שרשור בוקר היום ה-23 בעיר 2025

GינGית

New member
אתמול בערב קלטתי את דודו מדבר עם דומיניק

מול הלוח
דודו אומר לדומיניק אני במקום מיכאל אם הייתי רוצה לצאת
הייתי מחלק חצי מעביר למנואל וביציאה חצי מעביר לשרי ואז המצלמה עברה

Goneril

New member
זה אכן אפשרי? לחלק את הכסף עם ההדחה?

אין לי ספק שאם נופתע ודודו יודח מוקדם יצרפו אותו להפקה

GינGית

New member
יש להם אפשרת להעביר כסף לאחד התושבים כדי שלא יודח

וכשהם מודחים הם יכולים להעביר את הכסף שלהם למי שהם בוחרים

GינGית

New member
זה לא באותו מעמד, יש מעמד אחד שהם אומרים למי הם מעבירים

וכמה
&nbsp
ואם הוא מודח (מה שיקרה אם יעביר חצי לאחת מהן) אז כשהוא יוצא
הוא אומר למי הוא רוצה להעביר את מה שנשאר לו

Goneril

New member
הבנתי.. נראה לי שמיכאל רק מחכה להוראות מהשתיים

כן, השחקן שמודח מוריש את הכסף שלו למי שהוא רוצה

דודו קיבל פעמיים וביזבז הכל.
קיבל מסמי וקיבל מסייף.
הפעם אם מיכאל מודח הוא לא מקבל שום דבר וגם זה משהו.
דודו סומך יותר מדי על הבונוס של הצופים בבית. אז כן, לפי מה שמצטייר עד עכשיו, האנשים בבית ימשיכו להצביע לו כאות תמיכה לכוחניות שלו, ל"אותנטיות" שלו ולאופנה החדשה של להיות עם זה שהוא נגד כולם. דודו בחושים שלו, כמו ביבי, מזהה שהצופים הולכים עם מי שמצטייר כאילו כולם נגדו. במקרה של ביבי
זה התקשורת והממסד המשפטי, ובמקרה של דודו זה התושבים כולם. דודו מבין טוב מאוד שככל שהוא מדבר על זה כמה שיותר,
ככה הצופים מחזירים לו ומאזן אותו כל פעם שכל השאר ממסים אותו.
זה לא עושה את דודו לטיפוס יותר נחמד או יותר נסבל, זה עושה אותו פשוט
שחקן מבוקש. זק לא יכול היה למצוא שחקן יותר נלהב ממנו למשחק הזה. דודו סוחף איתו את כולם בקטע הזה של אסטרטגיה, מהלכים, טקטיקות, שיחות תוכחה, שיחות הבהרה, ובקיצור הוא נושם כל רגע את המשחק. הוא לא מדבר על שום דבר אחר מלבד המשחק. מדי פעם בפעם מתפלק לו איזה קטע ריגשי עם דמעות והצלם מיד עט על כך כמוצא שלל רב, אבל 99 אחוז מהזמן הוא מדבר על המשחק.
אני מודה שאותי זה מתיש כי תכלס אין לי מושג מי זה דודו באמת מלבד הרושם הראשוני שקיבלתי שהוא חרא בן אדם. אבל יכול להיות שאני לגמרי טועה והוא בן אדם צפיחית בדבש שבא למשחק בדמות של שטן.

לקי7

New member
בתור מי שעבר מהאח הגדול ל2025, הראש

לא מצליח להתרגל מיד לדינמיקה. למשל השיחות בין דודו להודיה. הבנתי שהוא "שי חי" (?) והיא מסתדרת עם כולם. הרושם הראשוני של מתבונן חדש הוא שדודו הוא בהחלט לא שיחי. אולי הוא מתרגז ובזה עוד לא צפיתי, אבל בינתיים הוא מדבר יותר מדי (בסגנון עממי) ומנסה להביא את הודיה לצידו עם יותר מדי מחמאות. היא נראית לי טיפוס שמוכן לרצות אנשים ואין לי מושג בינתיים אם טיפשה או לא.

Goneril

New member
אין קשר בין דודו לשי חי.. לעניות דעתי לפחות

הודיה בחרה בנוחות הן מבחינת הדינמיקה והן מבחינת המחייה
טיפשה היא לא

היי לקי וברוך הבא

אז החושים שלך לא מטעים אותך. דודו לא שי חי ואפילו רחוק מכך. דודו מדבר יותר מדי ואילו שי חי היה מדבר מעט מדי. דודו מכוער ושי חי הוא גבר יפהפה. סגנון הדיבור של דודו לא דומה כלל וכלל לסגנון של שי חי. הדבר המשותף לשניהם הוא האהדה מהצופים. אבל כפי שלמדנו בתוכנית האחרונה, גם לאהדת הצופים יש תאריך סיום. את הודיה הוא צריך כי בדרך כלל יש לה כסף והיא תמיד נותנת לו כי היא מצאה בו איזו דמות אבהית, בעוד דומיניק מצא בג'ו את הדמות האבהית. שאלה של תרבויות ולמי אתה מרגיש קרוב יותר. היא מעדיפה לרצות אנשים ומשתדלת לא לריב עם אף אחד. זה מתקשר לי למשפט שאימצתי לי לעצמי כבר לפני שנים רבות:
"רדודה היא לשון ים אם המדשדש בה אינו נרטב"
והודיה לא רוצה להירטב וכן, היא ילדה רדודה. אין מה לעשות.

Rodrik Harlaw

Active member
אם הודיה היא הרדודה

משמעות המשפט היא שהיא לא מרטיבה (את מי ש"מדשדש בה"); לא שהיא לא נרטבת
&nbsp
ההשוואה בנוגע לכיעור נראית לי לא ממש רלוונטית.

משמעות המשפט ידועה לי היטב. הוא שימש כחתימה שלי המון שנים

סתם חיברתי בין הודיה לבין הרדידות.
אני לא עשיתי את ההשוואה בין דודו לשי חי. זה דודו עושה את ההשוואה איתו.
אני רק אומרת שאין מקום להשוואה ביניהם.

Rodrik Harlaw

Active member
בטח שעשית השוואה

והמסקנה שלך הייתה שיש ביניהם שוני וזה לגיטימי. רק אמרתי שאחת ההצדקות שלך לא רלוונטית (מה רלוונטי מראיהם של השניים כשמדברים על אישיותם של השניים?).
&nbsp
זה צפוי ומשעמם עם אישיויות כאלה שמעוררות אמוציו חזקות משני הצדדים. כששונאים מישהו כזה כמעט כל דבר בו ישמש לקטרוג עליו ולחלופין כשאוהבים אותו כמעט כל פעולה שלו נסלחת או מפורשת בצורה חיובית (http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2600/184128461/בידור/2025)

poseidon111

Active member
אני לא מכיר אדם שפוי עם ערך עצמי כלשהו ש"מת" להיות שי חי.

המשותף לשניהם הוא שהם בריונים: דודו באופן וורבלי בלבד ושי חי הוכיח שאינו בוחל גם בבריונות פיזית.
יש ניואנסים נוספים שמשותפים אבל העיקרון הוא הכוחנות שמסתירה חולשה
פנימית.

לקי7

New member
לפוסידון, אני חולק עליך שלשניהם כוחנות

שמסתירה חולשה. אצל שי חי זה באמת נכון. שניהם שתלטנים מבחינת אופי, אבל דודו מספר על חיים לא קלים בצילו של אבא מנוכר, ודודו טוען שהצליח לשרוד בחייו ולא ליפול לפשע למשל.

poseidon111

Active member
לחולשה יש פנים רבות. הצורך להיות בשליטה כל הזמן, החובה

להוכיח לכולם שהוא מכתיב את העניינים, היא חולשה בפני עצמה.
אדם שבטוח בעצמו לא זקוק לעזרים בסגנון של דודו "להוכיח" זאת לסביבה.
דרך אגב, לא ליפול לפשע לא בהכרח מעיד על כך.
אם זה היה כך הרי 95% מהאזרחים הם חזקים כמו דודו.

לקי7

New member
מסכים שהאובר צורך של דודו להכתיב את העניינים

היא חולשה. הוא מדבר יותר מדי. אם תקח את סיגל מולו, היא יותר מאופקת ועושה חושבים לפני שהיא עונה. בקשר ל95% מהאזרחים, לא נראה שהם על סף פשע. אולי דודו באמת גדל בסביבה קשה.

למעלה