שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע

merlion

New member
לא בדקתי ביוץ

אבל אני מעריכה יוא"ב 9-10..
בדרך כלל יש דימום קליל יום-יומיים לפני ואז המחזור...

מחזורים בדר"כ 28-33 ויש חודשים בלי מחזור בכלל (כאלה שאני כנראה לא מבייצת בהם)...
אני חושבת שאני סתם נאחזת בחוטים כי חודש הבא מתחילים עם איקקלומין ואני נורא מפחדת ששימוש באיקקלומין הוא מעין שלב בו אני מכריזה שמשהו לא בסדר ומשם אין דרך חזרה - אני חייבת להכיר בזה שבאמת יש בעיה ואני לא מצליחה להיכנס להריון בלי עזרה... ואני עוד יותר מפחדת שהאיקקלומין לא יעזור ואחרי 3 חודשים עדיין לא נהיה בהריון

קודם כל נחכה לראות עוד 4 ימים אם מדובר

בדימום השתרשות או במחזור.
גם אם את צריכה עזרה בשביל להיקלט להריון, אז מה? אז מה?
העיקר שתהיי בהריון ושיהיה לך ילד חמוד ומתוק!!

גם אני הייתי צריכה עזרה בהריון הראשון (בסוף נקלט טבעי) אבל לא עניין אותי מה הייתי צריכה לעשות בשביל זה העיקר שאקלט.

אל תלחצי מזה בכלללל! זה עוד שלב למען המטרה..ילד משלך!

מקווה לבשורות טובות בקרוב ממך
|
חיבוק|

ומחזיקה חזק חזק

merlion

New member
תודה טולטול מקסימה

שיעברו כבר מהר הימים הקרובים...

מקווה שהחודש יהיה חודש מנצח לשתינו

Aerogirl

New member
מעקב זקיקים איקקלומין ופרופיל הורמונלי

אני חדשה דנדשה. האמת מאד חוששת... אנחנו מנסים שנה להיכנס ולאחרונה פניתי לרופאת הנשים שלי וביקשתי סיוע (היא גם מומחית פריון). היא מאד אופטימית לגביי. החודש הייתי בטוחה שזה זה ואתמול שוב הגיעה המכשפה :-( החודש אתחיל מעקב זקיקים והיא רשמה לי איקקלמין ופרופיל הורמונלי. אני מחפשת בעיקר עיצות וללמוד מהניסיון שלכן - יש פה כאלה שנקלטו אחרי איקקלומין על הפעם הראשונה? איך מרגישים תוך כדי? אני קוראת יותר מדי וזה רק מבלבל. הצילו!

לילוש 85

New member
היי ברוכה הבאה

מנסה לעשות קצת סדר בדברים:
קודם כל תעשי את הפרופיל ההורמונלי ושבעלך יעשה בדיקת זרע, לבדוק קודם כל אם יש בעיה שאפשר לעלות עליה בבדיקה פשוטה מאוד.
שלב שני, במידה והכל תקין זה מעקבי זקיקים בקופה לראות שיש ביוץ תקין ולוודא שאת מכסה את הימים כמו שצריך.

איקקלומין מתאים לבנות שלא מבייצות והוא מביא את הביוץ, זו תרופה הורמונלית שיש לה תופעות לוואי ולא לוקחים אותה סתם ככה, ועוד לפני שראתה פרופיל הורמונלי?? זה יכול גם להזיק לפעמים, היא לא מתאימה לבנות שמבייצות.
קודם כל עושים בדיקות אחכ מוצאים דרך טיפול (אדם שטוען כי נפל על הרגל לא קודם מקבעים את הרגל בגבס ואז עושים צילום רנטגן).
ממליצה לך לקבוע תור לרופא פירון (התמחות בפיריון זה לא רופאת פיריון), רופאי נשים יש להם נטייה לתת איקקלומין כי זה הדבר היחידי שהם יכולים לתת בתחום הפוריות.
מצטערת אם קצת הלחצתי פשוט לטובתך, ההתנהלות לא נראית לי
אם יש לך שאלות אז בכיף

Aerogirl

New member
תודה, לא הלחצת

רציתי לשמוע בעלות ניסיון. מאד קשה לי להתייעץ כיוון שאני לא רוצה שיידעו ובגלל זה אני כאן. גם פחדתי לקחת כדורים סתם. אני יודעת שהיה לי ביוץ, כי ביומ 21 עשיתי בדיקה של הפרוגסטרון והe2 וראו שבייצתי. הפרוגסטרון היה נמוך אמנם 18.6, אבל היה ביוץ.

לילוש 85

New member
הגעת למקום הנכון :)

אני הייית ממליצה לקבוע תור לרופא פיריון, להתחיל משם את הבירור, קודם כל פרופיל הורמונלי ובדיקת זרע
רופא פיריון הוא כזה שמבצע הפריות ועוסק כל כולו בבעיות ופתרונות פיריון, הוא הכתובת עבורך.
אולי הבעיה נעוצה בפרו' נמוך? הוא זה שיתן את התשובות וילך איתך לאט לאט לפי דרך הטיפול שלו (כל רופא והאני מאמין שלו) אבל לפחות תדעי שאת בידי רופא המומחה לבעיה שלך..
כמובן שגם כאן את יכולה להתייעץ בכל תהייה...

Aerogirl

New member
מעקב זקיקים, פרופיל הורמונלי ואיקקלומין

אני חדשה דנדשה. האמת מאד חוששת... אנחנו מנסים שנה להיכנס ולאחרונה פניתי לרופאת הנשים שלי וביקשתי סיוע (היא גם מומחית פריון). היא מאד אופטימית לגביי. החודש הייתי בטוחה שזה זה ואתמול שוב הגיעה המכשפה :-( החודש אתחיל מעקב זקיקים והיא רשמה לי איקקלמין. אני מחפשת בעיקר עידוד - יש פה כאלה שנקלטו אחרי איקקלומין על הפעם הראשונה? איך מרגישים תוך כדי? אני קוראת יותר מדי אבל אין לי ניסיון בכלל. הצילו!

gordi3

New member
אז הייתי אצל הרופאה

כי יש לי כאבים בבטן התחתונה והחלטתי לבדוק את זה. אני אחרי ביוץ.
היא ראתה באולטרסאונד ציסטות של הגופיף הצהוב - היא אומרת שהגופיף הצהוב זה סוג של ציסטה.. בכל מקרה שאלתי אותה אז אם יש גופיף צהוב זה סימן טוב והיא אמרה שלא חייב . מה אתן אומרות? ממה שקראתי והבנתי הגופיף הצהוב שם כדי לתת פרוגסטרון אז אם לא היה צורך בו הוא היה מתפרק נכון? או לא בהכרח?
אני לא רוצה לטפח תקוות שווא ...
בכל מקרה נתנה לי הפנייה למיון למקרה שהכאבים יתחזקו ממש כשהיא לא תהיה כי לפעמים הציסטה מסתטובבת וצריך לעכוב אחרי זה ..
ןועוד משהו - עד עכשיו חשבתי שאני ביוא"ב 7 - כי זה מה שהטכנאית אמרה במעקב - אבל לפי הבידקות דם, גם חלקכן אמרתן, שבייצתי הרבה לפני.. וגם הרופאה אמרה - כנראה שלא תמיד רואים ישר במעקב היא אמרה.. בכל מקרה כיסינו יום כן יום לא
שהצלחנו.. אז יכול להיות שאני כבר ביוא"ב 10.. לא יודעת כבר.. בכל מקרה היא נתנה לי בדיקת דם להריון לעשות ואמרה שאפשר לעשות בחמישי או בראשון מתי שנוח לי.. עדיף בהראשון ולחכות בסבלנות נכון? כדי לא להתאכזב אם עדין לא רואים כלום... בעיקרון היום לפני חודש בדיוק קיבלתי.. ועוד משהו - אם היה מחזור באופק יש מצב שרואים אותו באולטרסאונד?

מי זו היתה שכתבה שכל הזמן מחפשת סימנים ? אה, בעצם כולנו :)

למעלה