התפקדות דצמבר

LiaTuSh18

New member
שונאת להתפקד. מושפעת חברתית.

נו מה, כל הפורום עשה.
&nbsp
שם: ליליפוט
תלמיד/חייל/סטודנט/עובד/אחר: כלום!!!!!!
מאיפה בארץ: מהעיר הכי מושלמת בישראל
&nbsp
שיר החודש: שיר הפתיחה של שדרות ברזיל והשיר של הזוג הראשי
(וכן, למי שאזרה אומץ ונכנסה להאזין- מומלץ- השיר פתיחה הוא גרסה לדאנסה קודורו!)
ספר החודש: ציפורים מתות בסתר (ברוך השם סיימתי)
סרט החודש: יש מצב גדול שלא ראיתי
תוכנית החודש: שדרות ברזיל !!!!!! ובית ספר למוסיקה
שחקן/ית החודש: אין לי מושג איך קוראים לה ואם אני אגיד לכן את שם הדמות זה לא יעזור אז..חחח
תוכניות לחודש הקרוב: לחפש ולמצוא עבודה למען השם, ולחזור לתקתק ירידות במשקל!
תמונה: לא

LIly845

Well-known member
לא נהנית מהספר?

אם לא אז למה המשכת לקרוא? זה תמיד מעניין אותי לדעת... כשאני לא מתחברת לספר אני פשוט פורשת ממנו.. אין לי למה להתענות סתם

LiaTuSh18

New member
נהניתי!!!

הוא פשוט 500 ומשהו עמודים, וזה ספר דיי ישן אז למרות שקניתי אותו במהדורה עדכנית הכתב ממש קטן והשפה ממש גבוהה ככה שזה ספרים שלי אישית לוקח הרבה זמן לסיים...גם אני פורשת מספרים כשהם לא מעניינים הכל טוב חח אבל אני יכולה להבין גם אנשים שממשיכים.. זה OCD כזה חחח

tamaguchi girl

New member
אני מהממשיכים

רק ספר אחד בחיי עצרתי באמצע, שזה לאכול להתפלל לאהוב שהיה נוראי בכל רמה, גם עלילתי וגם בכתיבה. אולי יום אחד אנסה לראות את הסרט...X:
&nbsp
יש ספרים שהמשכתי לקרוא רק כי העלילה הייתה טובה, ולמרות שהכתיבה הייתה זוועתית לטעמי, המשכתי לקרוא וסיימתי אותם כי רציתי לדעת מה יקרה בסוף
[למשל בתו של שומר הזיכרון]

LiaTuSh18

New member
וואוווו בתו של שומר הזיכרון

אחד הספרים!
כתיבה זה לא משהו שיפריע לי לקרוא ספר...רק התוכן שלו.. אם אני לא מוצאת עניין והוא רדוד מדי לטעמי או לחלופים משהו יותר מדי מתוסבך ומתפלסף, אז יהיה לי מאוד קשה להמשיך..אני גם לא מתה על תיאורים יותר מדי מוגזמים בספרים נגיד שיבזבזו 2 עמודים על לתאר איזה מקום ברמה של העלים והצבע שלהם והאדמה והמרקם שלה חח אני יכולה להתחרפן מזה אבל אני פשוט יורדת ממש מהר עם העיניים, זה לא יגרום לי להפסיק לקרוא אבל זה יחרפן קצת...

tamaguchi girl

New member
איך הצלחת להנות מהקריאה שלו? הרג אותי הסגנון..

קראתי אותו בצבא ופשוט קראתי בכוח כדי לסיים ולעבור לספר הבא! (קראתי בערך 35 ספרים בצבא, ממש תקתקתי!
)
&nbsp
אף פעם לא יצא לי לקרוא ספר כ"כ מוגזם..אבל אני מניחה שזה יעצבן אותי מאוד
נגיד שמעתי ששר הטבעות כתוב ככ אז מעולם לא התחלתי (בדיעבד- מזל! בהמשך ראיתי את הסרטים כי חברים הכריחו אותי, ורציתי למות אחרי, זה היה משעמם ונוראי. ועוד ראיתי ברצף, 9 שעות שלא יחזרו אליי לעולם
)

LiaTuSh18

New member
האמת שקראתי אותו ממש מזמן אז אני לא זוכרת את הסגנון

אני אבדוק אם יש לי אותו בארון הספרים ואם כן אני ארפרף כדי לראות על מה את מדברת...
דווקא את בתור אמנית וזה חשבתי שתתחברי לתיאורים..אבל כנראה שהכל תלוי במינון חח
אומיגאד אני לא שרדתי 20 דק' של שר הטבעות איך ראית את כל הסאגה?? יש לך סבלנות של ברזל אחותי!!! ולא נכון זה טוב שראית, יש מלא בדיחות על זה ואיזכורים בכל מיני סדרות אמריקאיות אז את מבינה על מה מדובר =]

tamaguchi girl

New member
יוווו אפשר לקנא ממש?? גם אני רוצה להיות בסטטוס "כלום"

אני מאוד (מאוד!) אוהבת את דאנסה קודורו אבל הגרסא הזו רצחה את השיר

בהצלחה עם העבודה והירידה במשקל! [מצטרפת לאחרון
]

LiaTuSh18

New member
את ממש לא רוצה להיות בסטטוס הזה, תאמיני לי...

בטח שלא לאורך זמן...
ולא נכון דייי גרסה יפהההה
יא אוהבת נינט אחת.
&nbsp

tamaguchi girl

New member
כרגע זה חלום חיי, לעשות כלום ולהשתעמם

ברור שאחרי תקופה כזו שאין לה קצה זה מעביר את השפיות הלאה מאיתנו...אבל..
כרגע אני צריכה זמן כזה בלי כלום

מוכנה להתחלף איתך לתקופה! אמסור לך בכיף את הר השיעורים שלי

&nbsp
&nbsp
חחח ממתי אוהבת נינט זה קללה

LiaTuSh18

New member
אני יכולה לנסות להכין לך תשיעורי בית אבל ..

אני מציירת ילד/ה ככה-
רק שתביני את הרמה.

tamaguchi girl

New member
זה יותר ממה שיש לי כרגע

אני מכחישה כל קשר לשיעורים שלי, אז גם איש קו יהיה נהדר

shiran232

New member
בא לי לחזור להיות כלום

היה יותר טוב מאשר עכשיו..אבל אני מבינה שגם זה יכול להיות מתסכל...
&nbsp
בהצלחה עם העבודה והמשקל

tamaguchi girl

New member
בדיליי כהרגלי

שם: רוית
תלמיד/חייל/סטודנט/עובד/אחר: סטודנטית
מאיפה בארץ: חולון

שיר החודש: MS MR Dark Doo Wop
ספר החודש: -
סרט החודש: -
תוכנית החודש: - (
)
שחקן/ית החודש: אוריאנה סבטיני. היא מהממת! כיף לעקוב אחריה באינסטגרם

תוכניות לחודש הקרוב: לשרוד אותו

תמונה: פורטרט עצמי (ציור דיגיטלי) מהחודש שעבר שציירתי להגשה באחד הקורסים בלימודים (ליאת לבקשתך
)

LiaTuSh18

New member
וואווווווווווו מטריף!!! יפה בקטע אחר!!!

תודה שנענית לבקשתי, ידעתי שלא אתאכזב
אני רק מקווה שאת לא מדממת במציאות כי אמרת שזה פורטרט

אני דווקא לא אוהבת לראות תמונות של אוריאנה.. היא רזה מדי, כמעט בקטע חולני...באמת שיחמיא לה עוד כמה ק"ג כי היא מהממתתת..
חודש טוב!!

tamaguchi girl

New member
תודה רבה

ובטח בכיף! וזה פורטרט שמבוסס על דיוקן עצמי שצילמתי את עצמי גם ללימודים, אבל לפני שנתיים
נעשתה עבודת איפור זריזה וחובבנית לחלוטין ע"י

זה הצילום המקורי http://sravit.deviantart.com/art/The-Joker-ID-432307853

האמת שלאחרונה היא העלתה כמה תמונות פנים ברצף, והיא מדהימה וגם עשו לה איפור טוב בנוסף לעובדה שהיא ממש פוטוגנית..

אבל את צודקת, אני ממש מסכימה שהרזון שלה קיצוני, למרות שהיא סופר בכושר ואני מאמינה (ומקווה) שהיא לא מרעיבה את עצמה..אבל זו בהחלט דוגמא גבולית-מסוכנת מבחינת בריאות ומודל יופי לכל הנערות שמעריצות אותה. אני גם בעד שהיא תעלה קצת. יכול להיות שבאליאדוס היא הייתה מלאה טיפה יותר כי נדמה לי שהיא רזתה קצת בשנתיים האחרונות..

LiaTuSh18

New member
וואו ממש ממש ממש דומה לתמונה!

ויש לך יופי מאוד מיוחד
כשחושבים על זה, ציור ואיפור בטח הולך ביחד.. עכשיו אני מבינה איך את יודעת לשים אייליינר חחחחח יש לך פוטנציאל מבוזבז יא אללה..
היא רזתה מלא! אני זוכרת אותה כילדונת כשעוד לא הכירו אותה חוץ מ"הבת של קתרין" והיא הייתה עם.. יותר בשר נקרא לזה.. והייתה יפהפיה נראתה מעולה!

tamaguchi girl

New member
וואו תודה על המחמאה! איזה כיף לי

חחח באופן מפתיע למרות שאני יודעת לצייר ורגילה למכחולים, עדיין הייתי צריכה להתאמן על האייליינר כמה פעמים עד שהצלחתי..אבל כנראה שבאופן יחסי זה בא לי מהר יותר

מה שכן, זה אף פעם לא יוצא שווה בין ימין לשמאל. כל צד בפני עצמו יפה, אבל זה לא תואם ב100%. זה עוד מצריך תרגול

חשבתי על זה שאני צריכה בהזדמנות לנסות הצללות וקונטרים רק בשביל לראות אם זה באמת פשוט כמו שזה נראה לי מהצד כשאני רואה סרטוני הדרכה. זה בעצם יושב על אותם יסודות של הצללות בציור...
&nbsp
&nbsp
האמת שאת מזכירה לי, שראיתי סרטון שהיא הייתה בת 16 או משהו כזה בראיון עם קתי וטיציאנה, והיא באמת הייתה יותר מלאה ועדיין מהממת וסה"כ היא באמת הייתה נערה יפייפה גם בלי איפור או רזון קיצוני כזה.
אולי היא תתאפס על עצמה כשהיא תגדל..אפשר לקוות

LiaTuSh18

New member
חחח נכון, ממה שהבנתי(כי אני לא מצליחה) זו ה-בעיה

שעד שכבר כן הצלחת לעשות עין אחת יפה עם אייליינר, אז עכשיו להתאים את השניה שתצא שווה זה כבר אעעאעאעא חחחח
נכון את באמת צריכה לנסות הצללות והארות! יכול להיות מאוד מעניין
אם הינו קרובות הייתי נותנת לך את הפנים שלי לנסיון חחח
והיי, עוד מעט פורים, זו ה-הזדמנות שלך להביא את הכשרון שלך לידי איפור פנים/גוף מאגניב לאללה!

tamaguchi girl

New member
חחח תודה על הבעת האמון! |מסמיק|

וכן זו בעיה כ"כ מעצבנת! למרות שבדרכ מהצד לא שמים לב ורק בתור זו שיצרה את זה אני שמה לב להבדלים בין עין לעין XD כי בדר"כ ההבדל הוא בכנף שנמצאת יחסית בצד ואחרים לא ממש שמים לב אם לא אומרים להם איפה הבעיה..
&nbsp
ואני מתה על פורים
לצערי כבר שנתיים לא יצא לי להתחפש
לימודים מעצבנים!

למעלה