שרשור שאלות כלליות ונושאים הקשורים לצילום

xfwind

New member
מחר - שישי - מרוץ חיפה

לאורך החופים. אם מישהו חושב שזה ארוע אטרקטיבי לצלמים, אפשר להכנס ולראות פרטי המסלולים.

(אני אהיה בסביבה, בלי קשר, בצד הרטוב של הים...
)

dudi4321

Member
ב11 ל-11 בשעה 11

יום השנה לסיום מלחמת העולם הראשונה.
יש ביום א' בשעה 11 טקס מרשים של הצדעה לחיילים שנהרגו במלחמות העולם מחבר העמים הבריטי. בבית העלמין הבריטי באיזור התעשיה ברמלה (כניסה מול כלא מעשיהו).
פנל שגרירי המדינות, נגן חמת חלילים ו/או חצוצרן.
תלבושות מיוחדות.
לפרטיים אין כניסה למתחם, די מעצבן. אבל ניתן "להתגנב" מאחרי גידור ולהנות מצילומים מעט מרחוק.
כנראה שיש גם טקסים בהר הצופים או בעכו?

eliyaho155

New member
בשרשור חדש לא הצלחתי . אז קניתי עוד גוף של פוגי XT1

בייד 2 מאדם מסודר ומוכר ב 1300 שקלים ,עם קופסא ספר בעברית ,תקליטור כמו חדש , והוספתי גריף אחיזה של המוכר ,ב100 שקלים שיהיה . הכול בשל העדשה 18-55 2.8-4 ששכבה בארון בעצתו של משה לוי הפעם העיצה היתה נכונה לא למכור את העדשה הזאת כשקניתי את העדשה 18-135 של פוגי , למה קניתי XT1 ולא 2 ולא 3 זה ענין של כסף ומה מקבלים לכול שקל אז XT1 1300שקלים 2 3300 שקל וXT3 מעל 4500 שקל אני קניתי את הראשונה הגוף השני שלי הוא XE2 קראתי המון וזה מה שקניתי ,הנה הזדמנות להגיב דעתכם . אני יודע שאחי קונה רק חדש ומשלם הכי יקר אבל הזדמנות להגיב ,ותודה .

lightflake

New member
ממ... אתה חושב שתמצא שם צילומים מעניינים?

הטקסים האלה מאוד חוזרים על עצמם לטעמי
במיוחד אם אתה עומד כמו מסכן מאחורי גדר אז לא יהיו לך זויות מעניינות נראה לי די בזבוז זמן (ובטח בפנים יהיו צלמים מוזמנים)

dudi4321

Member
כבר כמה שנים רצופות אני שם

ביחוד מתלהב מהחמת חלילים קטע ארוך בטקס.

ran refael

New member
לאיזה פורום היית שולח אותו? צילום סטילס??

פורום ציוד וסיוע כבר לא איתנו יותר

lightflake

New member
כרגע באמת נוצר מצב קצת מוזר

בכל זאת מבחינתי כאן המקום לכל מה שקשור לצד האמנותי ושם לצד האומנותי. הבדל של וו' אחת אבל לפעמים הרבה תלוי על וו' אחת

ran refael

New member
אפשר תמיד לפתוח שרשור כללי לשאלות

אם המנהלים בפורום השני היו מעוניינים לדון בציוד טכני הם לא היו מחליפים את השם

eliyaho155

New member
כול השאלות והמשאלות והבקשות יסתדרו בקרוב ,מה שלא יסתדר זה ?

אם יהיו חידושים או שלא יהיו חידושים ,לדוגמא הצלמים יספרו מה צלמו לאחרונה ואיפה . היכן מומלץ לצלם ומה . איזה ציוד קנו לאחרונה למה ומדוע,וכמה שלמו ולמה ניקון ולא קנון ולמה עדשה 35 צמצם 2 ולא 28 צמצם 1.2 שעולה פי 4 .לחדש זה סוד ההצלחה .ולא שהשתתפו בפורום הזה רק 10 משתתפים זה מצביע על משהו . כמו גסיסה ,צריך להחליף ולשנות את התכנים , אמר המשורר . התעוררות חילונית לא דתית ,תודה ....

ran refael

New member
לי אין בעיה שתעלה כל שאלה, רעיון, הצעה או דיעה בנושא צילום.

למעלה