שרשור חדשות ועדכונים

snier 1991

New member
סורי חשבתי שציינתי

האמירה שלה בנוגע לold jews שמחליטים מה נשמע או משהו כזה.
דווקא בגלל שזה לא אנטישמי במובהק ולא מדובר בסלינה גומז או ריהאנה שיצאו באמירות בוטות יותר, זה מבטא כמו האנטישמיות והסטראוטיפים חלחלו ועמוק

einat162

New member
מארק רפאלו (הענק הירוק)

והוא קיבל מחמאות מפרו פלסטיניים וגינויים מפרו ישראליים (הוא טעה באיות של Israel שזה בכלל מצחיק).

וואלה, לא ידעתי שיש לו את האומץ

כל הכבוד לו (לא על זה שהוא טעה באיות ישראל, זה באמת מצחיק, ודבר מאוד טרמפי לעשות)

noamlah

New member
מישהו הזכיר פה כבר את השיר של נטע?

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5155508,00.html

אז הם כן השתמשו בלופר בסוף ובאופן דיי משמעותי
או שזה יופיע בגרסה ממש שונה באירוויזיון עצמו או שהם הצליחו לעוות את החוקים

אני אישית אוהב את השיר
זה לא ממש הטעם שלי בהנאה, הרבה רעש אבל אני בהחלט רואה את זה כשיר מועדונים שיצליח פה ולא סתם דברים שתופרים לאירוויזיון
וזה בהחלט נטע, משקף את האישיות שלה

einat162

New member
לקח לי כמה שניות - ואז ממש התלהבתי

סוף סוף משהו שנשמע מערבי ולא התעקשו על ישאלי/ערבי בסאונד.
(גולדן בוי למשל- עד כמה שהיה קופצני נשמע לי כמו שיר שמתאים לטורקיה מאשר לישראל... והכי נורא שבאיזשהי גרסה- אם על הבמה ואם כחלק מהדיסק יש לו שורה שהוא אומר בסוף השיר "that's it three minutes we have to go " )

snier 1991

New member
גולדן בוי וטוי ממש דומים

יש חלק שהם אפילו רוקדים את אותו ריקוד.
גם בגולדן בוי היו השפעות מערביות ברורות וחלקים שנשמעו כמו כריס בראון

snier 1991

New member
אני דווקא ממש יכול לראות די בקלות את הביצוע בלי לופר

אין פה כמעט שימוש אלקטורני של קולות אנושיים, יש פה תרנגולת.
ואני מת על השיר בצורה יוצאת דופן, חורש עליו כל היום.דורון מדלי הביא הברקה יוצאת דופן עם השראות מכל מה שנכון

כשצפיתי בשיר

פתאום הבנתי שנטע הפכה להיות הלופר עם כל הקולות האלה באמצע.
השיר, במובן של הטקסט, מאוד רדוד ונכתב במיוחד לאירווזיון. אין בו עומק. אמרה. כלום.
המוזיקה, המנגינה, הביטים, ונטע הלופר נהדר. הרקדניות גם מוסיפות לקליפ. נרה את מי היא תביא לבמה באירווזיון.

LeRanch

New member
ניקול קידמן תככב במיני-סדרה "The Undoing" של HBO

השחקנית ניקול קידמן לוהקה לתפקיד הראשי במיני-סדרה החדשה The Undoing של רשת HBO מאת דיוויד אי. קלי.

המיני-סדרה תבוסס על ספר המתח You Should Have Known מאת ג'ין הנף קורליץ. קידמן תגלם את גרייס סאקס, מטפלת שעומדת להוציא לאור את ספרה הראשון, אך חייה מתערערים לחלוטין כאשר היא נאלצת להתמודד עם מוות אכזרי, היעלמותו של בעלה וסדרת תגליות מטרידות על האדם שחשבה שהכירה.

דיוויד אי. קלי יכתוב את התסריטים לכל פרקי המיני-סדרה. מדובר באיחוד שלו ושל קידמן, שעובדים יחד במיני-סדרה שקרים קטנים גדולים.

http://tvline.com/2018/03/12/nicole-kidman-cast-the-undoing-hbo-series-david-e-kelley/

LeAnnDylan

Well-known member
נשמע מצוין

אם יהיה ברמה של ביג ליטל לייז, זה הולך להיות מעולה!

למעלה