3 קטנות מהעיר-התחתית

בצ'אנג בה הייתי לפני חודש וחצי

מקום קטן ולא בולט, אכלתי שם משהו קטן -אטריות שקופות,
יולי'ס אכן מחייבות ביקור,
צ'אנג בה קצת צפופה ודחוקה , היא חייבת להתרחב אם היא הכוכבת התורנית,
מה שכן יש לה מיקום מנצח, ממש מול כיכר פריז,
אפרופו כיכר פריז-לאחרונה אני מגלה שם המון תיירים שמשתרעים על המדרגות כמו כיכר מרקו פולו,
הסניף של "קופיקס" בכיכר שם עובד אש, הוא גם מעוצב יפה אם כי טרם יצא לי לשתות שם קפה או ללגום מיץ.

אכן לאחרונה נפתחות מסעדות בחיפה כמו פטריות, גם ברולא טרם ביקרתי, חיפה מעלה הילוך בקטע הקולינארי, השאלה האם זה יחזיק מים , המבחן כידוע הוא בשנה השנייה, הבעלים של "כולא"סיפר אתמול שהוא לא מאוכזב מהחיפאים, טען שיש חיפאים שמוכנים לשלם עבור אוכל טוב , אמר שהרבה פנו אליו ואמרו שהם יבואו לשם ויעודדו אותו רק בשביל שמסעדה כזו תישאר בחיפה,.
לא, לא הייתי בהודית בחלוץ

pix37

New member
התלבטתי אם לכתוב על קופיקס

הכרתי את הקונספט מכל הרעש בתקשורת שהיה כאשר הם נפתחו - אבל לא ממש יצא לי אי פעם להכנס לאחד הסניפים שלהם (שילוב של דעה קדומה, ותורים רצחניים) עד שבוע שעבר שבא לי משהו מתוק קטן לסגור פינה אחרי ארוחה סתמית.

סניף קופיקס היה קרוב אז אמרתי מה יכול להיות ופשוט הופתעתי לטובה.

מיץ גזר ב- 5 ש"ח לכוס בינונית אשר נסחטה מול עיני מגזר בלבד היווה תמורה מעולה למחיר - בארומה כוס דומה עולה 15 ש"ח
אייס קפה - 5 ש"ח - פשוט וטעים.

הסניף בכיכר פריז נקי ואסטטי ויש לו מבחר די גדול של מוצרים שרובם שגרתיים אבל מתומחרים בהגינות רבה, והמקום בהחלט מלא בדי הרבה אנשים שנהנים מכך. בזמן האחרון התחלתי לראות שיש להם גם בקבוקי אלכוהול אבל עדיין לא הצלחתי להבין אם גם אלכוהול נמכר ב- 5 ש"ח למנה ומה גודלה.

pix37

New member
רח' החלוץ 70 מול הכניסה לשוק - אבל יש חלופות טבעוניות עדיפות

אבל ההמלצה החמה כעת בתור פודיז אמיתית היא שתי המסעדות הבאות:

א. yuli's lunch boX - ברח' שיבת ציון 34 (מאחורי בית המשפט) - לטעמי המסעדה הטבעונית הטובה בארץ וחובה לכל פודי אמיתי גם אם הוא לא טבעוני. פשוט אוכל טוב, מעניין, ומקורי שאין בשום מקום אחר.

ב. צ'אנג בה - רח' נתנזון 17 - ליד כיכר פריז - תאילנדית אמיתית עם מגוון של 3 מנות ראשונות ו- 3 עיקריות טבעוניות (יש גם בשר ופירות ים לאומניבורים) שפשוט מכינה אוכל טעים מאוד.

מסעדת/פאב הבוצ'ר אהובי נסגר.. אבל הדמעות לא ממסכות את

הטעם הממוצע מינוס של הפיצה. דגמנו את המקום בשישי שעבר. מקום סתמי לחלוטין.
רק סוג אחד של בירה -אין בקבוקים, רק חבית.
הפיצה השחורה- כל כך שחורה שחייבת להיות מפוצצת צבע מאכל.

pix37

New member
את מתכוונת למקום שהחליף את הבוצ'ר או לפיצה החדשה פיצה לינגה

pix37

New member
שמעתי על סועדים נוספים שלא מתכוונים לחזור

הגדירו את המקום "כהזוי"

גסטרו

New member
סמואל-אתה עושה לי חשק לסוף שבוע בחיפה...

you'r most welcome

לא מעודכן על המסעדה ההודית, רק יודע שהיא לא רחוקה משוק-תלפיות, הפיצריה אגב פתוחה עד אמצע הלילה בערבי שבת ואז נפתחת מחדש רק במוצאי-שבת

salo22

New member
תודה רבה על המידע

בהחלט לא מעט מקומות נפתחים לאחרונה בחיפה, נקווה שכולם יחזיקו מעמד.

למעלה