TOP 10 הקוריאנים

carmelbn443

New member
קשה לדעת אם הם מעמידים פנים

אבל לפי דעתי רוב הסיכויים שכן. בקוריאה, בניגוד אלינו או לארצות הברית נגיד, כל הנושא של הנימוס ממש חשוב, אז אין להם הרבה ברירות אלא להודות על זה. למרות שבעיניי זה פוגעני. קחי לדוגמה את Yong Jun-hyung מביסט, הוא גם נורא מוכשר והוא מפיק כותב ומלחין וכל הזמן משווים אותו לG-D ובכנות, אני לא חושבת שזה הוגן. הוא כותב מדהים, ומגיעה לו הכרה בזכות עצמו ולא בזכות השוואות לאמנים אחרים.

Larc En Ciel

New member
בדיוק, אם תגידי משהו לא במקום יקראו לך

גסת רוח
, למרות שהם מחשיבים את עצמם כמשוחררים בעניין

זאת פעם ראשונה שאני שומעת שמשווים אותו לGD, וזה ממש דבילי!! הסגנון שלהם בכלל לא דומה
טוב שלא לכל ראפר הם קוראים GD (זה אותו סיפור על זלו מBAP). ואני מסכימה Junhyung הוא אומן ענק בזכות עצמו
בזמן שGD אוהב להתעסק בשירי SWAG, השירים של Junhyung הרבה יותר עמוקים! אני ממש אוהבת את black paradise שהוא כתב ועוד המון אחרים

בקיצר הקוריאנים אוהבים לבלבל את המוח

falkor6

New member
הגזמת. רק 10?

סתם
האמת שלא נראה לי שיש לי הרבה רגע בודקת

1) לי ביונג היון - לא נראה לי שיש צורך להציג
בעלי הראשון (אז מה אם הוא נשוי
)

2) לי ג'ון קי - ממש ממש אין צורך להציג. אם ביונגי לא היה נכנס לי ללב ראשון הוא היה לוקח

3) ג'אנג היוק- מתחרה צמוד ביותר ! מי שלא מכירה אותו מפסידה. באחריות. http://wiki.d-addicts.com/Jang_Hyuk

עכשיו כשאני חושבת על זה אפשר ששלושתם יחלקו את המקום הראשון? קשה קשה

4) היון בין. ביני רק מקום רביעי???מסתבר . אבל שחקן מוכשר בטירוף ולא אוותר על אף דרמה שלו (אפילו אם היא קצת מטופשת כמו גן סודי...)

5)גונג יו כי...קופי פרינס

איך רואים לפי החמישייה הפותחת שאני מהוותיקות

6) won bin- למה אתה לא משחק יותר??? אוף איזה בזבוז של שחקן

http://en.wikipedia.org/wiki/Won_Bin נכנס לי ללב בזכות ההופעה המדהימה בסרט האיש משום מקום

7) היייד - זמר יפני בעל קול מהפנט וגם מראה
סוג של ערפד חבר להקת הרוק L'Arc-en-Ciel http://en.wikipedia.org/wiki/Hyde_(musician)

8) ממשיכה עם היפנים... פוג'יקי שיחק ב "הסנדרלה האחרונה" (מהרכישות האחרונות שלי
) http://wiki.d-addicts.com/Fujiki_Naohito

9) Takizawa Hideaki- שחקן יפני מהמם ביופיו וכישרונו, שיחק בדרמה "ידי אלוהים"
http://wiki.d-addicts.com/Takizawa_Hideaki

10) Nishikido Ryo - שיחק עם טאקי ב"ידי האלוהים". חייבת לראות עוד דרמות שלו!

11) Cha Seung Won שיחק ב סיטי הול ואהבה מופלאה שחקן קומי פשוט אדיר! http://wiki.d-addicts.com/Cha_Seung_Won

12) ג'אה הזמר המדהים משלישית jyj

13)"מר גומות" המאפיונר שלי , Lee Seo Jin

14) sung jae rim- שחקן קוריאני, שיחק את השומר של המלך ב"הירח שמחבק את השמש ובשבועיים את הרוצח. שחקן מעיר ומסקרן

טוב אז מסתבר שיש לי
כדאי שאפסיק עכשיו

falkor6

New member
אז כתבתי גם 4 יפנים...

תסלחו לי נכון?

ומוסיפה גם את סוקייייייייי

nuly123

New member
העשירייה שלי

Lee Seo Jin - בן 43 (יש מקומות שכתוב 41). השחקן האהוב עליי. כן, גם עם התפקיד שלו ב-Wonderful Days. זו הסדרה העשירית שאני רואה בהשתתפותו (לא כולל תפקיד האורח הקצרצר שלו ב-On Air), וראיתי כמה פרקים גם מתכנית הווראייטי שבה הוא משתתף על תקן נער המזוודות – Grandpas over flowers.

לגבי יתר השחקנים בעשירייה הפותחת, הסדר הוא גמיש ולא מחייב.

Jung Il Woo – בן 27. נכבשתי בקסמו בסדרה "The Return of Iljimae". יש לו חיוך הורס!

Uhm Tae Woong – בן 40. שחקן אדיר שתמיד משכנע אותי.

Choi Min Soo – בן 52. בעל כריזמה חורכת מסך. ראיתי אותו לראשונה בדרמה Sandglass משנות התשעים. בשנים האחרונות שיחק בדרמות כמו Knife And Flower ו"הלוחם בק דונג-סו". תמיד אומר בראיונות (בצחוק?) שהוא משתתף בדרמות בשביל הכסף, אבל זה כ"כ בדם שלו. אפשר לעשות סרט גם על החיים שלו...

Jung Woo – בן 33. התאהבתי בו ב-Reply 1994, ואני מחכה כבר לתפקיד הבא שלו.

Lee Jin Wook – בן 33. שחקן מעולה ושופע קסם, עם יכולות קומיות ודרמטיות שהרשימו אותי ב-Nine ו-I need romance 2012.

Won Bin – בן 37. הוא פשוט מהפנט אותי. שיפנק אותנו כבר בסרט או בדרמה חדשה!

Seo In Guk – בן 26. איזה קסם של בחור. היה תענוג לצפות בו ב-Reply 1997 ובמאסטרס סאן. והוא גם זמר מוכשר.

So Ji Sub – בן 36. כבש את לבי ב-Sorry I love you, וכ"כ נהניתי ממנו במאסטרס סאן.

Go Soo – בן 35. איזה עיניים אקספרסיביות. יש לי עוד כמה דרמות שלו להשלים, אבל הוא היה מעולה ב"האם יירד שלג בחג המולד" וגם בסרט Love 911.

יש עוד לא מעט שחקנים שאני מעריכה ואוהבת, אבל נסתפק בזה. אני צריכה ללכת לישון

cheburasha

New member
Go Soo

גם אני ראיתי אותו בLove 911 ושם הוא חמוד ברמות. מתאים לו השיעור הקצר יותר. הוא נראה פחות איידולי אבל יותר אמיתי

maayanro123

New member
Top 14 שלי
מצטערת על האיחור בתגובה, הייתי קצת עמוסה בימים האחרונים

1. Bang Yongguk - בן 24, ראפר, מפיק, כותב, מלחין והלידר של B.A.P. הוא ממש בוגר ועמוק לגילו, והוא אומר דברים בריאיונות שגם בגיל 40 אני לא חושבת שהייתי מצליחה לחשוב עליהם. הוא שונא להצטלם והוא כמעט תמיד בורח ממצלמות שמנסות לצלם אותו בכל מיני דרכים. באמת שלא ראיתי עוד איידול (שלא לדבר על לידר של להקה) שבורח ממצלמות כ"כ הרבה כמוהו

2. Jung Yonghwa - יהיה בן 25 עוד פחות מחודש. הוא גיטריסט, ווקאליסט, והלידר של CN Blue וגם אחראי לחלק גדול מהשירים שלהם. היה במקום הראשון אצלי למשך הרבה זמן, עד שבאנג היקר הדיח אותו למקום השני.

3. Kim Woo Bin - יהיה בן 25 ביולי. דוגמן שהפך לשחקן (וממש לא רע!
)

מפה הסדר רנדומלי לחלוטין ויכול להשתנות

4. Lee Jung Suk - בן 24, שחקן. חבר ממש טוב של Kim Woo Bin.
5. Taecyeon - בן 25, ראפר ב 2PM וגם שחקן.
6. Kim Himchan - בן 24, הפנים של B.A.P ׁ(וגם השטותניק הראשי שם
). בהתחלה הוא עושה רושם של בחור שאומר ועושה דברים רק כדי לשמח את המעריצות שלו, אבל כשמכירים אותו קצת יותר לעומק מסתבר שהוא בנאדם ממש רגיש ואכפתי וחמוד.

7. Lee Seung Gi - בן 27, זמר ושחקן.
8. Park Seo Joon - בן 25, שחקן. כמו אצל שאר הבנות, הוא הגיע לרשימה שלי בגלל Witch's Romance.
9. Kim Bum - יהיה בן 25 ביולי. שחקן.
10. Kim Jae Wook - בן 31, הוא המבוגר ביותר ברשימה שלי. דוגמן ושחקן.
11. Song Joong Ki - בן 28, שחקן. נמצא בצבא כרגע.
12. Yoon Shi Yoon - בן 27, שחקן. התגייס לא מזמן לצבא.
13. Yoo Seung Ho - בן 20, הוא הצעיר ביותר ברשימה שלי. שחקן. נמצא בצבא כרגע ועומד להשתחרר עוד מעט.
14. Jang Hyunseung - בן 24, זמר, חלק מהלהקה Beast. הוא גם חלק מהצמד Trouble Maker ביחד עם Hyuna.

nuly123

New member
Yoo Seung Ho עשה בשכל

עם הגיוס המוקדם שלו לצבא. אוטוטו הוא משתחרר וכל החיים והקריירה לפניו (טוב, הוא גם משחק מגיל ממש צעיר, אז הצבא בטח היה בשבילו גם הזדמנות לחיים נורמליים, הרחק מאור הזרקורים). הוא כ"כ מוכשר!

תמיד מעניין להסתכל על רשימות כאלה, למרות שאת האיידולים/זמרים אני בד"כ לא מכירה (אלא אם כן הם גם שחקנים...).

maayanro123

New member
אני גם חושבת ככה
רוב האנשים הופתעו כשהוא התגייס מוקדם בגלל שהוא נורא צעיר, אבל באמת עדיף ככה לפי דעתי. והוא גם התעקש לעשות שירות רגיל, ולא ללכת ליחידת סלבס שלהם (זה היה לפני שסגרו אותה..)

אני מחכה שיחזור, מעניין אותי לראות מה הוא יעשה הלאה. עד עכשיו אהבתי את כל מה שראיתי איתו (ועוד יש לי מה להשלים..)

ואני מסכימה איתך גם בקשר לזה
אני גם לא תמיד מכירה את כל האנשים ברשימות של האחרות, אבל בשביל זה יש אינטרנט

למעלה