התוכנית בא לחדש לכם

hadads76

New member
אנרגיות של בריאות

שלום רב
הורי זוג מבוגרים גרים בבית גדול
אך חשוך לא מסודר עם גיבוב של צבעים בקירות (סגול, צהוב חום, לבן...) והם שניהם חולים
ממש לא נעים להיות שם
רוצים בתנאים הקיימים אנרגיות טובות של אור ובריאות
נשמח לעזרה בשיפוץ...
אורטל
0528812939

Yonib553

New member
עזרה להוריי הקשיי יום למושיק גאלמין

שלום שמי יונתן אני גר אצל ההורים שלי ושניהם נכים ומקבלים ביטוח לאומי בקושי מסיימים את החודש ואני עוזר להם כמה שאפשר אשמח אם תוכלו לעזור שיניה להם קצת אור בעיניים זה נורא קשה לי לראות אותם ככה ואני בעצמי קורס כבר זה לא קל.

תודה רבה
אשמח אם תיצרו עימי קשר
[email protected]

תשובה

שלום לכולם, תודה על הפניות. המיונים לעונה הנוכחית הסתיימו. אבל מקווים שנוכל לעזור בעונה נוספת.

Yonib553

New member
האם יש אפשרות

האם יש אפשרות בבקשה שיודיעו מתי אפשר להירשם לתוכנית הבאה מיכוון שמהעונה הראשונה אני מנסה המון פעמים
תודה רבה

ritvalya

New member
בקשה לסיוע ושיפוץ

שלום אני בעלי ושתי בנות מיתגוררים בבית אמריקאי שבנוי מעץ וקירות פנימים מגבס רציתי לפנות בבקשה לקבל סיוע בשיפוץ ועיצוב הבית.תודה מראש.

דניאל922

New member
תוכנית ״בא לחדש לכם״

שלום קוראים לי דניאל אני בת 15 וחצי ,סבא שלי נפטר לפני כשנה וסבתי לא מצליחה למכור את ביתה אז רציתי לעשות לה הפתעה ולהזמין אותכם אלייה אשמח אם תוכלו לעזור בשיפוץ הבית

דניאל922

New member
שלום קוראים לי דניאל אני בת 15 וחצי ...

שלום קוראים לי דניאל אני בת 15 וחצי ,סבא שלי נפטר לפני כשנה וסבתי לא מצליחה למכור את ביתה אז רציתי לעשות לה הפתעה ולהזמין אותכם אלייה אשמח אם תוכלו לעזור בשיפוץ הבית.

Tepperanat

New member
בא לחדש לכם

לעורכי התכנית המרתקת והמלמדת. אשמח אם תגיעו אל ביתי שאינו דווקא מבצרי אלא פתוח לכולם. אני אחרי סרטן שד, שניצחתי כמובן. גרה במרכז חולון דירת גג בניין ישן מאד (כ-60 שנה). מבקשת רעיונות לעיצוב הבית. תודה וחג שמח.

למעלה