ות

evilplate

New member
זה באמת יהיה מסקרן לראות איך יקבלו אותו על הוואן

שמע הוא שובר שיאים פשוט הזויים על ה PC, משחקים שרצים כבר שנים עם קהילות משגשגות (ושעוד הם Free to Play שעשוי כמו שצריך, עם כל היתרונות של השיטה בלי ממש החסרונות) כמו DOTA או TF2 מקבלים ממנו בראש. כבר הגיע למקום ראשון.
&nbsp
בנוגע לשאלה ששאלת, לדעתי אין מצב שזה יהיה GT SPORT הזה, משחק לא ממוספר בסדרה עם פוקוס מולטי כשבכלל סדרת GT כבר לא מה שהיתה מבחינת יוקרה ולפי GT6 גם מבחינת מכירות.
&nbsp
מריו יכול למכור ממש טוב כי זו נינטנדו וגם עם בסיס לקוחות מזערי יחסית למתחרות כל הקהל קונה את זה ויש איזה Attach Rate של 90+ אחוז.
&nbsp
אבל לדעתי המנצח יהיה PUGB בגלל שילוב של מחיר זול ומשהו שבאמת עושה רושם של להיט ענק ברמה שיצליח בכל מקום, אין סיבה שמשחק כזה לא יתקבל בסבבה על הוואן, זה שוטר הישרדות מגוף שלישי, אמור להרגיש בבית על הוואן ולשבור קופות מטורף.
&nbsp
בגלל שיש הרבה יותר וואן מסוויץ׳ ובשילוב המחיר הנמוך יחסית אני רואה אותו מוכר שם מדהים ומנצח את המשחקים שציינת בחגים.

השאלה אחי אם זה יתורגם לבוסט למכירות אצל הוואן

והוא יעקוף בגלל זה את הסוויץ והפס4 נראה לך שזה יכול לקרות? מצב שהוואן ינצח את הקונסולות בחגים? זה לפחות לא בלתי נמנע שהוואן ינצח בחגים בגלל הארדקורים שיקנו סקורפיו.

(זה מוצר נישה הסקורפיו אבל עדיין המיעוט יכול לקפוץ עליו בחגים ברמה שהוא ינצח את החגים)

השאלה אם כמו שאמרנו אם המשחק הזה יכול בכלל להיות סיסטם סילר, או שהסוויץ הם הבלעדיים שלו או הפס4 עם הבלעדיים שלו עדיין יגרמו לפס4 או לסוויץ לנצח את החגים.

evilplate

New member
אני חושב שהוואן יכול לנצח בחגים

אבל כמו שאמרת זה בגלל שהרבה מהקהל הכבד של הבוקס יקנה שוב מכשיר ולא כי בהכרח הם ניצחו בקרב על קהל חדש.
&nbsp
אני לא מרגיש אבל ש PUGB בפני עצמו הוא סיסטם סלר, אנשים שרואים גיימפליי או נחשפים לפרסומת אבל לא בדיוק מכירים את המשחק לעומק לא בדיוק מתרשמים ממנו ככה, זה נראה לי מסוג המשחקים שמפה לאוזן יעברו בין השחקנים והמון בעלי אקס בוקס קיימים יקנו אותו. כמובן שגם שחקנים חדשים יקנו בוקס בשביל PUGB אבל לדעתי זה מיעוט יחסית כי זה לא מותג מוכר וכי הוא לא ״מצטלם״ משהו.

יאפ הוא נראה כמו משהו שמחשבון כיס יכול להריץ בערך

אבל דאמ יש איזה חוק בגיימינג ככל שהמשחק שלך נראה רע יותר, ככה יש לו סיכוי להפוך ללהיט ענק ולא צפוי ראה ערך מיינקראפט, פוקימון והמשחק הזה, שכולם נראו לזמנם כמו ענתיקה חסרת תקדים.

evilplate

New member
נכון רק שלמשחקים האלה בניגוד ל PUGB יש מראה ייחודי

או איזה ארט סטייל טוב. PUGB סתם נראה כמו משחקי AAA אחרים מבחינה גראפית וארט סטייל רק בגראפיקה הרבה פחות יפה ומרשימה.
&nbsp
אבל כמובן שאני לא חולק על כך שהולך להפוך ללהיט ענק גם על הקונסולות.
&nbsp

הצוות של פיינל פנטזי 15 מפתח משחק PS5.

אז אחרי שסוני הודו שהפס5 בדרך אבל יש זמן (עיין ערך 2020)
היום אנחנו שומעים מסקוור שהצוות הזה של פפ15 הפסיק להתמקד בדור הנוכחי, ושם את עיניו על הדור הבא בגלל הקפיצה הגרפית שהוא מאפשר. אפשר להניח שסקוור רוצים משחק AAA גדול להשקה.

נ.ב המשחק הזה הוא לא פפ16 (שיש עדיין סיכוי שיגיע לדור הזה) מדובר בIP חדש.

גאד, אני רוצה לראות את זה כבר.
https://www.psu.com/news/34051/ps5-targeted-by-final-fantasy-xv-dev-team-for-next-game

evilplate

New member
עם מחזורי הפיתוח שלהם זה לא בדיוק מפתיע

כמה זמן לקח להם לעבוד על FF15? לפחות הפעם הם כבר יודעים מראש לקפוץ לשור הבא במקום להכריז עליו לפס4 ואז להעביר אותו בהמשך אחרי שנים ;)
&nbsp
אני כמובן אהיה סקרן בעיקר מבחינה גראפית, מתאר לעצמי שיראה מטמטם במידה וסוני לא תכוון לי על 4K אמיתי כרזולוציית יעד לפס5, מה שסביר שיקרה :/

מישהו 2

New member
די בטוח שזה מה שיקרה לצערנו

ולכן בדור הבא נקבל more of the same ברזולוציה גבוהה יותר

סקוור יפתיעו אתכם בענק, הם מעצמה גרפית.

והגיע הזמן שנשים להם את הדור הקודם בצד כאינדיקציה לעתיד לדעתי. היפנים התאוששו מהמשבר ואני לא רואה אותם חוזרים לעולם לאותו דשדוש, סקוור יקרעו לתחרות את התחת.

צטטו אותי ב2020.

evilplate

New member
רשמתי ;)

לדעתי אם הם יכוונו ל 4K אמיתי אז המשחק לא יראה הרבה הרבה יותר יפה מ FFXV ב 4K על הגדרות מקסימליות במחשב. הוא יראה יותר יפה רק מזה שהבייס ליין זה לא ה XB1 כמובן אבל לא בהפרש גדול במיוחד.

סומך עליהם שבכל מצב הוא יראה יותר טוב בהרבה מפפ15 על המחשב

כמובן שאם זה יהיה 4K אמיתי אז זו תהיה מכה רצינית למראה הגרפי לא יכול להכחיש אבל אני סומך על סקוור שגם במצב כזה הם יפגיזו.

ואם הPS5 יהיה סוג של "יעני" 4K אז בכלל המשחק יראה פגז.

כל המטרה של המעבר לדור הPS5 היא שהם רוצים משחק שנראה יותר טוב מאיך שגרסת הPC של פפ15 תראה.

כן, ברור שעל הPC הם יכולים לדחוף גרפיקה מטורפת אבל כמו שכולנו יודעים הרוב לא יזרקו תקציב ענק על משחק PC אז מה שנשאר להם זה לעבור לדור הבא.

אני מאמין שעם אופטימזציה הם יכולים להריץ את פפ15 בהגדרות מקסימליות
על הסקורפיו לא צריך דור חדש בשביל זה :)

evilplate

New member
אם הפס5 יהיה יעני 4K אז ברור שיראה מדהים

אני מקווה שסוני תשווק את המכשיר כ 4K אבל בפועל תתן למפתחים גמישות ואף תעודד להשתמש בטכניקות של כאילו 4K, חבל על כל הכח הזה בשביל משהו שאני מתערב שהרוב לא יבדילו בכלל בין אמיתי למזוייף, אולי רק במסכים ענקיים כשיושבים קרוב.
&nbsp
&nbsp

כן אני מקווה שזה יהיה כמו 60FPS על הניאו/סקורפיו

שיש משחקים אמייתים שיש להם את זה (טומב ריידר נגיד) אבל הרוב לא עושים את זה.

לדעתי אינדים ומשחקים ברמת AA יותר סביר שידחפו את זה.

אני אופתע מאוד אם מפתחים יעדיפו לזנוח גרפיקה איכותית בשביל זה.

4K הולכת להיות מילת באז שהולכת להיות חלק מהלקסיקון שיגדיר את דור הPS5 אין לי ספק, אבל אני מקווה שיהיה מעט מאוד קשר בין זה לבין 4K אמיתי :)

למישהו פה יש סטריט פייטר 5? אני מיואש (לא יכול לשחק)

כבר שבועיים שיותר מ95% מהמשחקים שלי יש להם לאג בלתי שחיק ברמה שאני בקושי יכול לשחק, אני מחובר בכבל לפס4 כמובן, וברור שהפורטים שלי פתוחים
וכל הראוטר שלי מקונפג בצורה אופטימלית במיוחד לSF5 (מנהל רשת אחרי הכל)

וברור שהכל עבד פרפקט כבר מעל לשנה וחצי. אני שונא לנצלש שרשורים
ולא נראה לי שיש פה שחקני SF אבל דאמ, זה כל כך מתסכל עשיתי כל מה שאפשר לתקן את זה.

בקצב הזה אני אהיה מוכרח לפרוש מהמשחק ולחזור לסינגל פלייר ואני כל כך לא רוצה לפרוש, זה קורה לעוד מישהו?

מישהו 2

New member
אין איזה סינון שאפשר לעשות במשחק לפי איזור?

בנארוטו למשל אתה יכול לבחור לשחק נגד שחקנים מאירופה, והחיבור איתם באופן טבעי טוב יותר

זהו שבזמן האחרון אפילו מאילת לבאר 7

יש לי את הלאג הזה בsf5 ולא רק מאילת לבאר שבע גם בכל הארץ ובכל אירופה. קרבות מצרפת גרמניה ושוודיה וספרד היו חלקים כאילו אתה באופליין ועכשיו הלאג הזה.

הגעתי למצב שבתור מנהל רשת אין לי מושג מה לעשות וזה מתחיל לעשות לי קריז.

מישהו 2

New member
תנסה לעשות test connection בפלייסטיישן

באופן כללי גם אני מרגיש ירידה בזמן האחרון באיכות של החיבור עם השרתים של סוני.
test connection מרענן את החיבור ופותר מלא בעיות בסוני שזה מדהים.
&nbsp
הורדות שהופכות להיות איטיות = test connection ופתאום זה מוריד ב- 10 מגה לשנייה
לא מוצא שחקנים ב- cod = test connection פתאום מוצא לי שחקנים בשנייה.
בקיצור תספים test connection כל הזמן.
&nbsp
אני עושה את זה באופן קבוע, הדבר הראשון בכל פעם שאני מדליק את הפלייסטיישן , ישר test connection אפילו כמה פעמים רצוף אחד אחרי השני עד שאני מקבל מספרים שמרצים אותי, ואם זה לא קורה גם ריסט לראוטר חח

אני תכף שובר את הפלייסטישן הזה מרוב עצבים.

הכל בסדר עם המהירויות שלי בבדיקה וכבר ראיתי אנשים שמשחקים את המשחק על איזה 1 מגה בUpload והכול עובד להם חלק אז בטח שאצלי זה אמור לעבוד חלק.

משחק כמו סטריט פייטר 5 נשען לחלוטין על איכות החיבור שלך עם שחקן אחר יותר מכל דבר אחר, ואפילו המשחק עצמו לא מכחיש שהחיבור שלי לאירופה/ישראל הוא 5 מתוך 5.

אני תכף שובר את הפלייסטישן כי אני ישבתי שעה על החרא הזה הכול אצלי מקונפג אופטימלית לSF5 כל הגדרה והגדרה, אנשים פונים אלי שאני אקנפג להם דברים כאלה.

אני עושה עכשיו פורמט לפלייסטישן אם זה לא עוזר אני מביא פרו נמאס לי משהו פה לא מסתדר לי.

evilplate

New member
אולי יש את זה לעוד שחקני סטריט ישראלים?

צריך לברר את זה לפני שאתה רץ להחליף סוני.
&nbsp
חוץ מזה ואני יודע שזה נשמע מצחיק אבל אולי שווה לבדוק עם ישפאר, אני מתאר לעצמי שאתה משחק ממשתמש ישראלי ובכל זאת יש להם אחראיות על ה PSN בארץ. גם אצל סוני אירופה שווה לבדוק.
&nbsp
אני יודע עד כמה זה מתסכל שיש בעייה טכנית שלא מצליחים לפתור, במיוחד שזה מונע ממך לשחק את המשחק שאתה הכי אוהב. אני מקווה שזה יסתדר לך בלי שתחליף סוני.

למעלה