המורדים 112-114

niviri

New member
114 במילה אחת- מריצה

קמי פשוט מעלה את הסדרה לרמה אחרת. וספציפית בפרק הזה, הסצינות שלה היו היחידות שעניינו אותי.
&nbsp
קודם הריב עם מיה שהחזיר קצת לאווירה של העונה הראשונה
אני אומנם מאוד אוהבת איך שהקשר שלהן התפתח ואת החברות שצומחת ביניהן עכשיו, אבל היריבות שלהן היתה ממש כייפית ונחמד לקבל עוד קצת מזה. אהבתי גם שלא עשו את זה בצורה תקועה ולא שייכת אלא דרך השקר של פבלו ככה שזה גם התאים לסיטואציה שמריצה חשבה וגם לא חיבל בקשר הטוב שלהן כי זה אשמתו.
&nbsp
התלהבתי גם שהיה סצינה חמודה של מנואל ומריצה ביחד, רק הציק לי שלקח לו כ"כ הרבה זמן לשכנע אותה שהם לא רוצים להוציא אותה מהלהקה ורק כשהוא אמר לה מפורשות שפבלו שיקר נפל לה האסימון. כאילו, זה לא ברור מאליו מעצם העובדה שמנואל מכחיש את הגרסה שלו? טוב נו, למה אני מצפה? סה"כ מריצה מתנהגת כמו מריצה, לא קולטת כלום. די הגיוני שמנואל היה צריך לאיית לה.
&nbsp
ואיזה כיף שהיא רצתה לחזור סוניה! כמו ילדה קטנה שמחפשת איזה הורה יותר לצידה

היה יותר נחמד א קולוצ'י לא היה שם באותו הרגע וסוניה היתה מגרשת אותה כי היא באמת מאמינה שזה הדבר הנכון ולא כדי להתחמק.
&nbsp
אח"כ מריצה בוכה ונזכרת בשקרים האחרונים שסיפרו לה ומרגישה שכל העולם נגדה

אגב, בשלב הזה בערך יש את הסצינה שבלאס מסביר לסול שהוא לא רוצה להסתבך בעוד רומן כדי שלא יפטרו אותו. מה שאומר שבזמן שמריצה הספיקה לדבר עם מנואל, לעבור בחדר של פבלו, לנסוע לסוניה ומשם לחזור לאנדרדה- במשך כל הזמן הזה בלאס וסול דיברו(?) בחדר המורים!
&nbsp
ובחזרה למריצה, אהבתי אפילו את הסצינות עם אנדרדה - העדינות, גישושים הדידיים, פתיחות הדרגתית (רק מאיפה מריצה יודעת לאפות פתאום?!?!), ככה צריך לעשות התקרבות! וגם כשהיא יצאה מול פבלו איך שהיא התייחסה למצב... וכמובן גם השיחה עם פבלו בפרטיות...
רק לא ברור לי אם פיספסתי משהו, או שהזניחו את הפרט הלא חשוב הזה: למה פבלו חיפש בדחיפות כזאת את אנדרדה?!? (ואז שכח מזה בכלל אחרי שגידו סיפר לו על הדיסקים)
&nbsp
&nbsp

shiran232

New member
מריצה עולה לי על העצבים מפרק לפרק

היא כזאת ילדותית ותמימה...
&nbsp
לי דווקא נראה שסוניה הייתה מגרשת אותה גם אם קולוצ'י לא היה שם. היא הייתה ממש קשה איתה בסצינה הזאת.
&nbsp
אני לא זוכרת למה פבלו חיפש את אנדרדה..אולי בגלל משהו שקשור לסרחיו..או בשביל לעזור לרוקו? לא יודעת

niviri

New member
איך??? אבל זה כ"כ חמוד הילדותיות שלה!

לא בשביל לעזור לרוקו- זה בטוח. כי הרי פרנסיסקו סימס למריצה שתבוא לבי"ס דחוף, ופבלו אמר לה בשיא האדישות "אהה בטח בגלל הסיפור עם רוקו".
לפני שפבלו חיפש את אנדרדה נואשות, אבא שלו אומנם בדיוק בא להוציא אותו מבי"ס אבל לא קרה ביניהם שומדבר מיוחד...

למעלה