה...
הבנתי מיד שמשהו פה מסריח.

trilliane

Well-known member
מנהל
מה מסריח? בחיי שאני לא מבינה אתכם. היא לא תבעה את העסק

היא בסה"כ שיתפה בחוויה של שירות גרוע. גם אם היא אדם יותר תמים, פחות אסרטיבי ומאמין שנופלות עליו צרות משמיים, זה לא מצדיק יחס כזה.

trilliane

Well-known member
מנהל
הם לא. הם גולשים קבועים בפורום שלא מכירים ולא מבינים אותך

כי כתבת הודעה ארוכה וקצת מבולבלת ותיארת התנהגות צרכנית די מוזרה... אני לא מצדיקה את היחס שקיבלת, אבל אם את רוצה שיתייחסו ברצינות נסי לכתוב בצורה יותר מסודרת, לוגית ופחות רגשית, תתמקדי בעובדות ולא באמונות, חששות וכו'.

אז הם טרולים באופי

כתבתי הודעה רגשית כי זה היה טרי לגבי תיאור התנהגות הסברתי שאני לא טיפוס שעושה בלאגן וכן יש אנשים שהיו עושים להם סצינות על דברים כאילו.
דהיינו אין שום סיבה לתת לי יחס כזה אם שלדעתי שמור יותר לאנשים שעושים בעיות כמו כאילו שלא משלמים, או שיכורים או מתפרעים. ללקוח שמתנהג יפה למרות שלא מגיע להם אין שום סיבה להתייחס כמו לזבל.

למעלה