שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
סרט הסיום של סאגת "מפוצלים" ישודר בטלוויזיה+ספינאוף

לאחר הכשלון הקופתי של נאמנים, הסרט השלישי בסאגת סרטי מפוצלים, החליטה חברת Lionsgate לשדר את הסרט הרביעי והאחרון, עולים, בטלוויזיה במקום בקולנוע, ולאחריו להשיק סדרת-בת של הפרנצ'ייז שתתמקד בדמויות חדשות.

עדיין לא ברור האם כוכבי הסרט שיילין וודלי, ת'יאו ג'יימס ואנזל אלגורט ישתתפו בסרט הסיום, שתוכנן לעלות לאקרנים ביוני 2017, אך נדחה לאור ההתפתחויות הללו.

http://tvline.com/2016/07/20/divergent-franchise-last-film-tv-movie-spinoff-series/

kordilia snake

New member
לא מפתיע

סדרת הספרים התחילה טוב ואז מספר לספר(והיו רק 3 כאלו למרבה המזל) נהייתה גרועה ומטופשת. ראיתי רק את הסרט הראשון ואני לא זוכרת ממנו כלום אבל קשה לי להאמין שהסרטים הצליחו לעלות ברמה שלהם על הספרים (ושיפסיקו כבר לפצל ספרים של 350 עמודים בקושי ל-2 סרטים, זה תמיד אבל תמיד יוצא רע).

אני נע בין עצב לשמחה

אני אישית עדיין נהנה למדי מהסדרה הזאת, למרות שבהחלט יש דברים דפוקים בה גם.
&nbsp
אז חבל לי שלא יהיה לי אותה.
&nbsp
אבל בהחלט טוב שהיא תפסיק לפני שהיא תעשה יותר מידי מגוחכת וחסרת קשר למה שהיא הייתה (בין היתר שהיא תסתיים לפני שיהיה צריך להסביר איך העלילה נמשכת אפילו שהם כולם באוניברסיטה)

snirf

Active member
יששששש אושר

טוב שהבינו שאין כבר לאן להתקדם עם התסריט של הסדרה הזאת...כל עונה ממציאים איזה "מפלצת חדשה", השטיק הזה כבר מיצה את עצמו

&nbsp
רק חסר שיפרסמו עכשיו ידיעה דומה על "יומני הערפד"

Lion_Heart

Well-known member
אני גם שמח וגם עצוב
לעונה 6(או לטריילר)

אהבתי את הסדרה,
אבל ראיתי את הטריילר לעונה השישית והבנתי הרגע שהוא הזכיר לי פרק מהסדרה הישנה "פארקר לואיס"...אז לא יודע איך אני מרגיש בענין

איזה פרק מפארקר לואיס?

בהתחלה חשבתי שכתבת שהטריילר מזכיר לך באופן כללי את הסדרה פארקר לואיס. אז די הופתעתי כשראיתי את הטריילר והוא היה אפל מאוד, כי איזה מין פארקר לואיס אתה זוכר...
&nbsp
אבל עכשיו אני מבין שאתה מדבר על פרק ספציפי.

Lion_Heart

Well-known member
היה פרק
גם לטריילר

בשם geek tragedy שבו ג'רי ,חברם החנון גילה לחבריו על מקום שאליו הולכים החנונים שהתעלמו מקיומם, מעין מימד אחר(כן,זה קרה ) וידידה שלו נעלמת לשם, והוא צריך ללכת לשם להחזיר אותה, (היו בפרק הזה קמיאוס של כמה מכוכבי 90210)
אז כל הקטע של ה WILD HUNT שמעלים אנשים מהמציאות , זה דיי דומה ויש קטע בטריילר ,קטע שבו רואים קיר , מצידו האחד סטיילס ומצידו השני את הבאנשי(לא זוכר את שמה כרגע)אז זה גם מזכיר את הפרק

טריילר וטיזרים לעונה 6

דווקא נראה לי שהולכים לכיוון שונה שיכול להיות מעניין .
&nbsp
שניים מהסרטונים המצורפים הם סרטוני 360 מעלות שזה די נחמד.

LeRanch

New member
נטפליקס הזמינה עונה שלישית של "דרדוויל"

חברת הסטרימינג נטפליקס הודיעה הלילה על הזמנת עונה שלישית של סדרת האקשן דרדוויל, ובנוסף חשפה פרומו לסדרה לוק קייג' שתעלה ב-30/9 ולסדרה The Defenders שתאגד את ארבעת גיבורי העל של Marvel (דרדוויל, ג'סיקה ג'ונס, איירון פיסט ולוק קייג') ותעלה ב-2017 -

http://tvline.com/2016/07/21/marvels-daredevil-renewed-season-3/

מדהים! פלוס פרומואים ללוק קייג' ואיירון פיסט

הטריילר המלא ללוק קייג' נראה מעולה, אם כי לא מסביר מה העלילה, אבל עדיף לא לדעת.
&nbsp
לאיירון פיסט יש רק מבט ראשון קצר שבקושי נותן משהו, אבל עדיין יפה.
&nbsp
אבל הכי מדהים הטיזר לDefenders. עם המילה Defend בנויה מהלוגואים השונים של הסדרות.
&nbsp
עצוב שצריך לחכות כל כך הרבה לזה, אבל קומיק-קון הבא נקבל טריילר מלא לזה.

Lion_Heart

Well-known member
לא שמתי לב שמישהו פרסם...

אופס
בכל מקרה זה נראה ממש מרגש

למעלה