Horizon: Zero Dawn עם ממוצע 89!

evilplate

New member
אבל גם ראצ׳ט לא יכל לרוץ ככה על הדור הקודם

בגראפיקה כמו של הרימייק, את הגיימפליי של רזי 7 כן אפשר היה לעשות על הדור הקודם כמו שאפשר לעשות את ראצ׳ט אז אני לא כל כך מבין אותך.
&nbsp
בעניין בלאדבורן לא ידעתי שהוא מלוטש יותר ממשחקי הסולס הקודמים, אני יודע ששינו את הגיימפליי להיות יותר התקפי אבל זה כי מדובר במותג חדש בעולם של סולס, דארק סולס 3 שיצא לדור הבא בלבד הוא באותו סגנון גיימפליי כמו הישנים ככה שזה לא שהחומרה אחראית על כך ששינו את הגיימפליי של בלאדבורן בהכרח.
&nbsp
בעניין זלדה ראיתי כמה סרטונים אבל לא קראתי ממש את הסקירות מעבר לציטוטים בגאף שהם לבדם בתכל׳ס מספיקים כדי להעביר את ההתלהבות שיש כלפי המשחק מצד העיתונאים, אבל גם מהסרטונים עושה רושם שמדובר בעולם הרבה יותר מורכב מהוריזון עם הרבה פרטים קטנים ופאזלים ואייטמים שמאפשרים אינטרקציה איתו, זה שהמשחק מפגר טכנולוגית לא אומר שהם לא יכולים לבנות עולם יותר מורכב ומתקדם ועם המון פרטים והשקעה יותר מרוב המשחקים בתחום, כמו ש GTA5 הוא עדיין עולם פתוח הרבה יותר מתקדם, מושקע ומלא בפרטים בהשוואה לווטץ׳ דוגס 1-2 ושאר החקיינים, גם פה זלדה החדש מפותח לך כבר איזה 5 שנים ובתקציב גדול של נינטנדו עם הרבה השקעה ברמת התוכן ובדברים שמפתחות אחרות לא טורחות/ לא יכולות משיקולי זמן ליישם במשחקי עולם פתוח שלהם.
&nbsp
אז כן גראפית הוא פרימיטיבי אבל זה עדיין לא מצדיק לדעתי את ההנחה שלך שלא מגיע לו יותר מ 8 במיוחד אם מבחינת הגיימפליי והעולם שלו הוא כן מתקדם יותר מהרבה משחקים אחרים בדור הזה.

evilplate

New member
אגב זה מה שמטרו אמרו על ההשוואה בין זלדה להוריזון

From Metro's preview:
Having just completed it, we couldn’t help but think of Horizon Zero Dawn while playing Breath Of The Wild, and how simplistic it now seems compared to Zelda.
&nbsp
אז אהה כן...

גבר, אתה באמת לוקח ברצינות את הפתטים האלה?

הלכתי לקרוא את הבקרוב שלהם לזלדה כדי לבדוק אם יש משהו שהם יכולים לספר עליו. שיגרום להוריזון להיראות פשטני ליד זלדה.

ומה קראתי?
One area of the game that is more similar to the originals though, is the combat – which still uses the Z-targeting system from Ocarina Of Time. There’s only one button for melee combat, one for your shield, and another for jumping and dodging.

פחח, הוריזון יותר פשטני מהמשחק הזה? הם כאלה פתטים.
מערכת קרב מ1998 יותר מורכבת ממערכת הקרב הכי טובה בRPG מעולם?

איזה הזויים ופאנבויז של זלדה הם.

מה פה יותר טוב מהוריזון? אין להם דוגמא אחת רק הצהרות לא פאנבויז מתלהבים.

וואו, עכשיו לא צריך לבבות ואפשר לאכול ולבשל?

טוב שבסקיירים ב2011 כבר יכולתי לאכול בשר של חיות שתקפו אותי.
בסקיירים ב2011 יכולתי לעשות כבר את כל מה שאני רואה בזלדה החדש הזה.

אתה יודע למה? כי הם שייכים לאותו הדור.

ואם הזלדה הזה היה יוצא בדור הקודם היה מגיע לו 9 ואפילו 9+ סורי, לא אחרי שסקיירים כבר עשה את רוב הדברים שהם מתרגשים מהם כל כך.

בוא תראה לי משהו אחד שעושה את הוריזון פשטני לעומת המשחק הזה.

ובוא תראה משהו אחי.

metro טוענים שעולם המשחק נותן לקרבות עומק טקטי.

בסרטון שצירפתי לך, עצרתי לך את הסרטון שלינק יורה חצים ממגדל גבוה
על מפלצות מעפנות שלא יכולות בכלל לפגוע בו.

זה העומק הטקטי ? לירות במפלצות בחץ וקשת מרחוק? חחח
בגלל זה הוריזון פשטני ? חחח.

בסקיירים ב2011 עשיתי את זה כל הזמן לאויבים ואין בזה שום עומק טקטי.
אולי בדור הקודם זצה היה מוציא וואו.

אם תסתכל גם בסרטון ששמתי.

תראה מה לינק עושה, מגיע לכל מיני מקומות מוצא כל מינאי loot גנרי עם סטטוסטים שונים. בדיוק כמו בסקיירים.

גם בסקיירים כל העולם מפזר לך Loot ולך תמצא אותו.

אין פה שום דבר חדשני מעניין כלום.

בסקיירים לפחות היית יכול למצוא ספרים או מכתבים או ליפול על סייד קווסט פרוע.

נינטנדו עושה חיקוי לסקיירים וכל הפאנבויז שלהם מאבד שליטה מרוב התרגשות.

אם תסתכל כמוני על כל מיני סרטונים אתה תראה שיש ללינק שליטה בטלפטיה
על חפצים והוא יכול להרים אותם בכוח המחשבה או משהו כזה ולזרוק אותם על אויבים.

זה אמור להלהיב אותי?

חיקוי של הGRAVITING GUN מhalf life 2 ? כי זה בדיוק אותו דבר גם שם
יכולת לקחת כל מיני חפצים כמו דיסק חיתוך או דברים כאלה ולזרוק על האויבים שלך עם שימוש של כוח הגרביטציה? מזה אני אמור להתלהב? מרעיון שהיה חדשני ב2003-2004? חחח.

נינטנדו במצב רע.

ראיתי גם שאפשר להביא איתך זאב או לזמן זאב לא בדיוק זוכר איך זה היה.

זה נחמד ומגניב אבל בדיוק כמו שלפולאאוט 4 לא מגיע 9+ כי אתה יכול להביא איתך כלב להרפתקאות גם לזלדה לא מגיע 9 בגלל פאקינ ע
כל מה ששמעתי את מטרו אוומרים זה שוואו יורד גשם ז אתה יכול להחליק.

חחחח איזה נקסט ג'ן פייצ'ר אחי, מה אני אגיד להם, אני עכשיו הולך לקנות סוויץ עם זלדה כי שמעתי שאפשר להחליק מהסלעים בגשם.

זה משחק שמקומו בדור הקודם, אם משווים אותו לסקיירים ולמשחקי הדור הקודם אז כן מגיע לו לעמוד איתם בשורה אחת של אחד הטובים בדור ההוא.

אבל מה לעשות שהוא לא יצא בדור הקודם? ואי אפשר לעשות לו הנחות?
הוא גם לא יכל לצאת לפני סקיירים ולקחת לו את התהילה כי הבמאי אפילו לא יכול להסתיר את ההשפעה מסקיירים והנה היא.

What really got me more in Skyrim is when you walk and you enter a new city, there is a real shock. 'Ah, there's a city here! And, oh, she's so different from the others!' This is the first time I've felt this in a video game, so I wanted to duplicate it in Zelda , albeit in a slightly different way.

עם בטסדה שהביאו משחק של דור קודם, אתה מסכים לחלוטין שעושים להם הנחות אבל איכשהו לנינטנדו מגיע 9 ואתה תומך בזה שהוריזון משחק יותר פרמיטיבי? בגלל שאפשר להחליק מהסלעים בזלדה כשיש גשם?

לא יכול להבין את זה.

בט'סדה תרמו לז'אנר לא פחות מנינטנדו וזה לא נותן להם שום רשות להוציא משחק של דור קודם ולקבל על 9 ועשיריות.

אבל נינטנדו... נינטנדו איכשהו מותר הכל.

מותר לה לקבל קרדיט על חיקוי של אחרים.

מותר לעקוץ את גרילה ולהמעיט בהישג שלהם רק בשביל לפאר את נינטנדו שהוציאו סוף סוף משחק ברמה של דור קודם.

לנינטנדו עושים את האמא של ההנחות.

וזה פשוט עצוב ביותר שאנשים אשכרה מאמינים לזה שמגיע להם יותר קרדיט מגרילה.

אני בדרך כלל שונא את המילה Overrated אבל אם יש מילה שמתארת את הזלדה החדש, זה OverRated

כמו כל זלדה אחרי wind waker.

evilplate

New member
אחי מערכת קרב זה לא הדבר היחיד שמאפיין RPG עולם פתוח

והמורכבות שלו, אז הם לא בהכרח התכוונו למערכת הקרב בציטוט הזה, את האמת לא היה לי כח לקרוא את הסקירה (הייתי עסוק בלהשלים שעות ב TLG) אבל ממה שאני יודע העולם הרבה יותר אינטרקטיבי ומגיב ממה שיש בהוריזון, אתה מביא דוגמא מאיזה סרטון לכך שאין עמוק טקטי אבל זה קצת לא הוגן כי בכל משחק בסגנון יש בשר תותחים שיחסית יותר קל להתמודד איתו, אנשים ששיחקו במשחק אומרים שהוא מאתגר מאוד ומתים לא מעט אז כנראה שכן יש פה יותר תחכום מלשבת על מגדל ולהצליף בהם משם.
&nbsp
אני חושב שאתה קצת נמהר מדי עם לקרוא למשחק כבר אוברייטד, אתה לוקח דוגמאות לכמה מכניקות ואומר שהנה עשו את זה במשחק X ואת זה ב Y אבל ברור לך שחשוב ההקשר של הכל, כשכל זה קיים במשחק עולם פתוח אחד שמאפשר הרבה חופש וגמישות לשחקן ביחד עם פאזלים וגיוון שאין בהרבה משחקים מקבילים אחרים (ובטח בהוריזון אם כבר משווים) אז וואלה יוצא משהו שיכול להיות מיוחד, חוץ מזה שיש אמברגו על הרבה פרטים מהמשחק ככה שאתה לא יודע איזה הפתעות עוד מחכות שם.
&nbsp
אתה כל הזמן מציין שהוא דור קודם אבל כמו שאמרתי לך גם GTA5 הוא דור קודם ועדיין יותר מושקע מכל משחק עולם פתוח עיר שקיים בשוק, לפעמים ההגדרה של דור קודם מאבדת משמעות כי בכל זאת כמה שהטכנולוגיה לא עדכנית הם מפתחים אותו יותר מ 5 שנים ובתקציב רציני וזה טיפול שלא הרבה משחקי AAA ברמה כזו זוכים לקבל וגם זה פקטור חשוב בפיתוח.
&nbsp
זה נשמע לי שאתה יודע שהמשחק הולך כנראה לקחת GOTY ולעבור כל משחק שיצא לפס4 בממוצע שלו ואתה מראש מסרב לקבל את זה, ככה שגם אם כולם יאמרו שזה אחד המשחקים הכי טובים אי פעם זה לא הכי יעניין אותך.

אחי אם הייתי מרגיש שמגיע לו GOTY הייתי מסכים שיקח אותו :)

בנתיים אני חושב שהוריזון יותר טוב, הוא קובע סטנדרטים חדשים בז'אנר מה שאני לא רואה את זלדה עושה זה מה שמשנה לי.

כן, ראיתי שבזלדה יש אינטרקטיביות שאפשר לטפס על כל הר אפשר לחטוב עצים למשל שנמצאים בקרבת צוק ולייצר גשר מעבר.

אפשר לעשות סקי שלג...זה נחמד, לא אגיד שלא, אבל זה לא משתווה בעיני
להישג שגרילה עשו עם הגרפיקה של הוריזון ועם ה
קרבות שהם הכי טובים בז'אנר.
והלוואי שכל משחק כולל זלדה היו לו קרבות כאלה :)

אפילו לא נראה לי שהזלדה הזה יהיה המשחק הכי טוב של נינטנדו בדור, את הכבוד הזה אני שומר לSuper Mario Odyssey.

אני מסכים איתך שGTA5 עדיין מרגיש המשחק הכי מתקדם בז'אנר שלו למרות שהוא דור קודם אבל זה מקרה ממש חריג לדעתי אחי :)

כי אף חברה לא דוחפת את הסגנון שלו כמו רוקסטאר.אף חברה אפילו לא מנסה.
זה לא רק הליטוש של המשימות שלו והגיוון, זה שיש כמה גיבורים ראשים שאפשר להחליף בינהם כשאתה רוצה, שאף משחק לא עשה את זה לפניהם וזה משנה את הגיימפלי.

המקרה של 5 GTA זה קצת כמו Super mario Galaxy אחי, שיחקתי בו ב2011
ועף לי המוח ממנו. נינטנדו בז'אנר הפלטפורמה כל כך מעל השאר, והיא היחידה שעושה בו דברים חדשים, שזה פשוט היה מקרה חריג.

לעומת זאת הזלדה החדש, הוא הזלדה הראשון שאני באמת יכול לקרוא לו
RPG גבר.

כל הזלדות האחרות זה אקשן הרפתקה כמו TLG.

המשחק הזה פשוט לוקח את כל מה שסקיירים עשה ועוטף את זה בקסם הנינטנדאוי, ואנשים פשוט מתעלפים במקום.

בעוד שבעיני גרילה מעריכים את סקיירים ואת ההישג שלו אבל לוקחים את הז'אנר הלאה עם מערכת הקרב המדהימה והגרפיקה עוצרת הנשימה שלהם.

גרילה קידמה את הז'אנר בבעיה הכי מרכזית שלו וזה מה שמפריע לי שזלדה
שלא מקדם את הז'אנר בשום דבר, זוכה ליותר שבחים כי זה זלדה ויש לזה קסם של נינטנדו... ולאנשים זה מספיק.

לי זה לא מספיק.

גם תראה מה חלק מהמבקרים אומרים.

שהמשחק הזה הוא הזלדה הכי טוב מאז OOT והוא כנראה מדיח את OOT למקום השני.

זה לא נשמע לך הצהרה מטורפת וילדותית למבקרים רצינים?

זלדה OOT אמנם לא היה RPG גם הוא בז'אנר של TLG.

אבל מה שהוא עשה לתעשייה אין דברים כאלה בכלל.להמציא מערכת קרב שכל התעשייה חיקתה כמעט עשור (כולל המשחק הזה)

OOT הוא בבירור ההשראה למשחקים של צוות ICO הוא בבירור ההשראה
להמון מהמשחקים שכולנו מעריכים ואוהבים הרשימה לא תיגמר היום אם ארצה לרשום את כל המשחקים שבכולם אפשר להרגיש את הecho של OOT.

גם בז'אנרים שהם לא אקשן הרפתקה.

כשמבקרים אומרים דברים כאלה שזה המשחק הכי טוב מאז OOT ושעכשיו הוא מקום 2.

אז כן, לא מספיק לי רק משחק מושקע בטירוף עם המון השקעה בפרטים הקטנים.

גם בMetal Gear solid 5 הבנתי שיש השקעה חסרת תקדים בפרטים הקטנים לעומת המון משחקי התגנבות אחרים, זה מצדיק לדעתך את הממוצע המטורף שלו?

והנה למרות כל השבחים שקיבל ביציאתו, אני לא מפסיק לשמוע גיימרים אומרים שהיטמן החדש, זה מה שMGS5 ניסה להיות והוא עושה את כל זה טוב ממנו.

אם ז'אנר הRPG היה ז'אנר שאף אחד לא דוחף קדימה אחי. כמו משחקי העיר הפתוחה (GTA ) או פלטפורמה תלת מימדית, עוד הייתי יכול להאמין שנינטנדו שברה שיאים בז'אנר על חומרה של דור קודם.

אבל לא, זה ז'אנר שקיבל לפני כמה ימים את הוריזון, זה ז'אנר שקותיבל ב2015
את המכשף, זה ז'אנר שקיבל ב2011 את סקיירים.

זה ז'אנר שיש בו פעילות מתמדת שיש מפתחים שמקדמים אותו.

יכול להיות שאם יובי והאחרות היו מנסות לחדש בז'אנר הGTA כמו רוקסטאר
הן היו אולי מצליחות אבל הן לא מנסות.

לעומת זאת גרילה, בט'סדה, סקוור, CDP הן לא בדיוק חברות שיושבות בשקט ומחכות לנינטנדו.

כן חפירת על וסורי על זה.

אבל באמת שאני לא ממורמר על זה שנינטנדו עוקפים את הPS4 בממוצע.

אני אוהב את נינטנדו, אני באמת אוהב אותם, אמנם דרך מריו ולא דרך זלדה.
אבל אני בהחלט יודע להכיר בגדולה שלהם.

במקרה הספציפי הזה לא מגיע להם להיות מעל הוריזון לפי דעתי.

אני לא יכול לעשות להם הנחות כמו שכל העולם בוחר משום מה לעשות, זה מציק לי מאוד.

evilplate

New member
אל תדאג על לחפור אני לא נרתע מזה

במיוחד שאני אחראי לכמה חפירות על בעצמי

&nbsp
אבל אין לי כל כך הרבה מה להוסיף על מה שכבר אמרתי בדיון הזה, אני יכול להבין אולי מאיפה אתה בא אבל קשה לי להסכים עם זה.
&nbsp
לא מבין מה ילדותי בהצהרה של חלק מהמבקרים על כך שזו הזלדה הכי טובה מאז OOT, הם שיחקו במשחק מספיק שעות כדי לבסס את הדיעה הזו וזה שהמשחק לא חדשני כמו שהזלדה ההיא היתה (כנראה כבר אף משחק לא יהיה, אז היינו בתחילת עידן הגראפית תלת מימד אז היה יותר קל לפוצץ ראשים ולחדש) זה לא אומר שהוא לא אחד הטובים שיצאו בז׳אנר, גם זה שמשלב מכניקות ורעיונות שנראו במשחקים אחרים, אם הוא עושה את זה בצורה מקורית ומרעננת לז׳אנר הזה אז מגיע לו קרדיט.
&nbsp
בעניין מגס5, זה המשחק עם גיימפליי ההתגנבות הכי טוב אי פעם אז אפשר להבין את אלו שעפו עליו, הבעיה היתה שהוא לא היה גמור, היה לו חרא סיפור וזה שמבחינתי היה הרבה גריידינג ותוכן סתמי ביאס מאוד, אבל גם היום יש הרבה שמתים עליו, בעיקר כאלו שפחות אכפת להם מעלילה וממבנה מהודק ושנהנים קודם כל מגיימפליי והחופש הרב להתנסות שהוא מציע, אין הרבה משחקים מלוטשים כמוהן בז׳אנר הזה וגם הוא עשה זאת בעולם פתוח (רק הרבה יותר מוגבל וריק וכמובן פחות מרשים גראפית אבל מצד שני נעול על 60 פריימים)
&nbsp
בכל אופן אחי הביקורות של זלדה החדש קרובות מתמיד אבל נראה לי שאתה יודע שהוא הולך לקבל ציונים מדהימים רק שאתה לא מקבל את זה ממש אז אין באמת טעם לחכות לביקורות והתגובות במקרה שלך, נצטרך אולי לחכות ליום שתקנה את המשחק ואת הסוויץ׳ ואולי הדיעה שלך תשתנה אחרי שתתנסה בו :)
&nbsp
ונקנח עם תמונה של הוריזון שרצה חזק עכשיו בגאף, אומנם נלקחה מגרסת הפרו אבל עדיין:
&nbsp
https://c2.staticflickr.com/4/3766/32285276714_7e724c1665_o.png
&nbsp
מי היה מאמין בתחילת הדור כששיחקנו באינפמס שככה יראה עולם פתוח (אמיתי עם סקייל גדול והכל, לא הקריית גת שאינפמס מרנדר שם) על הפס4 בהמשך הדור? אף אחד לא חזה קפיצה כזו, כולם חשבו רק עד כמה הקונסולות חלשות והנה לפיסי כמה שנים אחרי הדור אין משהו שנוגע בזה.
&nbsp
ובלי להעליב את נוטי דוג גרילה פה מאכילה אותם חצץ, היער הזה יותר מרשים ממה שהולך באנצ׳רטד 4 ועוד בעולם פתוח.

פאק מה זה! אנחנו צריכים לשים את התמונה הזו בשרשור חדשות.

מה זה היער הזה!!! זה פאקינג ריאליסטי! העלים הכל נראה כל כך אמיתי ותחשוב אחי שקוג'ימה פאקינג קוג'ימה משתמש במנוע הזה!!!!!!!!! וואו!

בלי להעליב את נוטי דוג זה לא שגרילה מאכילה אותם חצץ עם היער הזה.
זה גורם לUNcharted 4 להיראות מצועצע כמו איזה צילום מתוך גלויה.

בזמן שהיער של גרילה נראה כמו שהיינו מצפים מיער ריאליסטי להיראות.

אפילו המכשף 3 במחשב נראה מצועצע לידם.

גבר אתה זוכר שב2012 המפתחים של הPC אמרו שהפער בין הפס3 למחשב מטורף אם היו באמת מנצלים את החומרה של הPC ?

אז באופן מצחיק למדי, דווקא גרילה והPS4 מראים למה החומרה ההיא באמת היתה מסוגלת עם הוריזון :)

הכרטיס מסך של הפס4 הוא מ2012 :) מטורף!

ואני ממש מחכה לראות מה קוג'ימה הולך לעשות עם המנוע הזה אחי, כי חוץ מזה שקוג'ימה אדם יצירתי ומיוחד, הוא גם אשף טכנולוגיה מהמעלה הראשונה.

הוא מסוגל לעשות דברים מפחידים עם המנוע של גרילה :)
ולפתע לא מפריע לי שהמשחק של קוג'ימה הוא סוג של עולם פתוח :)

בנוגע לזלדה, אני עדיין אקרא את התגובות ואסתכל בממוצע, כי לפי מה שרואים מכתבות הבקרוב הממוצע הולך להיות 97 ואני רוצה לראות אם קלעתי.

לא חושב שזה מגיע לו, לדעתי מגיע לו לקבל ממוצע של 85, ואני נדיב.
אבל זלדה בחיים לא תקבל ממוצע של 8 :)

וכן כמו שאמרת, גם ככה יהיה לי סוויץ בשביל המריו החדש, אז אני בבירור הולך לשחק בזלדה הזה, וגם תמיד אמרתי שאני הולך לשחק בו ושהוא נראה אחלה :)

אז כן יש סיכוי שנינטנדו יפילו אותי מהכיסא לך תדע, אבל אני בספק.

אני אוהב הרבה ממה שהם עושים בזלדה הזה.

זה שהם עושים אויבים ממש קשים בLevel ממש גבוה, אבל טכנית עדיין לא מונעים ממך לחקור גם את האזורים הקשים אם אתה מסוגל לשרוד בהם...אני אוהב את זה.

אני אוהב את ההשראה הענקית שהם לקחו מסקיירים. אני אוהב את זה שהם השתדלו לדחוף איזה 120 מקדשים ושהם השקיעו במשחק.

אז נראה מה יהיה :)

אבל עד סוף הדור, אגיד שזלדה שדדה מהוריזון את ה89-90.

evilplate

New member
כן אחי זה מטורף

אף אחד לא דימיין שככה יראו משחקים על הפס4, אני זוכר בתחילת הדור כשיצאו בהשקה משחקים כמו רייז, קילזון ואינפמס אז אנשים אמרו שכן הגראפיקה יפה אבל זה בערך המקסימום שאפשר לצפות לו מהדור הזה כי מדובר בחומרות חלשות שקל מאוד לנצל אותן למקסימום אז אי אפשר לצפות לקפיצות גדולות מדי עוד.
&nbsp
ואז בא אנצ׳רטד 4 שהוא באמת פורץ הדרך הראשון, תמיד יזכר כ MGS2 או גירס אוף וור של הדור הזה (אפשר לראות גם בדיון שרץ עכשיו בגאף על המשחק שעשה לכם באמת וואו הדור הזה - רוב התגובות הן על אנצ׳רטד 4 וגם הוריזון), מהבחינה הזו שהוא סוף סוף משחק שמרגיש דור הבא באמת, שזה גם גראפיקה מטורפת אבל גם סקייל מרשים ואנימציות ומיליון פרטים אחרים שמביאים אפקט וואו והרגשה של משהו שלא היה קיים ברמה הזו בעבר.
&nbsp
האורדר למשל הוא אולי גם משחק מאוד יפה אבל כשאתה משחק בו אתה מרגיש שאם כבר הלכת אחורה בטכנולוגייה במובנים מסויימים לא קדימה, הוא קצת הביא לי אפילו הרגשה מדאיגה כזו של אוקיי צריכים כנראה משחק שהוא דור קודם מכל הבחינות כדי לקבל גראפיקה כזו אה? באמת קונסולות חלשות... אבל עם אנצ׳רטד 4 (וגם באטמן במובן מסויים בתחום העולם הפתוח עד הוריזון אבל לא מספיק) הרגשת שהנה משהו שמרגיש דור הבא ונראה וואחד דור הבא.
&nbsp
ועכשיו השיא עם הוריזון שמביא גראפיקה ברמה של אנצ׳רטד 4 אם לא יותר אבל בעולם פתוח, וכמו עם אנצ׳רטד 4 גם פה זה לא רק מראה אלא גם סקייל, רמת ליטוש ואנימציות, מערכת קרב וכו׳ שמביאים הרגשה של דור הבא וסטנדרט שחדש שלא נראה ממקודם.
&nbsp
גם אינפמס על אותו עיקרון היה משחק יפה מאוד יחסית, אבל מה? הרגיש כמו פס3 ב HD, לא הרגשת כאילו אתה באמת משחק במשהו חדש שלא יכל להיעשות בעבר, לא קיבלת הרגשה באמת של דור הבא הגיע, בסדר אז הוא יפה אבל עדיין מרגיש מוגבל וגם שם קצת הדאיגה המחשבה שכדי שמשחק יראה ככה בעולם פתוח על הקונסולה ״החלשה״ הזו כנראה הוא צריך להיות בסקייל של דימונה ולהיות בלי מחזור של יום ולילה ומזג אוויר דינאמי ובלי השתקפויות ו set pieces ממש ועם איזה עשרה אנשים מקסימום מסביב והכל בהרגשה של מקום מת כזה וכו׳
&nbsp
כאילו הקונסולה לא מסוגלת לספק גראפיקה יפה וגם הרגשה של דור הבא בשאר האספקטים, עד שבא הוריזון כמובן :)
&nbsp
(אני לא מציין את הוויצ׳ר 3 כי למרות שכן סיפק חוויה של דור הבא מבחינות רבות וכמובן שאי אפשר לעשות משחק כזה על הדור הקודם היתה חסרה לו מבחינתי הגראפיקה והליטוש הזה שמוציא ממך את הוואו כדי באמת להשלים את התמונה)

מישהו 2

New member
זה היה חשוב לי, תודה

כל עוד סוני לא מרמה ופוגעת במכוון בביצועים של המשחקים הבלעדיים שלה על ה-PS4 הרגיל אז הכול יהיה טוב.
ה- PS4 הרגיל צריך להיות בראש סדר העדיפויות וקודם כל צריך לוודא שמשחקים רצים עליו הכי טוב שאפשר בלי ירידות FPS. במיוחד כשמדובר בבלעדיים. אחרת אני לא אסלח להם לעולם

אני בטוח שהם עשו כל מה שהם יכולים שTLG

ירוץ בצורה סבירה בהתחשב לצוות שהוא בא ממנו.הצוות הזה לא הצליח ששאדו ירוץ נורמלי בPS2 אחרי שכבר היה להם ניסיון עם ICO הראשון.

יכול להיות שאם סוני היו שופכים על TLG כמויות אסטרונומיות של כסף אפילו יותר ממה שהם כבר שפכו, הם היו מצליחים איכשהו במעשה כישוף לגרום לו לרוץ
ב30FPS על הפס4 הרגיל, אבל זה היה לוקח מהתקציב והמשאבים של המשחקים האחרים.

סוני ידעו שTLG לא הולך למכור מיליונים ולא הולך להחזיר את ההשקעה המטורפת.

הם סיימו אותו כי המון אנשים רצו את המשחק הזה מרגע החשיפה לPS3.
אני תכננתי לקנות PS3 בין השאר בשבילו ושראיתי שהוא לא מגיע המשכתי לחכות למשחקים אחרים שיצדיקו את הרכישה.

אולי אם הוא היה משחק שמוכר 8M עותקים כמו Uncharted 4 הם היו יוצאים מגדרם
שהוא ירוץ ב30FPS בפס4 הרגיל.

זה לא כלכלי, כשמדובר במשחק נישה ושיש דגם שיכול לחפות על הבעיות של הצוות.

ואני מזכיר לך אחי שאנשים היו מרוצים עם ביצועים איומים של שאדו מהצוות הזה בPS2 גם את זה סוני לקחו בחשבון.

מישהו 2

New member
יש בזה אמת, ו- TLG היה צעד חכם של סוני

גם אם הם היו מחליטים לשפוך על זה עוד כסף ולגרום לזה לרוץ טוב יותר, זה אולי היה גובל בהרחקה של תאריך היציאה של המשחק בעוד זמן. והמשחק הזה, אוהו אין ספק שהיה עליו לחץ מיוחד להוציא אותו מהר אחרי כל הדחיות שהוא כבר עבר כמו שלא היה על משחק אי פעם וזה שהם השתמשו בו ב- E3 דרש את זה.

אולי עוד יצא לזה פאץ' שמשפר את זה עוד, יש תקווה, נחכה ונראה

בהחלט, ובטח גם סנטה מוניקה.

או נוטי דוג היו צריכים לעזור להם, וזה היה הורס גם לGOW4 ולפרויקטים של נוטי דוג. כבר ראינו את סנטה מוניקה עוזרת בכל מיני משחקים בדור הזה.

קח בחשבון גם שבערך כל המפתחים היפנים שאשכרה יודעים לעשות משחקים
ברמת הפקה של PS4 נמצאים בקפקום או בסקוור או המפתחים של בלאדבורן.

אני מניח שסוני יכלה לבקש מהם עזרה,אבל זה לא רק עולה כסף זה גם להתערב לצוות הזה של טים אייקו במשחק שהוא מאוד שלהם.

ואפילו עזוב את כל זה תחשוב, רק איך אנשים היו מגיבים אם באמת כמו שאמרת המשחק הזה היה נדחה ל2017 או אפילו מעבר לזה.

אנשים היו באים עם אנטי לסוני כל הזמן עד שהיינו רואים את TLG.

למעלה