שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
כן

CW ונטפליקס חתמו על הסכם ארוך טווח שבמסגרתו הסדרות של CW יהיו זמינות בנטפליקס בסמוך לשידורן. בנטפליקס ישראל יש כמה סדרות שלא זמינות מכיוון שהן שייכות ל-yes או ל-HOT.

מעולה!

קיוויתי שהם יעשו את זה כשהעלו את כל העונות האחרונות של סדרות הCW. וזה גם יוצא ביום הנכון, או יום אחרי, אבל בטח מהבוקר. (שזה לא ברור, ריק ומורטי עולה באיחור של שבוע)*
&nbsp
וגם לוציפר אותו דבר.
&nbsp
*חבל שיס(?) משדרים את החץ ולכן אין אותו. זה היה הכי נוח אם כולם היו באותה פלטפורמה.
&nbsp
&nbsp
לקח לי הרבה זמן להבין מה זהבלי תגובות שליליות! - Haters Back Off
&nbsp

LeRanch

New member
בר רפאלי תנחה את העונה החדשה של "האח הגדול"

הדוגמנית בר רפאלי נבחרה להנחות את העונה החדשה של תוכנית הריאליטי האח הגדול שתשודר בערוץ 13 של הזכיינית רשת. רפאלי הודיעה על כך בחשבון האינסטגרם שלה, אליו העלתה תמונה של לוגו התוכנית.

עדיין לא ברור האם היא תנחה את התוכנית לבדה והאם תישאר בתפקיד המנחה של אקס פקטור ישראל (היא כן תנחה את העונה השלישית שתעלה בזכיינית רשת בקרוב).

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5021727,00.html

snirf

Active member
אוי לא

לא סובל אותה כמנחה באקס פקטור...אז גם ל"האח הגדול" מלהקים אותה?

Lhuna1

New member
בחירה לא טובה שמבשרת רעות על ההפקה החדשה

אין לי שום דבר נגדה, אבל הנחיה צינית ומשעשעת היתה בעיני חלק גדול מההצלחה של עריכת הגרסה הישראלית של קשת.
אני לא חושבת שלבר יש את זה (או תזמון קומי בכלל). הנחיה שלה תהיה לדעתי משעממת וקיטשית.
&nbsp
&nbsp

Chandler Rulz

New member
אין לה שום תזמון קומי.. כל פעם שהיא השתתפה בדברים מצחיקים

כמו "ארץ נהדרת" או "מועדון לילה" וכו', זה היה מאוד מביך ולא מצחיק...

Don Nirtin

New member
זה בדיוק מהסדרות האלה

שידעתי שיקבלו חידוש לעונה מלאה עוד לפני האפצ'י של כתוביות הקרדיטים בסוף הפרק.
&nbsp
כל עוד סדרת האם חיה - סדרת הבת תשרוד.

kordilia snake

New member
לא ראיתי את שתי הסדרות

אבל לדעתי כול עוד סדרת הבת תשודר צמוד לסדרה האימא היא תשרוד, ברגע שהם יפרידו בינן יתחילו הבעיות...

למעלה