שרשור ערב היום ה-15 בעיר 2025

queenjane

New member
היה לו תרוץ לא לעזור לסמי בכול מיקרה כי אם הוא היה נותן לסמי

לימור יכלה לעוף אבל אני אישית עדיין לא חושבת שלימור מגעילה היא פשוט מסיבה לא ברורה אוהבת את דודו וזה לא הדדי דודו היה רוקם מזימות עם כול אחד ולא אוהב אף אחד

מורבידי

New member
לימור לא מגעילה, וכל פעם כשאני קורא את סיפור החיים שלה

("כל פעם", אפשר לחשוב שאני קורא אותו פעמיים ביום) , ליבי איתה אני רואה שיש בן אדם מאחורי זה.
היא פשוט נפלה למצב שכל היום היא מדברת רק תחמונים ועורמה , וזה מה שרואים ממנה . לא מצליחים לראות כלום מעבר.
ואני לא מדבר אפילו על סיפור חיים קשה. סיפור חיים קשה עדיין לא אומר שיש לך אופי טוב . אבל גם את האופי שלה אי אפשר להכיר מזה שכל שיחה היא רק עם דודו ורק על אסטרטגיה.
ובתוך שיחות האסטרטגיה יש לה קטעים לא נחמדים , של ניצול אנשים , הבאתם למחנה שלה בכל מחיר וע"י לספר להם כל שקר שהוא. פחות נחמד.

מורבידי

New member
מסכנה נטע, עוברת היום מאחד לאחד ומנסה לטהר

את השם של לימור.
כולם מתחילים לא לחבב את לימור ונטע בצורה תמימה עוברת אחד אחת ומנסה בתמימות שלה להסביר את הצד של לימור, שהיא (לימור) לא משתמשת בסיפור חיים הקשה שעברה כדי להתקדם בתוכנית, ומנסה לנקות את השם של לימור.
עוד לא הבינה כמה אסטרטגית לימור וכמה ידעה למי להתחבר כדי שתעשה את העבודה עבורה :/

מורבידי

New member
פאק. כל הכבוד לעורך שמראה לנו את השיחה הזו

אחת השיחות הכי איכותיות , לא רכלניות , לא אסטרטגיות ולא רדודה שהייתה לנו.

Psy Bear

Well-known member
אה סגרו את הלייב שוב?

אז שוב להתראות, אני מניח...

Psy Bear

Well-known member
בינתיים מצאתי סטרים ביוטיוב. עד שזה גם ייגמר...

Yalush2

New member
כן, אבל תבדוק בערוץ 22 בטלוויזיה אולי שם עדיין פתוח

Yalush2

New member
ג׳ו אומר דברים ממש חכמים וצודק ב100%

תמיד צריך להיזהר מאנשים חדשים בעיקר במשחק, אני כבר הגעתי למצב שאני לא מאמינה לאף אחד בגלל מה שקרה לי בחיים, וכנראה שכל פעם זה קורה מחדש כל פעם ההתעוררות מאנשים שמשקרים לך היא שוק מחדש בעיקר כשאתה יוצר איתם קשר קרוב.

queenjane

New member
אני מבנה גם את נטע קשה לתפוס שיש אנשים שרק מחפשים לנצל עד שא

שאני לא הכרתי אנשים כאלו אני לא אאמנתי הם קיימים
ונטע באמת בן אדם טוב שהרבה בטח רוצים להתלבש על זה הינה היום היא קנתה להודייה בגדים כשהיא לעצמה לא קונה כלום וחוסכת על אוכל גם

GינGית

New member
כולם שם אסטרטגים וכולם באו לנצח

אני לא מתה על דודו אבל הוא אמר את זה בפרצוף
הכי מסוכנים זה אלה שלא אומרים את זה

queenjane

New member
הוא ממש לא אומר את זה בגלל זה רומי התעצבנה כי הוא ניסה לקנות

אותה ואת סייף בארוחה וסבן והוא כול הזמן מדבר על הקהל שעושה צדק ובלה בלה בלה ועושה מניפולציות כדי שיזכרו שהוא רק אב שמתגעגע לילדיו זה האסטרטגיות הבזויות והמוכרות של האח הגדול להגיד שכולם מתייפיפים ולעשות את אותו דבר בדיוק

למעלה