שרשור ערב היום ה-15 בעיר 2025

מורבידי

New member
אני בשוק שסיגל ושריי דיברו קודם ושריי

אמרה על לימור : שלמרות הכל היא (שריי) מחבבת אותה. כי היא בן אדם טוב ומעולם לא דיברה דיבורי אסטרטגיה.
באמת ??לימור לא דיברה אסטרטגיה ?? אשכרה אין להם מושג, עד כדי כך הם לא רואים כלום ?

MagnumTA007

Well-known member
לכן אמרתי ששרי תמימה וטובת לב. חביבת החתול

טוב די
אני צריך לינק
יש בכלל מה לראות עכשיו?

בוףףברכה

Well-known member
עמנואל ומיכאל ...עושים שיחה לדומיניק...על זה שדיבר עם דודו

או..למה הוא .."בסדר" מולו..ומול כולם...?..
ראיתי שמיכאל גם הלך ונישק את דודו...

tg151

Well-known member
אוי נו מפגרים. לא רוצים שתשלימו. אני רוצה מחנות!

tg151

Well-known member
לפחות בהפקה מנסים לשפר את התכנית

אני לא יודע אם שמתם לב, אבל פה ושם, בדברים קטנים ההפקה משנה דברים. כמו שאם שמתם לב בהתחלה כולם היו יושבים רק בהומלסיה כי היה חימום. אז אני מניח שההפקה ראתה שהאזור הזה נורא חשוך וקודר והיו תלונות של צופים שהעיר מאד קודרת. הם לא מדליקים את החימום בהומלסיה וזה גרם לתושבים לא לשבת שם בכלל.
&nbsp
גם את עניין הפיג'מות הם בטוח הכניסו כדי שהתכנית תראה יותר טוב
&nbsp
והיום הם הודיעו שהחל מהיום יהיו קנסות למי שלא יקום עם ההשכמה ב-9 בבוקר. אז אין יותר לישון עד 12 בצהריים.
&nbsp
אז מכל זה, לפחות ההפקה מנסה לשנות... לא שזה יעזור להם.. חחח אני בטוח שהרייטינג רק ימשיך לצלול (אני חייב להיות פסימי, אני עובד על פסיכולוגיה הפוכה).

queenjane

New member
דווקה כול מה שהם שינו לא הפריע לי להפך אהבתי שהם מטיילים בפי

בפיג'מות
וגם ההשכמה לא מוצאת חן בעיני אהבתי שהם ערים בשעות ומשונות ושאין הגבלה על השינה כי אז הם רעננים תמיד כי הרי מה שקורה באח הגדול זה שהם עייפים כי הם נשארים ערים וקמים בכול זאת ואז הם מדוכאים כאלו פה כמות האנשים נשארת קבועה אז אפשר לתת להם להם להתעורר כול אחד בשעה משלו

tg151

Well-known member
אני מסכים לגבי הפיג'מות

אני מעדיף לראות אותם בפיג'מות כל היום מאשר בגדים פורמליים. נותן תחושה שנוח להם כשהם בפיג'מות.
&nbsp
העיקר שההפקה מנסה לשנות תוך כדי תנועה, מנסה לשפר.
&nbsp
הלוואי שזה יעזור להם, אבל לא נראה לי. אני חושב שהעונה והתכנית כבר אבודה. כבר לא יתחברו לתכנית הזאת.
&nbsp
יש להם שבוע אחד לתפוס צופים, לפני שהישרדות עולה. ראיתי בפרומו שרשמית הישרדות תעלה בשבת הבאה (לא הקרובה) אז זה נותן ל2025 שבוע שלם בלי האח ובלי הישרדות, אז הם צריכים לנצל את השבוע הזה (שבוע הבא) לתפוס צופים.

queenjane

New member
ממש לא יתפוס הם מפשלים בגדוללל קודם התחילו באופן בלתי נמנע א

אחרי שהאח כבר צבר קהל שבוי ודבר שני הפרק פתיחה באמת היה ארוך משעממם ולא מובן ואז החליטו להתעלל במעט שכן צופים ולתקוע לייב בתשלום טוב שלא קפצו מעל הפופיק
ארז ויורם עבדו על הפורמט קרוב לשנתיים והכול התחרבש למרות שהתוכנית טובה נטו בגלל טיימינג והתנהלות חמדנית
גם לאח הגדול בקשת היו מהמורות אבל פה יש הרגשה שאין להם סבלנות הם לא בונים קהל הם רוצים ישר לקבל את הכסף מהמינויים לערוץ ללייב פרסומות וכול מה שבא ליד

מורבידי

New member
בול. אני ממש מסכים איתך שינוי שעות השינה

הפיגמות.
אהבתי את ה"אותנטיות" שלכאורה מותר להם לעשות מתי שרוצים.
ובמקום זה 2025 מתקרבת שוב להיות "האח2". מה שנחמד שהייתה תנועה בעיר בכל השעות .. גם ב 3 לפנות בוקר היינו פותחים שידור ורואים שיחה ערה.. כעת זה כבר לא יהיה.

BigBrotherFan

New member
אני דווקא אוהבת את מנואל!

היא חריפה, שפיצית, ויש לה ראיה (היא קולטת אנשים). היא הפסיכולוגית של הבית. והיא המחברת של המשפחה (דומיניק. מיכאל, ג'ו, שרי ומנואל). היא מאוד נאמנה אליהם. ודרך אגב אני מקווה שיראו בתוכנית איך היא עזרה ללימור אחרי משימת הקרח (דיברו על זה אבל לא הראו את החלק). יש לה את הקטע של לעזור למי שצריך עזרה ולהרים אותו. את זה אני מאוד אוהבת אצלה. אבל היא גם מאוד אסטרטגית ויודעת את המשחק.
לפי דעתי היא משחקת את המשחק הכי טוב עד עכשיו!

אני לא אוהבת אותה היא תכמנית

מנואל ודודו שני הפכים
דודו מדברר את הרגשות הקרביים שלו בחוץ
מנואל סוגרת הכל לא רואים עליה כלום הכל קליפה
לא סתם היא מקשקשת על הגוף שלה
כי היא לא נותנת לאף רגש לצאת ממנו
אז היא כותבת עליו
דודו לא זקוק לבגדים
הבגד הכי יפה שלו זה מה שקורה אצלו בלב
אני אוהבת את דודו
גם דומיניק סיגל הודיה מוצאים חן בעיני
וגם ברומי יש משהו אבל צריכה עוד זמן להתבשל