שרשור חדשות ועדכונים

LeAnnDylan

Well-known member

לא הכי אהבתי אותו באישה הטובה אבל עם TGF תמשיך באותה מגמה של לגרום לי לאהוב דמויות שלא אהבתי באישה הטובה אני בסדר עם הליהוק הזה.
בינתיים העונה הנוכחית מעולה!!

LeAnnDylan

Well-known member
לא הכי מפתיע אותי

אומנם לא צפיתי באף אחת מהן אבל שונדה ריימס כבר איבדה את הקסם שלה. כל סדרה חדשה שלה יותר פח מהקודמת.
וגם היא לקחה שני שחקנים לא מעניינים ולא לייקאבל בעליל להיות הדמויות הראשיות שם. למי אכפת מבן וורן?!

kordilia snake

New member
תמיד חשבתי שהסדרות שלה אוברייטד

ראיתי והפסקתי את סקנדל ואיך להתחמק מרצח ולא הצלחתי לסיים אפילו את הפרק הראשון של מרפאה פרטית. זה תמיד הרגיש כאילו הכישרון שלה הוא ליצור את הדמויות הכי מעצבנות שיש ולהכניס אותן לסדרה אחת ולגרום לזה איך שהוא לעבוד (עד לרגע שזה פשוט כבר לא).

LeAnnDylan

Well-known member
על השורה האחרונה

למרפאה פרטית היו כמה רגעי חסד (או שנאמר כמה דמויות חסד- ע"ע אמיליה/שרלוט)
למרות שאני חושבת שזה חייב להיחשב לכישרון כלשהו היכולת לקחת את הדמות הכי מגניבה שיצרת אי פעם (ע"ע אדיסון של האנטומיה) ולהפוך אותה לסמרטוט רגשי חסר עמוד שדרה בסדרה שלמה שמוקדשת לה

LeRanch

New member
השחקנית דושון מוניק בראון הלכה לעולמה

השחקנית דושון מוניק בראון, שכיכבה בשש השנים האחרונות בתפקיד קוני בסדרה שיקגו Fire, הלכה הלילה לעולמה בבית חולים בשיקגו. סיבת מותה טרם פורסמה.

בראון, שכיכבה בין היתר גם בסדרות נמלטים, אימפריה, חסרי בושה, חלומות חשמליים ו-בוס, מתה בגיל 49. דיק וולף פרסם שכל הכוכבים, אנשי הצוות וההפקה של הסדרה כואבים את לכתה.

יהי זכרה ברוך

למעלה