קיטורים ותמיכה לתחילת שבוע

The Cat Woman

New member
אה, ו... מזל טוב שוב

מחזיקה לך אצבעות להמשך הריון תקין, עגול, יפה ומשעמם!

Lady_in_Red

New member
נראה לי מחר על הבוקר אחלה זמן לבדוק

מחזיקה לך אצבעות חזק חזק

אם המחזור אף פעם לא מתחיל לך בהכתמות, יש מצב שזה סימן טוב, אולי עדיין דימום השתרשרות, יש הרבה נשים שיש להם הכתמות במהלך השליש הראשון, וכמו שהבנתי זה נורמאלי

The Cat Woman

New member
אוקיי, עדכון: נראה לי שיש תוצאה חיובית

אני מפחדת להתלהב יותר מדי כי כבר היה לי אחד כזה והוא נגמר בהפלה טבעית אחרי שבוע של "איחור" (כנראה הריון כימי).
בדקתי עם 2 בדיקות - אחת מקלון קרטון של איביי והשניה "בדיקה פלוס" של לייף. בבדיקה של איביי יש 2 פסים מובהקים.
בבדיקה של לייף לא נראתה תוצאה מובהקת, פס חלוש ביותר - לא יודעת אם רואים את זה בתמונה.
העניין הוא שאפילו הפסים הרגילים לא היו חזקים במיוחד, לכן אני מפקפקת בבדיקה הזו וחושבת שהיא לא אמינה בעליל.
לאחר שיטוט באינטרנט גיליתי שאני לא היחידה שהיא לא דייקה (בלשון המעטה) אצלה, אז אני מקווה לטוב...

ולשאלות של בורה מוחלטת -
מתי אפשר/כדאי לבצע בדיקת דם? לפי הביוץ אני בדיוק היום מסיימת שבוע שני.
ומה הצעד הבא אחרי בדיקת דם במידה ותהיה חיובית? קביעת תור לרופאת הנשים שלי או לאחות ליווי הריון או לשתיהן?

בתמונה - הבדיקה מאיביי

kokus87

New member
קלולולו! ידעתי! בהצלחה!

אץ יכולה לבצע בדיקת דם ממחר בבוקר לדעתי, הפס בבדיקה הביתית מאוד ברור. ולדעתי קובעים תור לרופא נשים אחות ליווי הריון זה שבוע 8-9 ככה. יתקנו אותי המנוסות יותר.

שימשיך משעמם ותקין!!!

The Cat Woman

New member
אין תורים לבדיקות דם עד 22.4

אוף... והגישה של הרופאה שלי היא "לא צריך בדיקת דם, בדיקה ביתית מספיקה" - אז היא גם לא תתן לי הפניה דחופה... (קופ"ח כללית אגב)

לילוש 85

New member
לכי למרכז בריאות האשה הקרוב למקום מגוריך

לא צריך לקבוע שם תור, שם עושים בדיקות דם כל יום עד השעה 8:00, אפשר לעשות שם כל בדיקה שקשורה לענייני "נשיות", ומה שהכי שווה שם- זה שהתשובות מגיעות ב-12:00
בהצלחה!

The Cat Woman

New member
נפלא! טוב לדעת :)

חבל רק שמקופת החולים לא טורחים ליידע... אלך ביום ראשון :) ממש תודה!

Lady_in_Red

New member
מגניב!! מזל טוב!!!

בדיקת דם את יכולה לבצע כבר מחר, אבל אני אישית הייתי מחכה ליום ראשון, לראות מספר בטא יפה
תור לרופא נשים קובעים לשבוע 6-7 לבדיקת דופק ורק לאחר מכן את יכולה לבדוק לגבי אחות ליווי הריון
אם את בכללית לדעתי מתחילים מעקב אצל אחות רק משבוע 10-12

The Cat Woman

New member
והבדיקה של לייף - "הריון פלוס"- אל תקנו אותה!

ארור הרגע בו הנחתי את "מקלון הזהב" ואת "קליר-בלו" בחזרה במדף

Lady_in_Red

New member
תראי היא עדיין מראה פס

רואים אותו, את ממש בהתחלה, אז רוב הסיכויים שבטא לא מספיק גבוהה בשביל להראות פס יפה וחזק
לדעתי באמת לא צריך להשקיע הרבה כסף כמו בבדיקה הזאת, אני קונה רק את הבדיקות הרגילות של לייף אלו שעולות 20 ש"ח
אבל אם הייתי יודעת בדיעבד - הייתי מזמינה פשוט סטוק של מקלונים מאיביי וזהו. חבל על הכסף:)

The Cat Woman

New member
היה מבצע "השני ב-10 שקלים"

שילמתי 40 וקצת שקלים על שתיהן, אז לא באמת השקעתי...

ובגלל שאני זהירה עם ההתלהבות ועם האופטימיות - העדפתי באמת לרכוש 2 מאיזשהו סוג, שיהיה לי גיבוי.
בכל מקרה אם זה באמת הריון שיחזיק (
) יש לי למי לתת אותה באהבה, אז לא נורא...

איזה כיף!!

רואים את הפסים בשתי הבדיקות. באיביי היא יותר ברורה אבל גם הבדיקה השניה (של לייף?) רואים פס
מחזיקה לך אצבעות חזק חזק שהפעם זה יסתיים בתינוק צווחן ומתוק בעוד 8 חודשים בערך
תעדכני על הבטא, ושיהיה בשעה טובה!!

The Cat Woman

New member
תודה רבה!

כן, זו בדיקה של לייף - "בדיקת הריון פלוס" - מאוד לא מוצלחת... אמורה לזהות עוד לפני האיחור ובקושי זיהתה אחריו...
בטא נראה לי שאעשה רק אחרי החג, זה יהיה קשה אבל אחכה כדי שתהיה תוצאה יפה (הלוואי!)

בינתיים משקשקת מפחד מהשבוע הקרוב ומחזיקה אצבעות שזה לא יגמר בכימי...

HannahCa

New member
עליה במשקל

אולי שאלה לגמרי טיפשית ... אבל אני חייבת :)

לפני כל מחזור אני עולה במשקל של כמה קילו , אני כרגע רואה את העליה הזו (מחזור אמור להיות עוד יומים) אתן חושבת שברגע שזה קרה , בערך סימן שלא נקלטתי?

kokus87

New member
לא חושבת ואסביר

אני כרגע בשבוע 4 + 5 ימים, אני נפוחה והעלתי במשקל בדיוק את הקילו וחצי שנאי תמיד עולה לפני המחזור ככה שזה לא אומר כלום.
אל תספידי לפני שאין דימום.

The Cat Woman

New member
אם זה קשור לפרוגסטרון - אז זה לא אומר כלום

אסביר -
גם בזמן הריון וגם לפני הריון רמת הפרוגסטרון גבוהה ואם זה מה שגורם לנפיחות והשמנה, אז גם במקרה של הריון וגם במקרה של מכשפה את תתנפחי ותשמיני קצת...
ההבדל הוא שבמידה ותגיע המכשפה (הלוואי ולא!) רמת הפרוגסטרון תרד ובמקרה של הריון היא תשאר גבוהה.
מאחלת לך שלא תדעי מכשפה ושתמשיכי להשמין בקטע טוב

למעלה