שרשור בוקר היום ה-13 בעיר 2025

tg151

Well-known member
126 מצלמות. קורין אמרה בחי בלילה

ממה שאני זוכר בבית האח יש בין 50 ל-60 מצלמות.

Yalush2

New member
צריכים לעשות קצת יח״צ לתוכנית שהרייטינג יעלה

הם שולפים עכשיו את כל השפנים מהכובע, הם יעשו הכל חוץ מלוותר על הצפייה בחינם בנט וזאת הטעות שלהם. לדעתי אם הם מחזירים את הצפייה בתשלום , זה נגמר.

ולפי מה שכתוב באינסטגרם בתשובות שאנשים שם מקבלים לא ברור אם מי שעונה להם הוא גורם מההפקה אבל אם כן הם הולכים להחזיר את התשלום דרך האפליקציה.

מורבידי

New member
צריך להיות עוקב של אסי כדי לראות את הסרטון באינסטגרם?

ראיתי בלינק שלך. לא ראיתי באינסטגרם.
אם יהיו עוד כאלה מההפקה - תעלה.
החדר בקרה הפיל אותי

מורבידי

New member
רומי מאוסה. היא באה לתוכנית כאילו נולדה בעריסה לתוך תוכנית ר

ריאליטי..
היא נכנסה לשם כאילו היא בותק של 10 שנה בתוכנית, "מי שלא יאהב אותי, בעייה שלו" וכל מיני סיסמאות ריאליטי של מגננה עוד לפני שהיא נכנסה .
היא יותר גרועה מדודו אפילו עם גישת האסטרטגיה שלי.
בלילה הראשון אמרה לבנות שכבר בחצי השנה האחרונה היא ידעה שתיכנס לתוכנית ותיכננה את כל חייה בהתאם, ואף נפרדה מהחבר שלה בגלל זה :/ (הוא נפרד ממנה לא רצה שתיכנס לתוכנית וכו') היא ממש בונה על החודש גג תהילה שתקבל בתוכנית נידחת.

shouldistay

Active member
מצחיק מה שאמרת: "היא באה לתוכנית כאילו נולדה בעריסה לתוך

תוכנית ריאליטי"

מורבידי

New member
סייף נורא מוזר. הוא בא חצי טעון מהבית עם דעות על הלרלרלת של

דודו (ובצדק)
מצד שני ממש יושב איתו כל היום עם דיבורי האסטרטגיה היום.
אני כן יכול להבין חלק מזה.. מה יש להם לדבר כל היום ? זו חלק מהמציאות שהם נמצאים בה.
דודו מהווה לו סוג של מדריך. הם התחברו.
ומהכרותי עם הטייפ איך אגיד את זה בצורה מרומזת ? הוא דו מיני בארון שלעולם לא יודה אבל היו לו התנסויות עם שני המינים בחדרי חדרים . לא שיש משהו רע בזה.
תכלס הוא מה שדודו היה לפני כמה שנים.
לפני עשור - דודו היה נכנס למשחק הזה כגבר גבר סטרייט, שמתחיל ומפלרטט עם כל הבנות שם.

מורבידי

New member
רומי חשבה שלאור מה שהיא ראתה בטלויזיה

ואם היא תפעל בשיקול דעת וממש תשוחח עם כולם לפני המשימה ותדע בדיוק מה כל אחד עשה .. היא תוכל בצורה חכמה לפזר את הכסף.
נראה אותה נותנת למישהו 200 ו 300 ש"ח - ושהוא לא יתהפך עליה אח"כ.
יהיו לה רק חיים קלים רק רק אם מישהו ממש ממש יפשל במשימה בגדול, או יסרב לעשותה, ואז זה יהיה ברור יותר.
מצד שני, נראה שהתושבים כבר הבינו את המשחק וזה יגיע לכולם ויצטרכו לעשות בחירות קשות אז רובם כבר באים יותר בסבלנות.

מורבידי

New member
הלייב של התוכנית המתחרה בשבוע האחרון משמים, וזו

ההזדמנות של 2025 לקפוץ.
הלייב השני כולם יושבים בספסל בחצר פשוט נרדמים .
זו המקפצה של 2025. קיבלו את זה משמיים.

tg151

Well-known member
לפחות לא מצנזרים את אסי ורותם עכשיו

הייתי בטוח שבשניה שהם ייכנסו יצנזרו. אבל לא. זה טוב, ככה מי שאוהב אותם, יכול לראות גם עכשיו. באח ישר היו מצנזרים

מורבידי

New member
הלוואי וחצי מהדיירים יחטפו ברוכנכיטיס לחודש מהמים הקרים

והתוכנית תתבטל רק בגלל זה.

ראיתי שהביאו להם לחצר איזה מכשיר עינויים

למעלה