שרשור בוקר ליום ה-19 בעיר 2025 |כסף

השתן עלה לו לראש מכל הכיוונים... שמעתי את השיחה שלו עם הודיה

הוא רוצה להקפיץ להם את המחיר על הדירה עד שייגמר להם כל הכסף.
הוא לא דואג לעצמו כי הוא בטוח שהצופים ימשיכו לתת לו כסף והוא מקווה
שהודיה או לימור יהיו מנהלי פרויקט והם כבר יתנו לו סכום הוגן. כמו שהוא אומר,
לא משהו גבוה במיוחד כדי שלא יצטייר לא יפה, אלא סכום בינוני כזה והגון...
הוא לגמרי מנהל את המשחק של כולם. הוא אומר לכל אחד מה התפקיד שלו
וכיצד הוא צריך להתנהל מול אחרים. ממש טיפוס

hinna

Active member
שרי אמרה שגילתה מהלך של נטע עם סיגל להדחתה

מורבידי

New member
לפי מה שהבנתי, בניגוד למה שחשבתי אתמול נראה כאילו סיגל רצתה

באמת להעביר כסף לדודו. או שהיא משחקת אותה שכן, כי מה איכפת לה.
נטע נשמע שהעבירה לסייף 7000 ש"ח.
ודודו אומר לסיגל שאלמלא לימור הם לא היו יודעים את זה .
כלומר נטע סיפרה רק ללימור . מעניין אם נטע תגלה שלימור בוגדת בה ומספרת הכל לכל העולם .
אלמלא כולם היו מגלים על ה 7000 ש"ח של נטע, המשחק היה מתהפך הם היו מקבלים את שוק חייהם בלייב. הם היו מתכננים ככה בסכומים שלהם, ויש מצב שאפילו סיגל הייתה הולכת , ככה הסביר דודו לסיגל. כי סיגל בערך במקום של לימור... מטורף.

הוא פשוט בלתי נסבל! אני לא מבינה מי מצביע לו ולמה?

הרי אפשר לשחק את המשחק הזה גם בלי להיות כזה טיפוס, ואני חייבת כאן להתבטא בזהירות, לא הייתם רוצים להתעסק איתו בחיים האמיתיים בחוץ.
כן, אפשר להיות אסטרטג וגם לדבר על אסטרטגיה מדי פעם בפעם, ויחד עם זאת לחיות את החיים, להתנהל בחברותא, לאהוב או להתחבר עם אחרים, ולשחק את המשחק באמת בלי להתלהם ולחפור 24 שעות ביממה לאנשים ולתת להם פקודות
ולדבר איתם ועליהם בצורה לא יפה. ללעוג להם ולשמוח לאיד רק בגלל שהצופים
בבית בוחרים לתת מענק לאדם כזה.
זה ממש מתסכל אותי הקטע הזה שהוא מקבל כל שבוע מענק והוא מתרברב על זה ומוציא לכולם אצבע משולשת. מעצבן

מורבידי

New member
עכשיו שימי לב מה הוא עושה ,הוא מחמם את סיגל על נטע. הוא מוצא

נקודת חולשה בבן אדם שתחבר ביניהם.
הרי נטע וסיגל הסתכסכו, ואפילו ניסו להשלים איכשהוא אתמול ,או לפחות לשים את יחסיהן בקו נייטרלי.
דודו בעצם אומר לסיגל.. שאם סיגל הייתה מעבירה כסף לדודו... סיגל הייתה הרי יורדת בטבלה, אפילו מתחת ללימור.
ברגע שנטע העלתה את סייף והחבורה הייתה מצילה את שריי ורומי- סיגל הייתה עפה.. והכל בגלל נטע. כאילו שנטע חישבה את זה.
אבל נטע הרי לא חשבה ובצדק שסיגל בכלל הייתה נותנת כסף לדודו. באיזה תרחיש זה יקרה ?
אוף. הוא נחש. וטעיתי לגבי משהו נראה שסיגל כן מאמינה לו .. היו היום מלא שיחות בבוקר

hinna

Active member
נטע העבירה 7000 לרומי

נשמע הזוי. אבל זה הדיבור בעיר. אפילו אמרו שאם זה התגלה כי היא אמרה מפורשות, אז העברה תפסל.

MagnumTA007

Well-known member
נטע הולכת לאיבוד. כבר לא מרגיש אותה

החיבור עם כספת מוריד לה המון נקודות.
חבל.

מורבידי

New member
אגב, לימור היא הכי "עורמה" שם , כי היא יכולה כאילו לבוא לשבת

ליד כולם לשמוע שמועות , לבחוש ולהעביר, לנתב את המידע כפי שתרצה.
היא זו שטירפדה לנטע את הסוד של ההעברה של ה 7000 ש"ח.
לפי מה שהם אומרים אם נטע לא הייתה מספרת ללימור, ולימור לא הייתה מעבירה את זה הלאה. זה לא היה מתגלה, כולם היו לא דרוכים כי היו בטוחים שסייף עף הבייתה. מדהים.

tg151

Well-known member
אני חושב שמוניק ושרידן כועסות על מיכאל

צפיתי עכשיו בשיחה שלהן לפני כמה שעות, כשהן היו עצבניות רצח ואני חושב שהן התכוונו למיכאל כי א. הן אמרו "איך מישהו מהקבוצה עושה מהלך כזה?" ועל זה שהגברים בקבוצה שלהן שותקים כל הזמן

מורבידי

New member
סייף כל הזמן כל כך מנסה לא לדבר אסטרטגיה . הוא כל פעם מנסה

"להנות מהיום" .. .אמר לדודו במפורש , בוא לא נדבר על זה היום..
הוא מחליף נושאים, מדבר על הגשם הכל, על שטויות על מזג האויר פוליטיקה ותמיד דודו מחזיר אותו לשיחת אסטרטגיה זה מדהים.
זה לא שהוא לא מחושב ואסטרטג, אבל הוא ממש אוהב את שיחות החולין ודודו כל פעם מבאס אותו עם שיחות האסטרטגיה. רואים את זה שוב ושוב.

מורבידי

New member
אבל גם מיכאל היה עצבני אתמול ורב עם אחת מהן, זה נכון,

והן שלחו אותו לישון מוקדם , שיעלה למיטה, שלא יבוא אליהן.. משהו כזה..
זה טוב. הוא כאילו משחק את ה"אדיש" שהוא "לא שם"... כי הוא חשב שיוכל לפלס את כל המשחק בלי להחליט החלטות בלי להגיע לסיכונים ופתאום הוא צריך טיפה להיות אקטיבי , אנרגטי , להבין שהוא בצורה אקטיבית במשחק וזה מטריף אותו.

אולי הן התכוונו לנטע? אולי הן עצבניות שהיא נתנה כל כך הרבה

כסף לסייף, דבר שמסכן גם אותן?

מורבידי

New member
זהו, גם אני חשבתי על נטע.. אין אחרי שהתוצאות יתגלו אם נטע עש

עשתה את זה, היא הולכת לחטוף שיחות מכל אחד אחד ואחד מהדיירים.
מדהים שאני רואה כעת שיחה של נטע עם לימור ודודו, ,ונטע מספרת להם על החויות שלה המשעממות מהחיים והטיולים שעשתה.. נטע היא כזאת.. ילדת חברה, ילדת צומי, ילדה של החברות שלה (כמו שצריך להיות) היא חושבת שבאמת איכפת להם ,ודודו ולימור רק מביטים בה במבט נוקב של, כל מה שנמצא בחדר זו רק השאלה האמיתית של ה 7000 ש"ח.
מסכנים , אשכרה הכל זיוף שם, אין דרך לדעת אם חבר יושב איתך בצורה אמיתית או לא.

למעלה