שרשור חדשות ועדכונים – שבוע Upfronts

LeRanch

New member
סדרות ועונות חדשות שיעלו בהמשך העונה

Valor - דרמה צבאית בכיכובם של מאט באר וכריסטינה אוצ'ואה, שיגלמו טייסי מסוק שמגלים סוד שקשור למשימה צבאית שהתרחשה בסומליה ובמסגרתה נפלו בשבי חיילים אמריקאים.

Dynasty - עיבוד מחודש לסדרה שושלת שתתמקד גם הפעם במשפחת קרינגטון ובמשפחת קולבי ובמאבקים השוררים ביניהן. בסדרה יככבו בין היתר אליזבת' גיליס, נטלי קלי, ג'יימס מק'קיי, אלן דייל ורפאל דה לה פואנטה.

Black Lightning - סדרה חדשה של DC בכיכובו של קרס וויליאמס שיגלם את ג'פרסון פירס, גיבור על לשעבר שחוזר ללחום בפשע.

Life Sentence
- דרמה קומית בכיכובה של לוסי הייל שתגלם בחורה שמגלה שהיא חולה בסרטן סופני... עד שמסתבר שהיא בכלל לא עומדת למות.

ובנוסף - עונות חדשות של iZombie (עונה רביעית), המקוריים (עונה חמישית) וה-100 (עונה חמישית).

LeRanch

New member
אזור הדיונים

מה דעתכם על לוח השידורים החדש של CW?

שמחים שהסדרות האהובות עליכן ישובו לעונה נוספת?

מבואסים שהסדרה שצפיתם בה בוטלה?

לאיזו סדרה חדשה אתם הכי מצפים?

שתפו בהמוניכם

panda0zombie

New member
הרשת האהובה עליי

מכאן אני רואה ורוצה לראות הכי הרבה דברים סך הכל..
&nbsp
מהסדרות שחודשו אני רואה את אגדות המחר, סופרגירל, הפלאש, ריברדייל ואיי זומבי אבל הכי אני מחכה לריברדייל. אהבתי מאוד את העונה הראשונה ומסקרן אותי לדעת מה יראו בהמשך ומי עוד יצטרף. שמעתי שהעונה הבאה תהיה עונה מלאה של 22 פרקים.
אני רוצה שהפלאש יחזרו לרמה שהיו בה לפני העונה השלישית שהייתה חמודה אבל לא יותר מזה לצערי.
&nbsp
חוץ מזה אני בעצם רוצה להתחיל לראות את שאר הסדרות ברשימה של חודשו. כמעט כולן.. ה100 (ממליצים?) וג'יין הבתולה.
&nbsp
חוץ מזה יצא לי לראות עונה וחצי של החץ ועונה של המקוריים ונטשתי.
&nbsp
מהסדרות שבוטלו ראיתי רק עונה אחת של ממלכה (הראשונה) תיכננתי לראות את העונה השנייה אבל אף פעם לא מצאתי את הדחף לעשות את זה.
&nbsp
יומני הערפד ראיתי כמעט הכל חוץ מהעונה האחרונה וכמה פרקים אחרונים בשביעית. אני גם לא מתכננת לראות.. שמעתי כבר איך זה מסתיים והפסקתי את הסדרה הרבה אחרי שמיציתי בכל מקרה.
&nbsp
valor החדשה לא נשמעת כמו משהו שיהיה בCW.. לא הסגנון שלהם בדרך כלל
אני כן רוצה לנסות את life sentence של לוסי הייל. נשמע ממש נחמד ולוסי חמודה
השושלת החדשה.. אני כבר רואה עד כמה לא טוב זה יהיה אבל אני אנסה בכל זאת כי זה בטח יהיה גילטי פלז'ר טוב
הסדרה החדשה של DC בטח תהיה חלק מהיקום של החץ נזכה לעוד מישהו בקרוסאוברים העונתיים?

LeRanch

New member
דעותיי

הסדרות של CW בהן אני צופה - על טבעי (אני ממש סוחב איתה בלי שום רצון להמשיך ואיכשהו ממשיך), החץ (העונה החמישית הייתה על הפנים), הפלאש (שהיא החזקה מבין כולן ביקום ה-DC אבל גם סבלה מעונה לא משהו), סופרגירל (חמודה מאוד), אגדות המחר (נהדרת), ה-100 (גם אצלה העונה הנוכחית לא להיט מבחינתי) והאקסית המטורפת (שאני מת עליה).

מהסדרות המבוטלות/מסתיימות צפיתי רק ביומני הערפד שהסתיימה 4 עונות מאוחר מדי ועדיין סיפקה פרק סיום מצוין לדעתי.

אני מתכנן להשלים את ריברדייל הקיץ, מקווה שזה יהיה בקרוב.

מהסדרות החדשות - שושלת תצליח כמו 90210 או תתרסק כמו מלרוז פלייס המחודשות. בכל אופן לא מתכנן לצפות. גם Valor לא על הרדאר שלי. Black Lightning - אצפה רק אם תהיה חלק מיקום ה-DC של הרשת. Life Sentence - יש לה פוטנציאל, אבל לא בוער לי לצפות בה.

kordilia snake

New member
הפסקתי בסוף העונה הקודמת

לראות את כול הסדרות של הרשת הזאת והשנה לא טרחתי לראות אף אחת מהסדרות החדשות שלה.
&nbsp
&nbsp
Valor נראית לא קשורה לרשת ולא ברור למה הם הזמינו אותה.

פרומואים ודעות

לא מבוטל שום דבר שאני צפיתי בו.
אם כי יש בהחלט סיכוי שאני מתישהו אשלים את כל העונות של Reign.
&nbsp
אני רואה 8 מתוך 11 הסדרות שקיבלו עוד עונה. אם כי אני בפיגור של חצי עונה בסופרנטורל, אבל ברור שאני אשלים את זה מתישהו (אחרי 12 עונות כבר ברור לי שאני לא אפסיק בשום שלב בקרוב)
ויש סיכוי לא קטן שאני לא אמשיך עם ריברדייל לעונה הבאה. היו דברים כיפיים בעונה הזאת, והיו דברים שלא עניינו אותי. ותכלס אני פשוט חייב לצמצם כמות סדרות איפשהו.
&nbsp
סדרות חדשות:
דיינסטי:
https://www.youtube.com/watch?v=Uxacuu_vg8Y
נראה כמו גילטי פלז'ר שיכול להיות די מהנה. מלא בדברים מגוכחים כמובן. לא מושך אותי לראות.
&nbsp
Valor:
https://www.youtube.com/watch?v=8dqzih8hI1U
הרבה סדרות השנה על יחידות צבאיות, אפילו הCW מנסים. ג'אנר שלא מושך אותי. אם כן הייתי רואה אז הייתי שוקל לנסות את זאת, עושה רושם שאולי יש שם עלילה מעניינת.
&nbsp
Life Sentence:
https://www.youtube.com/watch?v=in3OecHvWXQ
נראה יותר מעניין ממה שנראה לי מהשורה בתיאור של אורן. אומנם נראה לי יותר מעניין סדרה על משפחה שמתמודדת עם מחלה קטלנית, כמו The Big C (וזה לא שיש הרבה כאלו) - אבל גם בזה יש משהו מעניין ולא נראה לי שראיתי משהו ממש כזה.
אבל גם משהו בטריילר גורם לי לחשוב שזה אולי ימאס עלי מהר. אני על הגדר לגבי זה.
&nbsp
Black Lightning
https://www.youtube.com/watch?v=RZpJeuXo2CY
ייתכן שזה אפשרי שבאמת הגעתי למצב שבו יש יותר מידי סדרות גיבורי על. אומנם יש הרגשה שזה לא לחלוטין כמו סדרות אחרות מהסוג, אבל עדיין די דומה. אז אני עדיין לא בטוח לגבי זה אבל רוב הסיכוי שאני אנסה לפחות פרקים ראשונים.
למרות שבמקור קיוויתי שהסדרה כן תהיה חלק מהArrowverse, אני חושב שאולי זה באמת יתרון שהיא לא תהיה, ככה היא תעמוד יותר בפני עצמה. היא לא תצטרך להשתלב לצד האחרות.
אני כן מאמין שאם היא תצליח אז כן יחברו אותה מאוחר יותר. או שיגלו שהיא גם נמצאת בעולם של סופרגירל (עליו אנחנו לא יודעים המון) או שהיא נמצאת בעולם מקביל אחר.

panda0zombie

New member
אצלי זה הפוך עם life sentence

התיאור של אורן נשמע לי מעניין יותר.. הייתי בטוחה שהסדרה תתאר את הדמות הראשית צריכה להתמודד עם השלכות של דברים רעים שעשתה ברגעים שחשבה שאין לה מה להפסיד
&nbsp
אני אנסה לראות את שושלת ואגיד לך את דעתי
קראתי קצת על הסדרה המקורית וזה נראה עיבוד של אחד לאחד ממש

אני יודע קצת על דיינסטי

בעיקר בגלל ששמעתי על קו העלילה של סטיבן קרינגטון שגם בסדרה המקורית היה הומו, אם כי רוב הזמן היה כנראה בארון.
בשלב מסוים הוא היה נשוי לסאמי ג'ו, אותה שיחקה הת'ר לוקליר.
בסדרה החדשה כמובן הרבה יותר פתוחים עם זה שסטיבן הומו כבר מהטריילר. אבל הקטע המצחיק באמת הוא שסאמי ג'ו זה גבר.
&nbsp
ובשביל הנוסטלגיה וההשוואות הנה האינטרו של הסדרה.

Don Nirtin

New member
למיותר לציין - שרשור זה יינעץ עד חמישי

ביום חמישי אוריד אותו מהנעוץ.
&nbsp
תבלו.

LeRanch

New member
הוספתי הודעה במקום המתאים

זה אזור דיונים כללי, מתחת לכל רשת - אזור דיונים ספציפי עליה.

panda0zombie

New member
לגבי Rise של NBC (עוד ליהוק)

עוד מישהי שתככב בסדרה היא אאולי'אי קרוואלהו (קשה לכתוב את השם הזה) שדיבבה את מואנה בסרט המצליח של דיסני וזה היה תפקיד הבכורה שלה. הסדרה הזאת תהיה סדרת הבכורה שלה. היא צפוייה להיות חלק מהקאסט הראשי

הדרמה הפוליטית הדנית בורגן משודרת באתר תאגיד השידור הציבורי

http://www.kan.org.il/Program/?catId=45
&nbsp
אם זה מעניין מישהו. לפני כמה שנים היא קיבלה כמה ביקורות חיוביות כאן בארץ, אבל מצפייה בחצי הראשון של הפרק הראשון אני מאוד לא מתלהב והתפתחות העלילה כבר די ברורה.

Chandler Rulz

New member
ראיתי את הפרק הראשון אבל מפאת חוסר זמן אני לא ממשיך

בנתיים...
&nbsp
גם לא אהבתי את הדמות של איבון סטרחובסקי שם..

למעלה