שרשור חדשות ועדכונים

למה שזה יהיה טאבו לתקוף את איוונקה טראמפ?

היא עובדת בממשל, ברור שהיא דמות לגיטימית לתקיפה.
&nbsp
זה שהשוואת אנשים לקופים זה טאבו זה משהו שמקובל בארה"ב גם על ידי הימין. גם טראמפיסיטים נאמנים יצאו נגד זה.

Reutk

Active member
אבל יורדים על התיפקוד שלה במסגרת עבודתה כנציגת ציבור

או יורדים עליה בנושאים שקשורים לזהות התרבותית שלה ומאפיינים סטריאוטיפים שקשורים לה? כי זה שני דברים שונים.

עד כמה שאני ראיתי

יורדים עליה בעיקר כי היא מנסה להצטייר בתור סממן ליברלי בשלטון של אביה - בעד זכויות נשים, בעד זכויות להטבים - אבל בפועל לא עושה כמעט כלום כדי למנוע את קידום הערכים המאוד שמרניים שקידמו את אביה.

snier 1991

New member
אין לי בעיה לתקוף את איוואנקה טראמפ

הטאבו זה האופן שבו תוקפים אותה, להציג אותה כזונה רוסיה תאוות כסף או לחילופין איזה אשה מוכה זה לא לגיטימי ולא קשור לשום דבר פרט לסטרוטיפים שוביניסטים וגזעניים.
&nbsp
בלי קשר אני לא חושב שהיא נציגת ציבור, אבל זה פחות מפריע לי.

snier 1991

New member
אויש התבלבלתי אני דיברתי כמובן על התקיפות כנגד מלאניה טראמפ

איוואנקה זה תקיפות מז'אנר אחר

Reutk

Active member
הא אני חשבתי שהפסקת לצפות כי לא כתבת כלום

התגובה בהתחלה ניראתה לי מוגזמת, אבל בשנים האחרונות ובעיקר בתקופה האחרונה אני מתחילה להבין עד כמה הגזענות הזאת כלפי שחורים טבועה כל כך עמוק בתרבות המערבית שאולי באמת צריך תגובות קיצוניות כדי למגר אותה. אולי, אבל עדיין לא בטוח שזאת הדרך הנכונה. צריך גם לזכור שבניגוד לפיטורים של אדם אחד במקרה הזה, של ביטול סדרה יש גם עוד הרבה אנשים אחרים שמאבדים מקום עבודה.

עדיף שהיה מפטרים רק את רוזאן מהסדרה חבל שזה לא אפשרי.

הפסקתי לכתוב כי אף אחד לא הגיב חחחח

אני חושבת שיש גזענות כלפי כולם...לא רק שחורים...
כלפי מקסיקנים, סינים ובעצם כולם...
גרתי שם תקופה ואני זוכרת שזה היה מאוד מורגש למרות הנסיונות המוגזמים להשמע פוליטקלי קורט...
&nbsp
אני חושבת שההערה שלה באמת לא במקום אבל התגובה לדעתי מוגזמת. לבטל תוכנית ולפטר כל כך הרבה אנשים בגלל הערה לא במקום נראה לי קצת מוגזם.
&nbsp
ועכשיו לתאוריית הקונספירציה:
אולי הרייטינג נמוך וחיפשו תירוץ לבטל...

Reutk

Active member
אני גם חשבתי על הקונספירציה הזאת
.

לא הגבתי כי אני רואה ביס באיחור של שבועיים

snier 1991

New member
לא היו מגיבים באותו אופן

רפובליקנים חווים הערות גזעניות ובטח שעל המראה שלהם כל הזמן ודברים חמורים יותר. זה תמיד נע בין התנצלות דלילה לאמירות על חופש הביטוי.
&nbsp
ארצות הברית והוליווד איבדו את זה לגמרי.

snier 1991

New member
החלטה איומה שתעצים את טראמפ עוד יותר

התנצלה על האמירה, זה הספיק לאיזה מיליון אנשים אחרים. אבל לא, ירדפו אותה כל החיים שלה עכשיו כמו בבונים מטומטמים.
&nbsp
הרייטינג המטורף שהיה הוכיח שיש קהל גדול בארצות הברית שמרגיש שהוא לא מקבל טלוויזיה שמיועדת בשבילו. בחדשות יש את פוקס ניוז שהוא בפער ערוץ החדשות הנצפה ביותר, אבל אין שום תכנים מתוסרטים בסדר גודל ארצי. כשהייתה אחת היא הייתה סנסציה, ועכשיו מבטלים אותה על מקרה כזה. זה בדיוק אבל בדיוק התחושות שטראמפ שיחק עליהן כדי להיבחר והשנתיים האחרונות הוכיחו כמה הוא צודק בקטע הזה.

למעלה