ות (without hats)

V Has Come To

New member
STEEP משחק סקי חדש של יובי...

זוכרים שSSX פעם היה יוצא כל כמה שנים? סדרת משחקי הספורט הכי אהובה עלי...
אז EA נרדמים בשמירה ויובי החליטו להוציא משחק בסגנון...
נראה דווקא שהם לוקחים השראה מהSSX האחרון בסדרה שהיה הכי סחי ומשעמם...בגלל שזה משחק של יובי יש לי חשד כבד שהוא יהיה אפילו עוד יותר סחי...

גם עלי זו סדרת משחקי הספורט הכי אהובה.

אבל אתה צודק זה נראה משחק כל כך מסריח, אני כבר מעדיף שEA תעשה רימאסטר לSSX הבינוני של הPS360 על פני החרא הזה.

כפרה על קפקום הנה העונש לכל הבני שר...

אממ קפקום לא צחקו כשהם הבטיחו עונש לכל חסרי החיים שהתנתקו מהרשת כשהם מפסידים בSF5 והנה הדגמה למה שקורה ויקרה לכל מי שיהרוס לנו את הכייף.
(אני מודע לזה שבפורום הזה, זה רק אני וסטס אבל היי אני רוצה להאמין שיש פה סמוים שאני אוציא אותם מהמערה שלהם)

כמה פרטים עסיסים על פרסונה 5& יוקאי 2 מגיע ב2017.

הפרטים המענינים לגבי פרסונה 5.
*כשעושים מיזוג אפשר לבחור איזה מתקפות/סקיל להוריש לפרסונה שיוצאת מהמיזוג.
הפרסונות שלנו יקבלו בונוס בנקודות XP לפי עוצמת רמת הקרבה/חברות שלנו עם הדמויות האחרות.
אפשר להקריב פרסונה שאנחנו לא רוצים כדי שהיא תתן בוסט של XP לפרסונה אחרת.
אפשר לשלוח פרסונה לאימון, שבו היא כמובן תלך להתאמן וללמוד מתקפות חדשות.
יהיה איזור של מבוכים רנדומלים שמכילים בתוכם קווסטים.
ולסיום דייט בקולנוע עם סאקורה אחת החמודות במשחק.
makoto הכי חמודה בגלל הפוני, חבל שאין לה משקפיים.
ולמה החתולה מתערבת בכל דייט? זה מציק.

בחדשות אחרות יוקאי וואץ 2 מגיע ל3DS במערב ב2017 וסקוור שוקלים להוציא את דרגון קווסט מינקראפט לNX.

טריילר חדש לREcore הבלעדי של הONE.

מה דעתכם? עדיין מרגיש לי כמו משחק PS2 ב720P.
לא שווה 40 דולר, אולי 9 דולר.

מישהו 2

New member
נראה חמוד

זה כן נראה משחק ששווה יותר ממשחק אינדי ממוצע. 25$ נראה לי כמו מחיר ראוי.
הכול היה נראה חביב בסרטון חוץ מהדאבל ג'אמפ. אני שונא שהדמות פשוט אחרי קפיצה באוויר פתאום יכולה לקפוץ פעם נוספת סתם ככה, בלי הסבר ויזואלי - יכלו לעשות לה מיני ג'ט פ'ק שבידיוק בקפיצה השנייה של הקפיצה הכפולה נפתח ונותן לה כביכול דחיפה למעלה.
&nbsp

אז מה ההיתרונות של טומב ריידר בPS4 על הONE ?

יורוגיימר שיחקו סוף סוף בגרסת הפס4 וחזרו כדי לספר לנו את מה שכבר ידענו מראש.ר
אם אתם משחקים בקונסולות גרסת הפס4 היא הגירסה הדפינטיבית.

ראשית, המשחק נעול כל הזמן על 30FPS ב1080P יורוגיימר מדווחים שיש פעמים שגרסת הONE צונחת בפריים רייט במיוחד כשיש הרבה דמויות על המסך ואז מרגישים באיטיות בולטת ו screen tear לתמונה (וזה מעצבן)

בגרסת הפס4 יורוגיימר אמרו שאין שום זכר לתופעות כאלה והמשחק רץ חלק כחמאה וגם איכות התמונה שלו מושלמת.

יותר חשוב מזה,רוב בעלי הONE דיווחו שיש בגרסת האקסבוקס דיילי בין הכפתורים שאתה לוחץ למה שלארה עושה על המסך, ומי ששיחקת בבלאדבורן וכאלה יודע כמה זה יכול לחרפן לפעמים, אז גם הבעיה הזו נעלמה לחלוטין בגרסת הפס4.

מבחינה גרפית יורוגיימר אומרים שגרסת הPS4 נראת זהה לגרסת הONE אבל רצה הרבה יותר טוב עם כל ההיתרונות שהוזכרו.
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-hands-on-with-ps4-rise-of-the-tomb-raider

14 דקות מThe Surge

משחק עתידני סטיל דארק סולס שנותן לנו לפגוע בחלקי גוף ספציפים סטיל וvagrant story/פולאאוט/פפ15.

נראה אחלה יחסית למשחק חיקוי של דארק סולס.
אני מעוניין במשחק הזה.

דאוס אקס HD מאכזב (ממוצע 86 )

אכזבה מהמשחק הקודם שיושב על ממוצע 90. התלונות של רוב המבקרים הם לגבי הסיפור, העלילה (plot ) גרועה, הסוף הזוי. דמויות נעלמות באמצע העלילה וחוזרות באמצע בלי הסבר ובכללי העלילה חלשה מהמשחק הקודם.
יש רק עיר אחת במשחק (פראג) לעומת המשחק הקודם שבו טיילנו קצת בעולם.
המשחק הוא בערך 20 שעות וחלק מהמבקרים סיימו אותו מתחת ל20 שעות.
הגיימפלי פשוט מעולה. כלומר ההתגנבות, הירי עדיין חלש.
סייד קווסטים ממש טובים (אבל עדיין קל לפספס אותם)

אותי מאכזב בעיקר שיש רק עיר אחת גם אם היא מפורטת בהרבה מהערים של המשחק הקודם. ובעיקר שאפשר לסיים את המשחק בפחות מ20 שעות

אני אחכה לירידת מחיר, יש לי יותר מדי מה לשחק גם ככה.

V Has Come To

New member
הממוצע הזה מספיק לי בהחלט...

אני ביום ראשון קונה אותו...גם יש עכשיו סוג של מיני תקופת יובש וגם המשחק הזה מסקרן אותי...יש הרבה אלמנטים של stealth...
זאת פעם ראשונה שאשחק במשחק בסדרה ואני רק מקווה שהאלמנטים של הRPG לא יהיו כבדים לי מדי...

אני בטוח שתסתדר עם עץ שידרוגים.

אולי פעם לפני 17 שנה דאוס אקס היה ייחודי עם עץ השידרוגים שלו היום כל משחק אקשן עושה את זה

וגם רוב היכולות שאתה משדרג כמו האקינג וזה נועדו לעזור לך להתגנב:)

מעבר לזה יש לך עצי שיחה שאתה יכול לבחור מה אתה מגיב בשיחה אני בטוח שזה יזרום לך ואפילו תהנה לעקוץ דמויות

V Has Come To

New member
אני בא מעולם הקווסטים...

ככה שלא זר לי העניין של בחירת בועות טקסט, אבל שמכניסים את זה למשחקי אקשן זה תמיד מרגיש לי מאולץ ולא טבעי...
סמעק אני וחוקי מרפי...תמיד שאני מהמר על משחק וקונה אותו לפני הביקורות יוצא שהוא גרוע..שאני שומר על איפוק ומחכה לציונים אני מגלה שלא היתה סיבה לחשוש...עכשיו הייתי יכול לחרוש עליו כל הסופ"ש..במקום זה, רק ביום ראשון אני אוכל לקנות אותו ולשחק אותו יחד עם לו"ז צפוף...

מאוד מקווה שלא אורלי :(

ליתר דיוק אני מקווה שאם זה נכון אז שהניאו לא מעתיק את העיצוב הזה.
העיצוב הזה אמנם דק בהרבה מהנוכחי, אבל הוא גם איכשהו מכוער בהרבה.
אני לא יודע למה העיצוב הזה לא מוצא חן בעיני, יש לו מראה של איזה סטרימר סיני.

יש מצב גדול שזה זיוף, היום עם המדפסות הדיגיטליות כל אחד יכול לבנות זיופים ממש טובים.

אני לפחות מקווה שהניאו יהיה יפה יותר.

מישהו 2

New member
אני בטוח ב- 100% שזה נכון

זה לא חדש שסוני תמיד מחפשת לחסוך בהוצאות ייצור בגרסאות הסלים למכשירים שלה.
&nbsp
זה היה נכון ל- PS2, PS3, ועכשיו גם ל- PS4. רבים מדווחים גם שה- PS VITA 2000 נחות ליד גרסת ה- 1000 של המכשיר. (ל- 1000 יש מסך O-led עם צבעים מרשימים ול- 2000 יש מסך LCD רגיל)
&nbsp
זה בא לידי ביטוי גם בויתור על נורות חיווי, איכות חומרים ירודה (יותר פלסטיקים מבפנים), כפתורים פיזים על פני Touch וכו'.
הפעם ההבדל מכוער במיוחד, אבל אני מכיר את סוני כדי לסמוך על כך שאכן מדובר בסלים של הסוני 4.
&nbsp
האם זה אומר שלפחות הדגמים החדשים של ה-PS4 יהיו אמינים יותר? אני לא באמת חושב כך. היתרון היחיד של הדגם הזה יהיה שהוא חסכוני יותר בחשמל בלי הפס של האור הלבן שמתחלף.
&nbsp
אני מאמין שהניאו אבל ישמור על העיצוב של ה-PS4 המקורי או אפילו ישפר אותו.
&nbsp
&nbsp

למעלה