תח"צ בצבעי הגאווה – ב 14 מדינות

matrix200200

Active member
ודבר אחרון לכל אלה שאולי ישאלו איפה המשפחה שלהם אני אענה

לא יודע אם אוכל להכין רשימה כזאת (אני אנסה לאסוף מה שאפשר)
אני כן מכיר בית למקבצי דיור בגדרה (חברה טובה של אמא שלי נמצאת שם).
אני יודע בוודאות שאין להם שום הסעות.
כל פעם שהיא צריכה לעשות משהוא בעיר, היא נאלצת לקחת מונית.
תחנת אוטובוס קרוב לבית הזה אין שם, לפי מה שאני יודע.
על שבתות וחגים אין אפילו על מה לדבר.
לפי מה שאני יודע יש כאלה גם בערים כמו אופקים, ערד, ועיירות פיתוח אחרות שאיך נאמר בעדינות, גם לבן אדם צעיר ובריא לא הכי פשוט לצאת מהם בתחבורה ציבורית.
בכל עיירות האלה חיים אלפים אם לא עשרות אלפים עולי ברית המועצות המבוגרים.
חלקם במקבצי דיור, חלקם בשכירות או בדירות שרכשו.
רובם ככולם בעצם מרצים עונשי מאסר עולם כי במצבם לצאת מהמקומות האלה לאן שהוא זה פחות או יותר משימה בלתי אפשרית.
אם מה שאני אומר זה חידוש בשבילך או בשביל הפורום הזה, אז זאת בהחלט תעודת עניות בשבילו ובשביל חבריו שלא היו מודעים למצב הזה עד היום.
אני אישית לא זוכר ולו דיון אחד על המצב המביש הזה וזה פשוט בושה וחרפה.
על צעירים המסכנים שלא יכולים לצאת לשתות בירה בפבים ולצאת לים יש פה מלחמות עולם בכל פעם שנושא תחבורה ציבורית בשבת עולה, אבל על הזקנים הללו לאף אחד לא איכפת?
לזה אתה קורה סולידריות?
ואתה מתפלא למה אני מתבטא ככה בפורום הזה?
ודבר אחרון לכל אלה שאולי ישאלו איפה המשפחה שלהם אני אענה
שלמשל לאותה חברה של אמא שלי בכלל אין משפחה כי בעלה נפטר לפני יותר מעשר שנים ובתה היחידה מתוגררת בקייב כי היא לא יהודיה ולא זכאית לעלות לישראל.
יש גם רבים וטובים שפשוט אין להם משפחה או שמשפחתם לא נמצאת בארץ.
מדובר בתופעה מאוד נפוצה וסתם כהערת אגב אני לא זוכר אפילו כתבה אחת בווינט או בכל פח זבל שמתקרה עיתון בישראל שמדבר על זה (פרט כמובן לעיתונים לדוברי הרוסית).
כנ"ל ערוצי טלוויזיה, בלוגים וכל דבר אחר שאפשר לחשוב עליו.
האנשים האלה לגמרי שקופים ולאף "נאור" במדינה הזאת המצב לא מזיז ולא קצה הציפורן.
אני לצערי לא מאמין במושג הגהנום הנוצרי עם אש וגופרית וסירים, אבל אני באמת מאוד מאוד מקווה שנוצרים צודקים בקטע הזה וכל אחד ואחת מהבהמות הדו רגליות האלה שמעז לדבר על "שוויון" ו"אחווה" יקבל שם סיר שמן רותח לכמה מיליארדי שנים טובות.
כי אם יש צדק בעולם אז בהחלט מגיע להם קצת מזה.

ברוב הערים יש תחנות אוטובוס במרחק עד 300 מטרים

לא יודע אם אוכל להכין רשימה כזאת (אני אנסה לאסוף מה שאפשר)
אני כן מכיר בית למקבצי דיור בגדרה (חברה טובה של אמא שלי נמצאת שם).
אני יודע בוודאות שאין להם שום הסעות.
כל פעם שהיא צריכה לעשות משהוא בעיר, היא נאלצת לקחת מונית.
תחנת אוטובוס קרוב לבית הזה אין שם, לפי מה שאני יודע.
על שבתות וחגים אין אפילו על מה לדבר.
לפי מה שאני יודע יש כאלה גם בערים כמו אופקים, ערד, ועיירות פיתוח אחרות שאיך נאמר בעדינות, גם לבן אדם צעיר ובריא לא הכי פשוט לצאת מהם בתחבורה ציבורית.
בכל עיירות האלה חיים אלפים אם לא עשרות אלפים עולי ברית המועצות המבוגרים.
חלקם במקבצי דיור, חלקם בשכירות או בדירות שרכשו.
רובם ככולם בעצם מרצים עונשי מאסר עולם כי במצבם לצאת מהמקומות האלה לאן שהוא זה פחות או יותר משימה בלתי אפשרית.
אם מה שאני אומר זה חידוש בשבילך או בשביל הפורום הזה, אז זאת בהחלט תעודת עניות בשבילו ובשביל חבריו שלא היו מודעים למצב הזה עד היום.
אני אישית לא זוכר ולו דיון אחד על המצב המביש הזה וזה פשוט בושה וחרפה.
על צעירים המסכנים שלא יכולים לצאת לשתות בירה בפבים ולצאת לים יש פה מלחמות עולם בכל פעם שנושא תחבורה ציבורית בשבת עולה, אבל על הזקנים הללו לאף אחד לא איכפת?
לזה אתה קורה סולידריות?
ואתה מתפלא למה אני מתבטא ככה בפורום הזה?
מה שכן בהחלט יתכן שזה רחוק מידי בשביל קשישים שחלקם מוגבלי ניידות.
המוצא של הקשישים לא רלבנטי מבחינתי.

matrix200200

Active member
אתה צודק, במרחק 300 מטר כנראה שיש תחנה

מה שכן בהחלט יתכן שזה רחוק מידי בשביל קשישים שחלקם מוגבלי ניידות.
המוצא של הקשישים לא רלבנטי מבחינתי.
אבל אשה שהיא בת 82 (לדעתי) כנראה לא מסוגלת לעשות את המרחק הזה, בוודאי שלא בחום של הקיץ, או אם יורד גשם.
לגבי המוצא, כמובן, אבל הבעיה הספציפית שדיברתי עליה היא כן קשורה למוצאם.
בגלל מוצאם, מצבם הסוציו אקונומי ירוד יותר מילידי הארץ בני גילם.
זה לא סוד, כל מחקרים סטטיסטיים מראים זאת.
מה גם שמדינת ישראל בחכמתה האין סופית די דחפה רבים מעליה של חבר העמים לערים הללו (כמובן שהם לא הקורבן הראשון של מדיניות כזאת, הם פשוט קורבן אחרון נכון להיום).
אני מניח בכל אופן שאתה לא שולל את הטענות שלי לגבי מצבם ולגבי היחס בחברה ישראלית לפיתרון של הבעיה הזאת.
הייתי אומר שלאף אחד פשוט לא איכפת.
אותי זה מקומם.
אם יש לך מצפון ואתה אדם הגון, אני מאמין שזה צריך לקומם גם אותך.
נעשה פה (בלשון עבר והווה) אבל נורא לאנשים.

בהודעות האלה נגעת לליבי, מציע שתפתח בסוף השבוע שרשור בנושא

אבל אשה שהיא בת 82 (לדעתי) כנראה לא מסוגלת לעשות את המרחק הזה, בוודאי שלא בחום של הקיץ, או אם יורד גשם.
לגבי המוצא, כמובן, אבל הבעיה הספציפית שדיברתי עליה היא כן קשורה למוצאם.
בגלל מוצאם, מצבם הסוציו אקונומי ירוד יותר מילידי הארץ בני גילם.
זה לא סוד, כל מחקרים סטטיסטיים מראים זאת.
מה גם שמדינת ישראל בחכמתה האין סופית די דחפה רבים מעליה של חבר העמים לערים הללו (כמובן שהם לא הקורבן הראשון של מדיניות כזאת, הם פשוט קורבן אחרון נכון להיום).
אני מניח בכל אופן שאתה לא שולל את הטענות שלי לגבי מצבם ולגבי היחס בחברה ישראלית לפיתרון של הבעיה הזאת.
הייתי אומר שלאף אחד פשוט לא איכפת.
אותי זה מקומם.
אם יש לך מצפון ואתה אדם הגון, אני מאמין שזה צריך לקומם גם אותך.
נעשה פה (בלשון עבר והווה) אבל נורא לאנשים.
תח"ץ לבתי אבות ואנשים מבוגרים.הנושא מצדיק שרשור נפרד, ואולי נוכל לשפר את המצב.

matrix200200

Active member

תח"ץ לבתי אבות ואנשים מבוגרים.הנושא מצדיק שרשור נפרד, ואולי נוכל לשפר את המצב.

בהחלט.
תשמע, בכל זאת קצת שיפרת את הדעה שלי על אנושות.
אני שמח שעדיין יש אנשים שאיכפת להם מצערם של אחרים.
באמת בלי טיפת ציניות.

Ccyclist

Well-known member
אם מתעקשים לערב מין בשאינו מינו אציין שאני תורם לשבוס.

ופוסט אחרון: זכויות הקהילה בישראל לפי וויקיפדיה

טו. ישראל
&nbsp
חוקיות יחסי מין מאותו המין:
חוקיים מ 1988, אך ללא אכיפה של חוקי "יחסי סדום" לפני כן, היועץ המשפטי לממשלה הכריז ב1963 נגד הומוסקסואליות לא יאכפו.
&nbsp
זהות מגדר / ביטוי מגדרי:
שינוי מגדר חוקי אפשרי ללא צורך בניתוחים
&nbsp
שירות צבאי:
מותר ללהט"בים לשרת בגלוי
&nbsp
הגנה חוקית מאפלייה:
הגנה חוקית בשל נטייה מינית בתחום התעסוקה ובשירותים אחרים, הגנה בשל נטייה מינית וזהות מגדרית בבתי הספר (ראו ערך מלא
&nbsp
זכויות משפחה
&nbsp
הכרה במערכות יחסים:
מגורים משותפים בלתי רשומים (הניסוח המקביל ל"ידועים בציבור" בוויקיפדיה באנגלית) מ 1994, נישואין חד מיניים המבוצעים מחוץ לישראל מוכרים מ 2006
&nbsp
הגבלות: רק נישואין המאושרים ע"י הרשויות הדתיות יכולים להתקיים בישראל, תקף גם לזוגות הטרוסקסואלים שאינם יכולים להנשא בנישואין דתיים.
&nbsp
אימוץ:
כן, זוגות מאותו המין יכולים לאמץ
&nbsp
הערה ייחודית למדינה: אני חושב וויקיפדיה טעתה והנה התיקונים שלי:
&nbsp
הכרה במערכת יחסים – נישואין: מדינת ישראל רושמת שינוי מצב אישי מרווק לנשוי במרשם האוכלוסין על בסיס תעודת נישואין אזרחיים זרה, הטרוסקסואליים או חד מיניים, אך אינה מכירה פורמאלית בנישואין. הרישום מהווה רישום סטטיסטי בלבד כאשר חותמת אפוסטיל על התעודה הזרה מאשרת את אמיתותה.
&nbsp
אני יכול לאמת זאת מעדות אישית משום שטרחתי לשנות את מעמדי האישי במרשם האוכלוסין הישראלי לנשוי. אני חייב להעיד שעברתי מסכת טירטורים מסויימת עד שהרישום התבצע.
&nbsp
אימוץ: ישנה הכרה באימוץ ילדי בני זוג ובאימוץ משותף דרך המערכת המשפטית אך אין גישה למערכת האימוץ הישראלית עד שתהיה חקיקה בנושא.
&nbsp
המצב בישראל לא היה רע במונחי שנת 2000 אבל מאז המצב התקדם מאד במדינות אחרות ולכן היעדר ההתקדמות בישראל יחסית למדינות המערב מתסכלת, והיא הסיבה הכוללת לשביתה היום.
&nbsp
זהו הפוסט האחרון ברצף הפוסטים שיצרו את השירשור, אך השביתה הסתיימה ואשתתף בתגובות לשירשור.
זכויות, כמו כלכלה, אינן משחק סכום אפס אלא מגוון שצריך לצמוח זה לצד זה ולתמוך זה בזה. זכויות הקיימות במדינות שסוקרו בשירשור אך עדיין לא קיימות בישראל אינן מגבילות זכויות אחרות או השתתפות במאבקים אחרים. בכל המדינות שציינתי ישנה תח"צ 7 ימים בשבוע אך בגלל היקף הטקסט נראה לי מיותר וקנטרני לציין זאת. זה לא מונע ממני לתרום לשבוס בסוף כל עונה (אני גר באנגליה בקיץ ובספרד בחורף אז זה יוצר פרופורציות כאלו) ואני עושה זאת כי נהניתי בעבר מתרומותיהם של אחרים לאוטובוס השבת של מר"צ וכי משום שתמיד ביקרנו את המשפחה באנגליה חוסר הצדק שבהיעדר תח"צ בשבתות היה ברור לי מגיל מוקדם. בקצב שהשקעותי מתקדמות יתכן שכאשר אבקר בארץ לרגל פתיחת הקו לירושלים, פרוייקט שרמת הכיסוי שלו בפורום בהשוואה ל"עיתונות" היא שמשכה אותי לפורום זה אבחר לממן מיניבוס אחד לאחד מלילות השישי (כמה עולה דבר כזה בערך?) בתנאי שיקרא על שם דודתי ז"ל שבתורה תרמה מימון לאמבולנס של מד"א על שם בעלה ז"ל (לא היה לי הלב לספר לה על שערוריית התורמים וממילא תרומתה היתה כדי לעזור ולא למטרות הנצחה ופירסום) כי זה הנושא שעניין אותה. באותה מידה התפקדותי עוזרת למספר הכולל של אזרחי ישראל הנשואים בנישואין אזרחיים ולקריאה לאיפשור המוסד הזה בארץ (יתכן מאד שהוא קיים, יש לי למי לפנות אם אמצא את החוק המנדטורי באנגלית, במיוחד אם הוא בארכיון משרד החוץ וחבר העמים, לשעבר משרד החוץ והקולוניות). יש לי קשרים חברתיים בארץ הקשורים למאבק חברתי אחר וחקיקה הנמצאת בשלבים מתקדמים שאינה קשורה אלי באף צורה אך יחסי אליהם היא של תמיכה במה שהם עושים במקום טענות אכלו לי שתו לי שעד שאני אשיג את כל מטרותיי אין מקום למאבק שלהם. כל אחד יכול לבחור מספר מטרות טובות לתמוך בהן.

matrix200200

Active member
ברור הרי כולם יודעים שתקציב של הממשלה מגיע מחדי קרן

זכויות, כמו כלכלה, אינן משחק סכום אפס אלא מגוון שצריך לצמוח זה לצד זה ולתמוך זה בזה. זכויות הקיימות במדינות שסוקרו בשירשור אך עדיין לא קיימות בישראל אינן מגבילות זכויות אחרות או השתתפות במאבקים אחרים. בכל המדינות שציינתי ישנה תח"צ 7 ימים בשבוע אך בגלל היקף הטקסט נראה לי מיותר וקנטרני לציין זאת. זה לא מונע ממני לתרום לשבוס בסוף כל עונה (אני גר באנגליה בקיץ ובספרד בחורף אז זה יוצר פרופורציות כאלו) ואני עושה זאת כי נהניתי בעבר מתרומותיהם של אחרים לאוטובוס השבת של מר"צ וכי משום שתמיד ביקרנו את המשפחה באנגליה חוסר הצדק שבהיעדר תח"צ בשבתות היה ברור לי מגיל מוקדם. בקצב שהשקעותי מתקדמות יתכן שכאשר אבקר בארץ לרגל פתיחת הקו לירושלים, פרוייקט שרמת הכיסוי שלו בפורום בהשוואה ל"עיתונות" היא שמשכה אותי לפורום זה אבחר לממן מיניבוס אחד לאחד מלילות השישי (כמה עולה דבר כזה בערך?) בתנאי שיקרא על שם דודתי ז"ל שבתורה תרמה מימון לאמבולנס של מד"א על שם בעלה ז"ל (לא היה לי הלב לספר לה על שערוריית התורמים וממילא תרומתה היתה כדי לעזור ולא למטרות הנצחה ופירסום) כי זה הנושא שעניין אותה. באותה מידה התפקדותי עוזרת למספר הכולל של אזרחי ישראל הנשואים בנישואין אזרחיים ולקריאה לאיפשור המוסד הזה בארץ (יתכן מאד שהוא קיים, יש לי למי לפנות אם אמצא את החוק המנדטורי באנגלית, במיוחד אם הוא בארכיון משרד החוץ וחבר העמים, לשעבר משרד החוץ והקולוניות). יש לי קשרים חברתיים בארץ הקשורים למאבק חברתי אחר וחקיקה הנמצאת בשלבים מתקדמים שאינה קשורה אלי באף צורה אך יחסי אליהם היא של תמיכה במה שהם עושים במקום טענות אכלו לי שתו לי שעד שאני אשיג את כל מטרותיי אין מקום למאבק שלהם. כל אחד יכול לבחור מספר מטרות טובות לתמוך בהן.
ברור הרי כולם יודעים שתקציב של הממשלה מגיע מחדי קרן

אתה באמת מאמין למה שכתבת?
לפחות חברים שלך פה בפורום (כבר לא זוכר מי אמר את זה) מתנהגים ביושר ואומרים "כן אנחנו אנוכיים, כן אנחנו שמים ז*ן על כולם, כן אנחנו רוצים זכויות ושכולם ילכו לעזאזל).
אתה חושב שחוקים לא עולים כסף?
אפרופו חוק פונדקאות, תזכיר לי כמה עולה IVF שאתה רוצה לממן בעזרת הכסף שלי לזוגות החד מיניים (זה לא שהם ישלמו על זה כן)?
ולפני שתשאל, כן לדעתי יש להפסיק מימון של הפרוצדורות האלה לאלתר לכולם, כי אי יכולת להביא ילד לעולם זה לא מחלה מאיימת חיים וזה בזיון שאני צריך לממן את זה למישהוא אחר (הומו או סטרייט).
אתה באמת מאמין שתקציב משרד הבריאות זה לא משחק סכום אפס?
כשכל שנה יש מלחמות עולם על עוד תרופה לחולים ממחלה כזאת או אחרת?
עם תורים האין סופיים בבתי חולים ובמרפאות?
אני באמת לא מבין בשביל מה אתה מפיץ את השקרים האלה.
ובשביל מה כל שאר המלל הצדקני והמצטדק שכתבת?
אם זה היה נסיון שכנוע שאתה כן מאוד נדיב ועוזר, אז זה לא ממש עשה עליי רושם.
אם כבר הרושם שנוצר הוא הפוך, של אדם מאוד עשיר (חלילה לא תכונה שלילית), אנוכי,נרציסיסטי, שלא חסר לו כלום בחיים ופשוט משעמם לו אז הוא סתם ככה מתוך שיעמום מחליט לכפות על אחרים אידאולוגיה שלו שיהיה לו מה לספר בcoctail parties.
אני בכנות עדיין לא מבין למה אני צריך להרגיש אמפטיה אליך.
אתה קרוב לוודאי סדרי גודל יותר עשיר ממני, בעל השפעה פוליטית (ככה נובע מדבריך).
ואתה רוצה שאני אשתתף בצערך על האבל שעשו לך במשרד הפנים או משהוא כזה?
אתה צוחק נכון?
אתה כמובן לא חייב לי כלום וגם לא לאף אחד אחר, אבל פשוט על תשקר ועל תספר לי שאתה לוחם צדק,או מיעוט נרדף כי זה בערך דבר אחרון שאתה.

easyJet

New member
אני לא מבין

תח"צ בצבעי הגאווה – ב 14 מדינות

אולי שבתתי היום מהפורום בכלל, ומאתרים ישראלים בפרט, אך עבדתי על מטעם שמחבר בין תחבורה ציבורית והקהילה הלהט"בית. התמונה שצילמתי ושמתי בשירשור החתימה על השביתה גרמה לי לחפש דוגמאות אחרות למערכות תח"צ שנצבעו בצבעי הקשת כדי לבטא תמיכה בקהילה הלהט"בית והעליתי תמונות מחברות תחבורה רבות ב 14 מדינות שונות, 10 באירופה ו4 ביבשות אחרות שאוכלוסייתן ושטחן גדולות ביחד מאוכלוסייתה ושטחה של אירופה המערבית כך שבהחלט אפשר לדבר כאן על הלך הרוח בתמיכה בקהילה הלהט"בית בעולם המערבי בכללותו.

משום שהשביתה היתה על חוסר ההתקדמות בזכויות הקהילה הלהט"בית בישראל הפוסטים יכללו תמונות של אמצעי תחבורה שונים שהרשויות במדינות האמורות צבעו לכבוד מצעדי הגאווה אך הטקסט יהיה סיכום זכויות הקהילה הלהט"בית במדינה אליה שייכים אמצעי התחבורה לפי הרובריקת הסיכום המקוצרת בערך
LGBT Rights in …
בוויקיפדיה בשפה האנגלית לכל מדינה ומדינה, שאותה תירגמתי לעברית.
אני לא מבין
איך משרשור תמונות על נושא מסויים זה הוסט לפוליטיקה שוב

למעלה