kordilia snake

New member
אנוכיות ובורות אני סוג של מבינה

אבל עצלנות? כמה זה כבר קשה לשמור מרחק של שני מטר בין אחד לשני או לפחות שאתה נכנס למקום סגור לשים מסכה? זו סתם אטימות של אנשים וחוסר אכפתיות ברמה הכי דוחה שאפשר.

מילי08

Well-known member
העניין הוא שהמגפה הזו מלווה בהרבה הפחדות והיסטריה

בלי קשר לדיון בנוגע לאנשים שלא מקפידים. אנחנו מוצפים במידע מהרבה כיוונים - נכון ולא נכון, בדוק ולא בדוק, וגם מפי מומחים שונים שכל אחד חושב אחרת. ההצפה הזו כשלעצמה מייצרת תחושה קשה של "משהו רע קורה". החשש היה מפני שפעת ספרדית מס' 2, או המגפה השחורה שחיסלה חצי מאירופה, אבל אנחנו לא שם כי התדקמנו הרבה יותר מבחינה סאניטרית ובריאותית. אחוזי התמותה מסוגי הסרטן השונים עדיין גבוהים יותר, כך גם בנוגע לאיידס והתקפי לב אבל מאחר שהם איתנו כבר כל כך הרבה שנים, אז כנראה שקצת איבדנו את תחושת האיום הקיומי מהם. (שלא לדבר על אחוזי התמותה הגבוהים תמיד של תאונות דרכים). וירוס הקורונה מחדש אצל כולם את הפחדים הקמאיים מפני מוות פתאומי, אבל בשורה התחתונה - רובם המוחלט של הנדבקים לא חולים במצב קשה, אלא קל, ואחוז המתים אינו גבוה כפי שחשבו. ככל הנראה (וזה משהו שיתברר כנראה רק כשזה ייגמר ונוכל לקחת צעד אחורה) רבים מהמתים בארה"ב ואירופה, הם אנשים שהיו עלולים למות בכל מקרה אבל גם אם הוירוס תקף אותם ולא השפיע עליהם בצורה קשה, ברגע שהם מתו אז ישר קישרו את זה לוירוס. &nbsp כל זה לא בא להצדיק אנשים שמזלזלים בהנחיות כמובן, אלא רק לנסות לתת פרספקטיבה שונה.

Lion_Heart

Well-known member

לצערי לא ממש הבנתי את הנקודה שאת מנסה להעביר
, ואני כולי תקווה שאת צודקת והמצב קל יותר משהוא נראה, אחד הדברים שלמדתי בזמן מלחמת המפרץ היה "לא להזריק אטרופין" שזה אומר כן,להיזהר,כן להקפיד, אבל לא לתת לפחד להכתיב את המעשים שלך,לא לעשות דברים קיצוניים (קשה יותר משזה נראה)

מילי08

Well-known member
השורה התחתונה שלי היא בדיוק מה שאמרת

לא לתת לפחד להכתיב לך את המשך החיים. אני מכירה אנשים שעדיין חוששים לצאת מהבית או הורים שמסרבים לשלוח את הילדים שלהם לבית ספר... &nbsp &nbsp לפעמים אני באמת לא מצליחה להסביר את עצמי כמו שצריך... תודה שניסית

Lion_Heart

Well-known member
זה בסדר
גם לי קשה להביע את עצמי לפעמים, בכתב זה יותר קל

הקטע הוא איזון...הקו הדק(זה באמת דק?) בין "מסיכה על הסנטר כי אם אצטרך אשים על הפנים\עד כמה אפשר\אי אפשר לנשום עם הדבר הזה" (תשימו מסיכות אנשים!!!!!
) לבין "אני לא יוצא מהבית "(דבר שהיה דיי קל מ...סיבות) שזה מה שעשיתי, עד ש...העבודה קצת דורשת שאגיע לעבודה(אם לא ,אז יפסיקו לשלם לי)...אז, כן, לפעמים אין ברירה והורים שמסרבים לשלוח ילדים לבית הספר... זה לסמוך על חוכמתם של אחרים...אין תגובה פה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני כמעט בטוח שאם עכשיו תהיה עליה במספרים זה יחשב לגל שני

את הגל הראשון סיימנו כשירדנו לפחות מ30 נדבקים ליום &nbsp &nbsp חוץ מזה שאני לא בטוח אם מותר לך לדבר עד שאתה פותח כאן את סבב 7 של המשחק

1Shir

New member
היי ניק
לפחות בינתיים יש ספורט (וגם מסעדות פתוחות למרות

שבשבילי מספיק שיהיה טייק אוויי) &nbsp אני מזהירה מראש שאם השרשור החודשי לא יפורסם עד הערב אז אני כנראה אוכל לפרסם שאלון חודשי רק בחמישי בצהריים עמכם הסליחה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז אם אני אפרסם אותו בקרוב את כן תוכלי לפרסם שאלון?

מקסימום מישהו אחר יעשה שאלון ותוכלי חודש הבא

limors2

Active member
צקצוק

אל תתפלא אם תגלה את עדי רודפת אחריך ברחוב עם קלשון בוער

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי לא, יש לך הפסקת חשמל?

כי אחרת למה שלא תשבי בחדר מואר עם הבובת וודו שלי? :p

kordilia snake

New member