סקר שמלות כלה

ימיממה

New member
השמלה שלי

השמלה שלי היא אינה השמלה ש"חלמתי עליה", מאד רציתי שמלה אדומה, פשוט לא מצאתי שמלה כזו בצבע אדום ובמחיר סביר.

הסגנון קלאסי? לא בטוחה, תגידי אתן...

נקנבה באווטלט, לא ידוע של איזו מעצבת

בגוף השמלה היו ברזלים

הלכתי לבד, רק רציתי להציץ בכדי להזמין באיביי, ובמקרה מצאתי. זו השמלה השניה שמדדתי. (היא גורמת לי להראות מאד רזה))

Lana678

New member
שלי

השמלה שהייתה לי - לא התה שמלה שעליה חלמתי - כי פשוט לא חלמתי. ראיתי כמה שמלות שאהבתי ומתוכן נולדה השמלה שלי
איזה סגנון השמלה ? נסיכותית / וינטאג' / קלאסית / משהו אחר - אין לי שמץ, אתן תחליטו (הגזרה נקראת מרמייד - בת הים)
מאיפה השמלה? - סטודיו לבנה - ממליצה.
עם מחוך או בלי מחוך? - עם מחוך קצר, נסגר בריץ'רץ' - היה מאוד נוח
עם מי הלכתן לבחור את השמלה ? - רק לבד! לא אוהבת שמברברים לי בראש.

מצ"ב התצלום מהמקדימים...

איזה כיף...

השמלה שלי:

לא מה שחלמתי, בחירה רציונלית לחלוטין (מחיר בקיצור), אבל הייתי מרוצה מההחלטה.

סגנון נקי, קליל, קווים זורמים. מחשוף גב עמוק, משי שיפון בלבן חלבי, חיתוך אלכסוני, ללא מותן מודגשת (לצערי), קישוט סברובסקי עדין על הכתפיות, שסע דו צדדי. בתמונות קצת קשה לראות את הדיטיילס בגלל שהם נוצרו מחיתוכים בבד עצמו.

ירון מינקובסקי (מעצב מדהים לדעתי), קנייה, מהקולב, בסייל ניקוי מדפים. תיקונים אצל תופרת.

בלי מחוך.

הלכתי עם אמא שלי, היא פיינשמייקרית אמיתית, ויש לה המון סבלנות

BellaSymphonica

New member
איזה כיף, מזמן לא הייתי פה

מעולם לא חלמתי על שמלה, אז לא, זו לא שמלת חלומותיי, אבל קרובה בהחלט. הדרישות שלי היו מחוך, מותן טבעית מודגשת, ומינימום נפח. אני חובבת וינטאג'/פנטזיה אז אני מניחה שזה שילוב עדין בינהם.
אני מניחה שהסגנון הוא... וינטג'? קלאסית? הסגנון הוא אני, בכל אופן

עם מחוך, אני אוהבת מחוכים ולובשת אותם מתי שאפשר. באמת שהיה לי נוח, אבל במבט לאחור, הייתי משנה את הגב ומוסיפה לו תחרה.
הלכתי עם אמא, היחידה שתאמר לי את האמת, גם אם היא לא נעימה ותמיד מתוך רצון לעזור. אין כמו אמא

למעלה