שרשור אחה״צ ה-22 בעיר 2025

MagnumTA007

Well-known member
קומבינציה של השניים. כמו השילוב של ממחטה ואף

קונספט חדש שסניף לא שמע עליו עדיין...

בוףףברכה

Well-known member
שיחבר קטטר קבוע..ישירות לאף...

למרות שראיתיו לוקח נייר ..
מגלגל אותו..ומכניס לנחיר...

שישים טמפונים..

tg151

Well-known member
הפרומואים ממש טובים

רואה את הפרומו הזה עכשיו וזה עושה לי חשק לפרק של היום חחח. כאילו אני לא יודע מה קרה אחרי חחחח. יודעים לעשות פרומואים טובים

מורבידי

New member
בדיוק צפיתי בזה הרגע..

אתה יודע.. בלייב אנחנו כבר 4 ימים אחרי זה ...זה קצת להחזיר אותנו אחורה..
מאז יש את הכניסה של דניאל ,החלוקה של הבתים , התנאי של דודו שרומי לא תעלה על המרפסת של הבית, הריב בין שרי ומנואל, הריב של דודו ורומי (2) המשימה של מונית הכסף, המיסוי שהיה היום והתגובות למיסוי...
(ובטח חצי מהארועים הללו הם לא יראו, ויראו אחרים)...
תמיד קצת מוזר לראות את המשדרים כשצופים בלייב .
אבל כן , הפרומו עושה חשק ... גם עשוי קצת בצורה שונה מפרומואים של תוכניות אחרות...

tg151

Well-known member
האמת, זה נורא קשה לערוך כזאת תכנית

נורא קשה למצוא את האיזון בין להראות לנו כל מה שקרה לבין להצליח להכניס את זה לתכנית של שעה. אי אפשר להכניס הכל, זה המצב. לא יכולים להכניס 10 דקות של הבידינג על מקומות הלינה. במקום זה יכניסו 2 דקות מקסימום. זה נורא קשה. זה לא תכנית של שעתיים. זאת תכנית של שעה נטו (בלי פרסומות) אז הם צריכים לבחור את הקטעים שיוצרים הכי הרבה דרמה ואקשן = למה מראים את דודו כל הזמן. עם כמה שאני לא סובל את סניף/סנופקין הוא נותן להם את מה שהם צריכים.

מורבידי

New member
לגמרי. להכניס סיפורים של 12 אנשים ,

עם כל השיחות ו 24/7 שהם ביחד לתוכנית קצרה- בעייתי.
אבל עדיין אפשר לעשות את זה בצורה הרבה יותר טובה ממה שעשו עד כה.

מורבידי

New member
התכוונתי מעבר לקלישאה

של "תמיד אפשר לעשות את זה יותר טוב" :)
אין שם סיפורים אישיים... פרט לתעודות הזהות..
מי זו לימור, מה הסיפור שלה, מה הסיפור של דומיניק, אפילו מנואל שאני לא סובל... מה הראו ממנה ? רק צרחות... שלא לדבר שמי שרואה רק את המשדרים , עדיין לא הצליח להבין מי נגד מי .. כולם מכירים את דודו והבלונדה שצורחת נגדו.. מי שצופה רק במשדרים לא מבין מי נגד מי וכו'. מניח שישתפרו עם הזמן.
לגבי הפרומואים , עדיין נראה לי שסטודנט לקולנוע עורך אותם.

tg151

Well-known member
אתה צודק, לא חשבתי על זה ככה

לפני שהתחברה לסניף, לימור הייתה דמות מעניינת שיכלו להראות אותה יותר ואת הסיפור שלה. גם דומיניק. הם גם לא מספרים יותר מדי. כאילו מנואל ושרי לא מדברות על החיים שלהן. אבל אתה צודק

למעלה