שרשור בוקר היום ה-23 בעיר 2025

הצודקת11

Well-known member
נכון,אתמול אחרי המיסוי היא ענתה ללימור כמו שצריך,לימור נפגעה

Goneril

New member
אני לא מחבבת את לימור אבל יש בה הרבה פגיעות

כשנטע העבירה לה את הסכום הגדול והצילה אותה
היה בכל זאת רגע מכמיר לב שלימור נראתה כל כך מרוגשת מהמחווה הזאת
אפילו קצת הופתעה מהנדיבות הן לא היו החברות הכי טובות
רגע אנושי יפה

מורבידי

New member
לגמרי. יש אצל לימור הרבה רגעים "מכמירי לב" ,

רואים את הדרך שהיא עברה, כמה צילקו אותה פיזית ונפשית במהלך החיים,
איך היא (לימור) מבטלת את עצמה בפני אנשים ,מנסה לרצות אותם , עושה להם לק ואיפורים ותספורות , היא מחפשת את החום ושיחבבו אותה. מצד שני , כל פעם שנראה שיש לה רגע אנושי , רגע אחר כך נראה שהכל אצלה מטעמי אסטרטגיה.. שמעתי אותה כל כך הרבה פעמים אומרת לדודו שהיא פשוט משחקת את המשחק , ומתקרבת לתושבים לא כי יש לה רגש אמיתי אליהם אלא רק לצורך המשחק

Goneril

New member
אכן אבל מעניין לולא הברית הלא כתובה עם דודו

כיצד היתה משתלבת..
אולי היתה מאפשרת לעצמה להרגיש ופחות לשחק

מורבידי

New member
נכון, תהיתי גם לגבי זה .אבל כל פעם שנראה שהיא בשיחה

אמיתית עם מישהו. היא אח"כ הולכת ויושבת עם דודו והם מנתחים את השיחה ומחפשים איך הם יכולים להשתמש בשיחה הזו נגד אותו אדם :/ היא הבן אדם שהכי לא מאפשר שיאהבו אותו.

אז למה לימור מתלכלכת עליה עם דודו לדבריה

"מה אני יעשה יש לי ילדה בגיל שלה" וכל זה בחיוך
אחרי שדודו אמר לה שהוא יסנן את נטע בגלל שמיסתה אותו
&nbsp

מורבידי

New member
כן. היא קצת "יושבת על הגדר", מנסה להיות בסדר עם כולם

לדעתי, בתור בן אדם , אין בזה שום דבר רע , מבחינתה להיות חבר של אחד, זה לא אומר בהכרח ללכת "נגד" אדם אחר.
זה בהחלט הרושם שנוצר ממנה.. השאלה כמה זמן היא תחזיק ככה ב"להיות בסדר עם כולם". לאו דווקא מבחינה..היא תצליח לעשות את זה, הבעייה היא עם אנשים , אנשים , במיוחד בריאיליטי, מצפים מהעמיתים שלהם תמיד "לקחת עמדה", להיות נגד מישהו.. לתמוך באחד כנגד האחר.. נראה איך היא תעמוד בזה.
גם כשהיא לא מסכימה עם מישהו , (למשל דודו) היא לחלוטין יכולה לומר לו שהיא לא מסכימה בכלל עם הדרך שלו, עם האגרסיביות שלו, ועדיין לעשות את זה בשיחה נעימה ומכובדת. עם דודו ספציפית הוא לא קונה את זה. דודו חושב נטו כאסטרטג, הוא יודע שנטע היא כוח חזק במשחק והוא ינסה לשבור את תדמית הילדה החביבה שלה. הוא לא הצליח לגייס אותה למחנה שלו , ולכן מבחינתו -אדם שלא איתו - הוא נגדו.

הצודקת11

Well-known member
הבנתי
לדעתי היא נוהגת נכון.....ככול שיתקדמו במשחק

לדעתי חלק גדול מהדיירים ינסו להפיל אותה.
דודו נגד כול אחד שלא חושב כמוהו,
שלא מיתחנף אליו,
אני אוהבת את זה שנטע לא נסחפת אחרי הודיה וסיגל בקשר לדודו.

מורבידי

New member
. נכון נטע לא מתחברת לדודו ,(כל כך בצדק)

נטע ניסתה להבין ולשוחח מדי פעם עם דודו, רק כי נטע חברה של לימור (לפחות לעת עתה) ,ולימור חברה קרובה מאוד של דודו .
מה שנטע לא יודעת שלימור התחברה אליה מתוך אסטרטגיה.
בתחילת המשחק לימור ישבה עם דודו והם תיכננו כאסטרטגיה לצרף את נטע למחנה שלהם. דודו הבין שנטע בחורה רגישה וריגשת, אז הוא הדריך את לימור איך לדבר לנטע ולכוון לנקודות התורפה שלה. הם הבינו שהיא בחורה שצריכה את החיבוק והחום , ולימור איכשהוא מצאה דרך לספק לנטע את החיבוק הזה .
לימור ודודו צריכים מישהו עם גב כספי חזק שיציל אותם אם יהיה צורך , הם יודעים ששאר האנשים (מנואל, שריי ,דומיניק) נמצאים במחנה אחר ולעולם לא יבוא לעזרת דודו ולימור, ולכן הם ראו בנטע, שיושבת על הגדר, טרף קל.
לימור ניסתה מדי פעם לטפטף לנטע שדודו הוא לא בחור רע, ונטע ניסתה מדי פעם לשבת עם דודו לשיחה, אבל כל פעם כל פעם יצא בשיחה דודו האסטרטג עד שנטע הבינה שהיא תכבד את דודו מתוך זה שהוא חבר של לימור, אבל היא לא מכבדת את הדרך שלו וצורת ההתבטאות שלו -ולכן מבחינתה היא מכבדת אותו - מרחוק.

queenjane

New member
נטע לא רק רצתה להציל את סייף היא עשתה חישוב שיצילו את שרייי

וגם חבורת שריי אמרו שבוע שלם שהם יעזרו לרומי אז היא חשבה שדודו יעוף

מורבידי

New member
נכון. היתה לה שיחה עם סייף בלובי של המלון

שפתאום היה רגע שהיא קלטה שאם היא מעלה את סייף... והחבורה תציל את רומי.. מי שיילך הוא דודו .
ככה שהיא הבינה שעל ידי זה שהיא תעלה את סייף , היא גם תתרום למישהו שהיא מחבבת ,אבל על הדרך , וחשוב מזה , זו אחת ההזדמנויות שלה, אולי מהבודדות שיהיו, להעיף את דודו מהתחרות.

queenjane

New member
היא מאוד חכמה מה שמסנדל אותה שהיא מאוד רגישה וקל לקנות אותה

לעומתה דודו קר ומנוכר לכולם אני לא מאמינה שהוא ואהב מישהו באמת

הצודקת11

Well-known member
תודה על ההסבר,היום שמעתי את נטע אומרת שהיא לא אוהבת את הדרך

של דודו (ובצדק),
לימור אינטרסנטית,
הבנתי גם שדודו היתחבר לאחרונה להודיה ולסיגל כדי
שיעזרו לו אם יהיה צריך העברה של כסף,
הוא רמז על זה פעמיים מאתמול,
הוא מצפה מהן שיעזרו אם הוא יצטרך.

Goneril

New member
מצפה? הוא אומר להן אני רוצה שתעבירו לי כסף

אמר להודיה מפורשות בשבוע שעבר

הצודקת11

Well-known member
חחחחח כנראה שהמילה דורש באמת יותר נכונה ,קרה שהוא העביר

לאחרים כסף כשהיו בבעיה?

Goneril

New member
רק בכניסה עשה מחווה לסמי ואיפשר לו בעצם להיכנס

מאז סמי כבר החזיר לו ודודו לא העביר לו אפילו שקל כשהיה בסכנת הדחה
לשיטתו זה לא נקרא לסייע בהדחה להציל כי לא הוא הביא אותו למצב הזה

מורבידי

New member
לא מדויק. הוא עשה נכון,

סמי היה במצב כזה שאף אחד לא יכל להציל אותו.
כדי להציל את סמי דודו היה צריך לתת לו סכום כסף כל כך גדול שזה היה מציל את סמי אבל אז דודו היה הולך. הוא ידע שאף אחד לא יתן לסמי , והסכום שהוא היה צריך להעביר כדי להציל את סמי היה סכום בלתי אפשרי שהיה מביא אותו לצאת מהתוכנית, ואין לו מה לתת סתם סכום "מחווה" לסמי, כי אין לזה משמעות, סמי ממילא היה יוצא והוא היה מאבד את הכסף.
זה נראה לא חברי על המסך, אבל מבחינה ריאלית - הוא עשה את הדבר הנכון.
לא הייתה דרך לדודו לבד להציל את סמי.

לקי7

New member
דניאל קמינסקי מזכיר לי מישהו שהכרתי

שהיה טיפוס מוזר, קורא בקלפי טארוט. דניאל מצטייר לי כבחור נשי שממש מפחד מחיבוק נשי (של הבנות פה). הוא מתחנף לדודו שלא שם עליו לדעתי. יש לו איזה מבט מרושע בעיניים לפעמים.

למעלה