איך היה השבוע שהיה?

היה שבוע מגעילללל

סינוזיטיס כל כך חמור שהשפיע על חדות הראייה, כאבי ראש ברמה שאי אפשר לתפקד וסחרחורות.. כל ה"יופי" הזה היה מנת חלקי השבוע. אוף.. הייתי 8 ימים בבית בקושי הצלחתי לתפקד והילדים החמודים שלי היו מאוד אמפטיים ואמרו לי אמא, אנחנו יכולים לאכול תפוח וקורנפלקס לארוחת ערב, אל תתאמצי.. והקטנה החליטה שהיא עושה לי מסאג' בראש כל ערב כדי שיעבור הכאב.. כאלה חמודים הם:) אז חזרתי לעבודה היום, מרגישה קצת יותר טוב עם אנטיביוטיקה ומתחילה לארגן חגיגות יומולדת 8 לבונבון :)

מרגנית2

New member
לאט לאט

תאפשרי לגוף לנוח - אנטיביוטיקה זה מחליש מאד. החלמה מהירה!

אמאנחל

Member
מנהל
בעעעע

טוב שעבר, איזה כיף על ההתנהגות של הילדים המתוקים.
&nbsp
שיהיה יום הולדת כייפי.

a morph

New member
השבוע שהיה בתחרות צמודה עם השבוע הנוכחי

ועדיין לא ברור מי הזוכה בתואר השבוע המגעיל ביותר.
משבוע שעבר הייתה בהמתנה להפלה טבעית, לאחר שההריון שחיכיתי לו כל כך הרבה זמן הפסיק להתפתח (דופק שהופיע מאוחר ונדם אחרי שבוע).
ההפלה הטבעית לא הגיעה ואתמול הגעתי לבי"ח לבדיקה, בתקווה שישלחו אותי ישר לציטוטק או לגרידה, רציתי כל כך כבר לסיים את הסאגה האומללה הזאת, להתאושש ולחזור לטיפולים.
אז לא, מסתבר שזה לא מיידי. קבעו לי תור לציטוטק רק ביום רביעי. אז אולי זה לא נורא כי זה מחרתיים אבל מצד שני אני בהמתנה כבר שבוע + עוד שבוע לפני כן כשכבר ידעתי שההריון ככל הנראה לא תקין אבל עדיין היה דופק, אם כי לא תואם לגיל ההריון...
ואני כל כך עייפה ורק רוצה להתאושש ולפנות מקום בלב לתקווה חדשה, והכל מתעכב ומתעכב כאילו מישהו נהנה להתעלל בי.

למעלה