הגמר הגדול הגיע!!!!

LiRs Lullaby

New member
היא הרגע זכתה באקס פקטור *ישראל*

אם היא תהגר מחר לאחד מהמקומות האלה - היא שוב תהיה פיליפינית מטפלת אנונימית. מה הפואנטה בזה? להתחיל הכל מההתחלה ולנסות להתקבל לתכנית אחרת של סיימון קאוול?

אני חושבת שעכשיו כשהיא זכתה יפתחו לה הרבה דלתות והיא תוכל להחליט בהמשך מה היא רוצה לעשות עם זה.

xjoiq

New member
אז זהו שהיא לא צריכה להתחיל הכל מההתחלה

וכי דאמי אים אם היא תעזוב את אוסטרליה תצטרך להתחיל הכל מההתחלה - לא! נכון?
אותו דבר רק בפרופורציות פרובנציונליות יותר רוז לאן שהיא לא תעבור יתנו לה אזרחות כבוד בכל אחת ממדינות ה-G30 והיא באה לשם על תקן דיוה ווינרית של ריאליטי של שירה והמעבר מפה לשם רק יכול לעשות לה טוב כי אחרת היא תתמסמס עם הזמן ובסוף היא באמת עוד עלולה לעבור לשם רק על תקן מטפלת..
בקיצור היא חייבת לנצל את המומנטום ולעבוד בגדול במקום גדול(וזה גם מה שאני הייתי עושה במקומה)

LiRs Lullaby

New member
אני מניחה שאחרי דאמי אים יש עוקבים

במדינות דוברות אנגלית. מי בדיוק עוקב אחרי התכנית הישראלית?

xjoiq

New member
מספיק שמפיקים חשובים מהעולם יאמצו אותה

הנצחון פה כבר יפתח לה את הדלתות הנכונות אצלהם והם כבר ישווקו אותה בתור המנצחת של אקס פקטור ישראל ואצלהם באמת יתווספו ויווצרו לה עוקבים.

Uri04

New member
מצטער על הבוטות, אבל אתה מה זה חי בסרט

אם אתה חושב שמישהו משתין לכיוון של הזוכה באקס-פקטור ישראל.

xjoiq

New member
אתה טועה ולגמרי

ההפקה העולמית עוקבת אחרי הזכיין המקומי ואם סיימון היה מעורב אפילו בחיבור של פיוז'ן ואם היוטיוב מציף אותי בתחרויות מתאילנד מאינדונזיה מכוכב נולד של לבנון וכו' אז זה לא כמו שאתה חושב...
בכל זאת יש בזה רקורד מקצועי מכובד משהו להיות הזוכה בתוכנית הריאליטי גם אם זו ישראל ולדעתי זה יפתח לה דלתות

GM1988

Well-known member
היא חייבת להקליט אלבום טוב בקרוב.

עכשיו העבודה שלה רק מתחילה, והיא צריכה להקליט אלבום כדי שלהפקה תהיה אפשרות להמשיך לקדם אותה ושקהל יבוא להופעות שלה.

Uri04

New member
מי יקליט לה? מי יפיק לה?

אין מי שיקליט ויפיק לה כי אין מי שיקנה את המוסיקה שלה.

כנ"ל! למרות שזה אומר שהפסדתי במשחק

של השועל
אני מאוד שמחה שרוז ניצחה. אני מקווה שעדן, כפייבוריטית היותר ברורה לזכיה, לא מתבאסת, אבל היא צעירה, כבר החתימו אותה, והכל לפניה.
גם אני סקפטית לגבי סיכויי ההצלחה של רוז בארץ, לא רק בגלל שהיא פיליפינית וכבר לא בת 16 אלא דווקא בעיקר בגלל הסגנון המוזיקלי. עדן יכולה לשיר פופ עם נגיעות מזרחיות, אורי שכיב מתאים בול לאמצע הדרך הישראלי, פיוז'ן, אם ישרדו יותר מחמש דקות, יהיו סוג של היי פייב, ואם לא ישרדו, זו לא תהיה בכייה לדורות מבחינתי לפחות, אבל הסגנון שרוז מתמחה בו - זה לא ז'אנר שנפוץ במחוזותינו.

LiRs Lullaby

New member
הפסדת במשחק

אבל רוז זכתה בחיים
סתם, נו.
אני מקווה שיהיו אנשים טובים לצידה ושהיא באמת תוכל ליהנות מקצת יותר מ-15 דקות של תהילה.

אגב, נראה לי שאת בכל מקרה מובילה באיזה 200 נקודות הפרש על כולם לא? או שאני בדיליי?

אה, נראה לי שאחרי הערב אין לי סיכוי

אבל היה כייף לשחק! ואפילו להוביל את הטבלה פעמיים... זה בכלל בלתי נתפס כי אני לרוב מנחשת גרועה ביותר!

LiRs Lullaby

New member
כחחח

הלוואי עליי "לנחש גרוע" כמוך
ו"בסך הכל להוביל טבלה פעמיים".

מעפעפת בצניעות בריסי האביבית בר זוהר שלי

אבל ברצינות, זה מה זה לא אופייני לי, כשהתחלתי לשחק הייתי בטוחה שאני הולכת להוביל את הטבלה מהסוף...

juspan

New member
האמת שקראתי עכשיו טענה

שבעצם המוני הפיליפינים בישראל הצביעו לה, ושלא נחשוב שעמישראל הוא לא גזעני וכו'. מה אתם אומרים? לי זה לא נראה הגיוני מספרית, המונים ככל שיהיו, הם עדיין פסיק קטן מאוכלוסיית ישראל.

יש עד 76 הצבעות לכל אחד

אז ביחד הם יכולים להגיע לכמה מאות אלפים, ואני בספק אם יש לתוכנית כולה יותר מכמה עשרות אלפי הצבעות...

LiRs Lullaby

New member
אני חושבת שזה הגיוני

אולי מצביעים לה גם מפיליפינים (המדינה/איים)? ראיתי שיש תגובות שלהם גם בקליפים שלה ביוטיוב.

למעלה