שרשור בוקר היום ה-23 בעיר 2025

מורבידי

New member
הוא דמות חמודה. ויש בו מעבר לסתם צחוקיה / אוחצי'אדה

שהיא מנסה לשדר...
אין לי ספק שהוא גם ינקוט עמדה ממש בקרוב, ויערוף ראשים כשיהיה צורך (הוא גם אמר את זה במפורש לג'ו היום).. (העליתי סרטון על זה),
יש לו חיבור שונה עם כל דייר.. יש לו איזה מתיחות עם נטע, למרות שהם חברים וכו'.. נטע פחות הבינה את הצחוקים שלו, את הדיבור "על הנש", אבל הם מגששים דרכם לאט זה לזו.. הם בסה"כ כן חברים , אבל ראיתי כמה רגעי מתיחות ביניהם... שמבחינת דניאל נטע "לא קלילה מספיק".. הם היום ישבו אצל גולדי ודיברו ונטע אמרה לגולדי שמעולם לא היה לה חבר "כמו דניאל" בחיים האמיתיים.
דניאל כרגע לכאורה בסדר עם כולם , אבל לי אין ספק שהוא ב"חבורת" דודו ולימור, כרגע מגשש מידע , מאזין , כנגד ה"לה פמיליה" ובעת הצורך הוא יידע להגיד את דעתו , יגיד גם יגיד.

הצודקת11

Well-known member
הוא וסיגל לא מסתדרים,סיגל בטוחה שהוא מיסה אותה ומחקה אותו

ברגע זה הוא מדבר על זה.

מורבידי

New member
סיגל היא אישה כל כך בעייתית, חשדנית , מלאת חסימות

יש בה לב ופגיעות ורואים שפגעו בה הרבה בחיים, אבל לפעמים היא לא רואה את הדברים נכון בכלל. בלי קשר כרגע מי מיסה אותה ומי לא . היא בונקרית בהיבט הנפשי.

הצודקת11

Well-known member
לא מכירה את העבר שלה,היא ניראת טיפוס קשה (כנראה בגלל זה)

היא רכושנית לגבי חברים שלה.

tg151

Well-known member
too much קריקטורה. עסוק בלהצחיק כל הזמן

מורבידי

New member
הוא מעבר לזה . ו mark my words, אתה תראה את

הדעתנות שלו ושהוא הוא ייצא באיזו "אסיפת עירייה" על כל הצביעות של מנואל והרכלנות שלה. בינתיים הוא רק נכנס, משמש כ"כותל" ומאזין לסיפורים של כולם.
הוא טיפה מעבר ל"קרקס" שנראה שהוא , גם אני חשבתי ככה בהתחלה.

tg151

Well-known member
אני בהחלט יכול לראות אותו "מתפרץ" הוא גם אמר

ביום הראשון שלו שהוא רוצה לראות מה יגרום לו להתפרץ

tg151

Well-known member
אה, הנה ניצוץ ראשון של דניאל:

מתוך עדכוני היום במאקו:
"דניאל חושף את הההתרשמות שלו בתור התושב הכי חדש בעיר. "נטע קצת חשודה לי", דניאל מודה שהיא הצליחה לגעת לו בלב אבל הוא עדיין לו רגוע לגבי המניעים של נטע. דודו מזדהה עם ההרגשה ומסביר שבתקופה האחרונה הוא קצת התרחק ממנה: "נטע נורא יפת נפש, משחקת את המשחק וצריך להיות מולה בגישה של כבדהו וחשדהו".

queenjane

New member
הוא ממש מורכב מצד אחד הוא קליל ומצחיק ושמח ומצד שני יש לו אפ

אפיזודות של דיכאון על העבר הוא לבד 7 שנים או עשור כי ניצלו אותו מלא גברים

man in heaven1

New member
חח איזה חרטטן דודו

ראיתי עכשיו את השיחה הסוערת שלו עם רומי.

לאורך כל השיחה הוא יודע יפה להתעלם באלגנטיות מהעובדה שהוא פשוט ניסה להשתמש ברומי כדי להתקרב לסייף, כלומר שהוא מראש לא ספר אותה. ואז הוא משחק אותה נפגע.

הוא גם סותר את עצמו.
הוא טוען שחברויות לא נרכשות בכסף אלא נרקמות, כלומר יש הפרדה בין המשחק הכספי לקשר האישי. אז למה בכיוון ההפוך, כשממסים אותך, זה משפיע לך על הקשר האישי? אז יש הפרדה או אין הפרדה?

מה שכן אהבתי זה שהוא מנסה לפחות להיות אמיתי עם עצמו ולהגיד לאנשים בפנים שיש דברים שיכשילו אותו במשחק והוא לא מעוניין בזה.

אבל בגדול - חרטטן על ורומי בתגובה גם שחקנית מצוינת מולו וגם אלגנטית ואנושית.

מורבידי

New member
בדיוק - רומי מיתממת -

כשהיא עושה את עצמה כאילו הוא לא מבינה למה דודו התעלם ממנה.
היא "מאשימה" אותו שאחרי ההצבעה שהיא לא נתנה לו כסף בכלל , מדוע הוא לא דיבר אליה ועשה לה פרצופים.
באמת ? את באמת לא מבינה את זה ?
אבל גם דודו מיתמם לגמרי -
רומי , "עלתה עליו", הבינה אותו מהרגע הראשון. הוא ניסה להתקרב אליה כאסטרטגיה כדי שיוכל "ללחוש על אוזנה" איך לחלק את פלחי העוגה. היא לא קנתה את זה והבינה אותו. , וכעת היא מוכיחה אותו על זה , לפחות שייצא "גבר" ויודה בזה .
היא פעלה בסדר גמור , היא הבינה שמנסים לזייף איתה חברות כדי לקבל כסף , היא שמה גבול ואמרה , אני לא קונה את זה . זכותה. וזכותו לכעוס עליה (היא לא יכולה להיתמם שהיא לא מבינה למה הוא לא מדבר איתה אחרי זה). אבל גם אף אחד לא קונה את זה שהזמין אותה לארוחת ערב בקטע "חברי" . פשוט שיודה שהיא הבינה אותו, שקלטה אותו וימשיכו הלאה. התירוצים שלו לא מוסיפים לו כבוד או הערכה.

הצודקת11

Well-known member
נטע מוצאת חן בעיני יותר ויותר,

עושה רושם שהיא מבינה את המשחקים,
מבינה את האנשים ,
קולטת כול אחד כמו שצריך,
אני טועה?(זה רושם ראשוני שלי )

היא לא קולטת רק דבר הכי חשוב

שהיא מתומרנת ע"י לימור ו
הזאת מצליחה גם להפריד אותה מכולם כולל כולם
ערב מושלם

הצודקת11

Well-known member
היי מיכלוש...כן, לימור סוחטת את נטע ריגשית,מתבכיינת לה

ועושה לה יסורי מצפון,
לימור רוצה את נטע לידה,
הבנתי לפי השיחה עכשיו שנטע הצילה את לימור מהדחה,
העבירה לה כסף.

לא יכולה ולא מסוגלת יותר להכיל אותה שתתפזר לי מהמסך

היא לא רוצה אותה על ידה זאת הנקודה זה נטו ניצול
היחידי שהיא צמודה אליו זה דודו וזה גם על תקן ניצול אסטרטגי
לשאר היא רק מתבייכנת
ממציאה דברים מאותה סיבה
רוקדת על כמה חתונות ביחד
לא מבינה איך מישהי כמוח נטע לא עולה עליה
כל הזמן הלוך וחזור על הסיפור חיים שלה
לכל אחד יש סיפור חיים אף אחד לא יתחלק עם הסיפור חיים שלו
דייי חלאס רוצה שיעלו עליה כבר בלתי נסבלת
ריחמתי מאד על דניאל אתמול כשהכפישה את שמו בפני דודו
וגם על דומיניק בפני דודו
איך את מעיזה בכלל
&nbsp

מורבידי

New member
אני חושב שהיא קצת קלטה את לימור,

והיו אצלן כמה שיחות מתוחות , למרות שנטע בינתיים משתדלת עם אף אחד לא לשבור את הכלים ולא ממש לריב ועדיין להישאר בסדר עם כולם. והיא עושה את זה טוב, ייאמר לגמרי לזכותה.

למעלה