אירוויזיון 2019: הגרלת החלוקה לחצאי הגמר

telaviv202

New member
וכשיצא אוסטריה הוא אמר "רק אות אחת"

רואים שאנגלית זה לא הצד החזק שלו...

nice to meet

New member
די נו, הוא פשוט זרק את זה בהכי טבעי שלו... מה קשור לרמת

האנגלית??!?
זה היה אינסטינקט של הרגע אז יצא לו בבדיחות הדעת.

צוות Kuss

New member
אסי המהמם

אני מתחיל להצטער שהוא לא המנחה הראשי במקום ארז. לדעתי אחרי המשדר היום ינפחו לו קצת את התסריט כדי שיהיה לו חלק יותר משמעותי, כי הוא עושה את זה טוב. טיפה קרינג' אבל קרינג' חיובי. אסי לראשות הממשלה

Willo the Wisp

New member
אסי בהחלט מספק את הסחורה

לוסי מקסימה ויפהפיה ויש לי עליה קראש לא מהיום. אבל אסי באמת היה מעולה, וחוץ מאיזה שתיים או שלוש טעויות תחביריות לגמרי נסלחות האנגלית שלו היתה אחלה פלוס. אהבתי את המינון המדוייק של הומור וחוסר טאקט, ושניהם נראו נינוחים וחמודים. מצדי שיהיו המנחים הראשיים אחרי טבילת האש הזאת.
אני רק מקווה שהתסריטאים של האירוויזיון עצמו יעבדו על running gag יותר מוצלח מ״אגב, הייתי בליסבון שנה שעברה״ - ״אני יודעת״ *צרצרים*

mati020202

New member
אני באמת מופתע מאסי עזר,כשהוא משיל מעצמו את השטיקים הטיפשים

מתגלה בחור לבבי שעובר מסך היטב,שיכול להעביר שידור בצורה עניינית מבלי שהאצבע תלחץ על השלט להנמיך ו/או להחליף ערוץ.הכימיה עם לוסי עבדה היטב,לוסי מקצוענית מאד,אנגלית מצויינת ומחזיקה יפה את השידור.צמד מוצלח.

alma velama

New member
אני המומה שהאסוסיאציה שלו מארמניה זאת קים קרדשיאן

זה נמוך, סטריאוטיפי, סקסיסטי ולא נכון עובדתית.
הרי ברור שהיא לא 'מגיעה' מארמניה וגם אם המוצא שלה מצד הסבא והסבתא רבא בלבד מצד האבא הוא ארמני, השליפה של עזר הייתה כמו של נער מיוחם שרק חושב על ציצים וישבן עם שתלי סיליקון כששמה של ארמניה נשלף מהצנצנת. אם הייתי מארמניה הייתי די נעלבת מקשר בין מחט לתחת כמו זה...הבעיה עם עזר זה שיש לו צורך כפייתי לחזור על שטיק מסוים יותר מפעם אחת בלי לקלוט שזה מוציא אותו פארש. הרי ברור שהוא מסוגל להיות ייצוגי ונון-שאלנטי, אבל לא יזיק להפעיל עליו שוקר חשמלי ממרחק שיסדיר לו את החיווט במוח כל פעם שהוא מתחיל לאבד את זה.

Shellpearl

New member
גם ארז ובר יהיו מצויינים. וזה דווקא ממש נחמד שיש 2 סוגים של

זוגות. כשלכל זוג תפקיד קצת שונה. ויחד זו תהיה רביעייה מרשימה.

סטילהוק

New member
נראה לך שאני צופה באסי עזר גם כשאין שום צורך

אפילו את הכוכב הבא אני מעדיף לראות אחר כך במאקו, לוחץ בסופה על התחל את התוכנית מהתחלה, ואז מעביר את כל הקטעים של אסי עזר. רק שאני לפעמים יוצא לי לצפות בשידור חי אני נאלץ לצפות גם בקטעים שלו. אך אם אין שום סיבה, כמו בחירת השיר שייצג אותנו בתחרות השנה, למה שאני אענה את עצמי סתם לצפות בדפקט הזה?

Rori90

New member
אז הנה תקציר קטן על מר עזר:

הוא היה, איך להגיד את זה...מעולה! רהוט, חינני, חיובי. כבר הפסקתי לספור את התגובות החיוביות שהורעפו עליו ביוטיוב.

nice to meet

New member
אז אתה מעדיף להתמרמר עליו ולא לתת לו צ'אנס למרות ש...

הרוב אומר שאסי היה מעולה.
&nbsp
זה לא מעניין אותך לצפות? (אני בטוח שצפית, אבל זה רק אני, לא יודע)

סטילהוק

New member
לא מעניין אותי ולא צפיתי

ואני מעדיף לא לראות ולא לשמוע אותו, לפחות כל עוד אין שום צורך בכך. בדיחות הקרש שלו ממש לא מעניינות אותי ותאמין לי שאני יכול לחיות טוב מאוד בלעדיהם.

בלואנגל

New member
יחסית הוא היה בסדר.

הופתעתי לטובה. היו לו כמה יציאות דפוקות, אבל סך הכל זה עבר בשלום, ולא היה כמו הסיוט הקבוע שרואים בכוכב הבא.

Willo the Wisp

New member
אגב

עוד מישהו חשב שהמעקות של השיפועים במוזיאון תל אביב נראו קצת כמו הבמה של 2016?

למעלה