רפואי ובריאות לשבוע חדש

pegasus2

New member
אוקי. ו- היה הריון??

בכל מקרה אוטריווין מומלץ במינון מינימלי מאוד. וכתוב על הבקבוק: לא לשימוש בזמן הריון! בהדגשה. הוא מכווץ כלי דם ועלול לגרום להתכווציויות ברחם השאלה כמה זה רלוונטי לפני שממש יש השתרשות...
לגבי סטרפסיליס זכור לי שאסור...

אני בשבוע 11

והשבוע הרופאה אמרה לי שזה בסדר להשתמש באוטריווין פשוט במינון נמוך ולא לאורך זמן

pegasus2

New member
אבל אצלי יש גם חום גבוה

ואקמול מסבב לשעון. האם יכול להיקלט הריון ככה ולהיות בריא? אני כבר לא נושמת אפילו האוטריווין לא עוזר. גמורה.

pegasus2

New member
בסדר בטוח אבל בטח לא בריא מסביב לשעון

ואני לוקחת המון כי החום לא עובר.

תראי, גם ללא קשר להריון

לא מומלץ לצרוך תרופות בצורה מסיבית....
בכל מקרה אם את החודש חולה אולי כדאי לחכות לחודש הבא... לא יודעת גם כמה חשק יש לקמפ"ר כאשר חולים....

pegasus2

New member
אולי לא הבנת, אבל ניסינו להכנס להריון לפני המ

המחלה, 3 ימים לפני הביוץ ואז חליתי. כמובן שהפסקנו לנסות אבל אין דרך לדעת כרגע אם ההריון נקלט.
בגלל החשש הזה אני לא מקבלת טיפול נאות (בלי סירופים, בלי תרופות לאף ושיעול וכו') בינתיים המחלה החמירה הפכה לדלקת אזניים ואולי גם סינוסיטיס ואני עדיין בחששות ותהיות...

MoonFairy

New member
בוטן נשאר בוטן

היום עשינו סקירה מוקדמת, הכול תקיייייין טפוטפוטפו
והוא אמר לי שזה 200% בן, והראה לי את הבולבולון החמוד שלו מכול זווית אפשרית חחח
לא יודעת איך לאכול את זה כל כך
רציתי מאוד בת ופתאום זה בן (למרות שהייתה לי הרגשה כזו מאז השקיפות עורפית)
אני מאושרת!!! ומבולבלת! ו... מה עושים עם בנים??
איך כתבתי לאמא שלי בסמס? "זה בן! אין לי מושג מה עושים עם זה אבל זה חמוד ומשתין בעמידה וזה שלנו, אז יאי!!"

צריך לתכנן מחדש את הצורך העז לקנות שמלות קטנטנות וורודות......

nitzanitt

New member
אל תדאגי, יהיה מעולה

אני גם נורא רציתי בת.. ולא לקחתי בקלות כמוך את עובדת היותו בן.

ממרום גיל שלושה שבועות ויום
אני יכולה להגיד דבר אחד

זה בכלל לא משנה. בגדים חמודים יש גם לבנים.
זה כ"כ מובן מאליו שזה בן, שאמרתי אני לאמא שלי - היית מתארת אם הוא היה בת?! איך זה היה הגיוני?

advab

New member
חסכתם לעצמכם ים של כסף

הראשון שלי בן ואני
בו קשות, ותמיד הוא יישאר הבן של אמא

אוטוטו בן 3 טפו טפו טפו מלאה בחוויות ממנו

כנ"ל

אנחנו משפחה של בנות, יש לי רק אמא ואחיות, אבא מעולם לא היה פעיל
לעומת זאת בן זוגי הוא ממשפחה של בנים, אחים רק אחיינים
כשגילינו שזה בן התגובה של אחותי היתה "לא נורא" ושל אמא שלי "נלמד מה עושים עם בנים"
גם בגלל עיניינים של אוטיזם שזה 1:4 לרעת בנים, נורא רצינו בת (יש יותר מדי אוטיסטים אצלינו)
הקיצר, מתרגלת לרעיון....

tokit

New member
הבן שלי משתין בישיבה

כמוך, רציתי רק בת, וכמוך, לא הבנתי מה עושים עם בנים.

כשנולד הראשון התאהבתי בו ממבט ראשון ולא הבנתי איך אי פעם רציתי בת. בהריון השני כבר רציתי רק בן, ואכן זכיתי לבן שני. הכי מעצבן שכולם שואלים אותי אם לא רציתי בת?! ובכן, לא. רציתי עוד בן.

בנים זה מדהים! והכי כייף שאין בעיות בגדים. מכנסיים, חולצה, לגן. קצר וקולע.

הכל מהכל

היי, אני בשבוע 10+ וחווה דברים שלפי מה שקראתי אמורים להרגיש בשלב מתקדם. בהתחלה אמרתי לעצמי שזה פסיכולוגי, עד שקלטתי את השיערות שצומחות לי במקומות לא הגיוניים - וקלטתי - זה לא פסיכולוגי בכלל. משמבוע 5 אני עם בחילות. לקראת שבוע 8 התחלתי להקיא, עכשיו מקיאה פעמיים-שלוש ביום. משחת שיניים זה אחד הדברים הכי מגעילים שקיימים מסתבר. כאבי ראש- כל הזמן. עייפות - כל הזמן. כאבים בין הרגל לבטן (מפרק האגן) - יש! כאבי בטן - גם יש. דימום בשבוע 10 - היה (אני אחרי בדיקה אצל הרופא שנתן לי לשמוע דופק ואמר שהכל תקין). אני עצבנית 70 אחוז מהיום וב- 30 הנותרים אני בוכה. גם כשאני שמחה נראה שכל מה שבא לי זה לבכות. בעבודה מביאים לי עצבים ואני קולטת שזה אחד מהגורמים הראשונים לעצבים שלי. יש לי שקיפות עורפית (דרך הקופה אצל ד"ג סגל אוקטב) בשבוע הבא. קבעתי סקירה לפרופסור מייזנר. זה הלו"ז שלי.

yoolyul

New member
דווקא נשמע מתאים בול לשלב שבו את נמצאת...

התופעות שתיארת מתאימות לשליש ראשון ולרוב אמצע - סוף שלו, שזה בדיוק איפה שאת.
גם אצלי משחת שיניים הייתה הדבר שהכי עורר בחילה, יותר מכל אוכל שהוא... וכמה זמן עד שעליתי על זה...
מקווה שיעבור לך במהרה!

כ"כ מבינה ומזדהה...

אני בשבוע 8, ורוב הימים אני מעבירה בבכי, ולא מבינה למה אני לא מצליחה להיות שמחה. השילוב של הורמונים + עייפות נוראית + בחילות + להיות חייבת לתפקד כרגיל במצב הזה הוא לפעמים קשה מנשוא... מה שכן, ממליצה לך מאוד לנסות דיקור. אני הולכת למדקר מעולה, הוא נתן לי צמחי מרפא כאלו שקצת עוזרים גם לבחילות וגם לעייפות. ואם ההקאות ממש קשות יש רופאים שנותנים כדורים שעוזרים לזה. ועוד משהו מעודד - את כבר בשבוע 10! איזה כיף לך, זה אומר שנשאר לך שבועיים-שלושה עד שייגמר השליש הראשון הנוראי הזה ויתחיל השליש השני שאמור להיות אופטימי הרבה יותר. תחזיקי מעמד, ובינתיים שולחת חיבוק

תודה על החיזוקים....

אכן כן, כבר שבוע 10 + אוטוטו נכנסת לשבוע 11, אז לא נשאר עוד הרבה לשלב הזה. יודעת שאצחק על ה"מסכנות" שלי בעוד חודש :)

Lewinzk

New member
ערכי בטא ועוד שאלה

היי שלום,
לפי ו.א אני ב5+4, מזריקה קלקסן 60מג ביום +נר פרוגסטרון פעמיים ביום
לפני שבוע בדיוק ביום ראשון עשיתי בטא יצאה 179
היום יצאה 6918
גבוה משהו לא?

שאלה נוספת

GOT (AST) 48 U/L
0 31
סמן - הערך מחוץ לטווח
48

GPT (ALT) 89 U/L
0 34
סמן - הערך מחוץ לטווח
89

אלה יצאו לי גבוהים בטירוף!!!!!!
מה זה אומר?

mitmit11

New member
לא בהכרח

ההכפלות לא מדוייקות ובכל מקרה בשבוע כזה כבר לא אומרות הרבה ולא מהוות אינדיקציה לכלום. צריך רק להמתין כשבועיים וללכת לבדיקת US למדידה ודופק

אין לי שמץ לגבי הערכים הנוספים

למה הבטן שורפת לי

הבטן בעיקר בצד שמאל שורפת ממש, הסתכלתי ואין שם סימני גירוד אבל זה כאילו שיש לי פצעים שגירדתי המון עד שהבטן התחילה לשרוף. אני שמה קרם בבטן ואני לא רואה סימנים מיוחדים. הלכתי לאחות והיא בדקה לחץ דם שיצא ברוך השם תקין אני יודעת שהעוברים אבל עדיין לא מבינה מה זה. אם זה משנה אני מחר בעזרת השם מתחילה שבוע 32, מישהי נתקלה בזה ? יודעת מה זה ?

למעלה