06/2020 – מתחממים – סיכום חודש

מילי08

Well-known member
תמיד אהבתי את ספיידרמן

לא נפוח מחשיבות כמו סופרמן ולא wannabe כמו באטמן. עוד מהקומיקסים הוא נראה לי פשוט בחור חמוד שכיף להיות איתו

Lion_Heart

Well-known member
גם אני מאוד אוהב אותו

לא ה NO1 שלי אבל עדיין נהדר כמובן שהתחיל SUPERIOR SPIDERMAN (טפו) נטשתי בלי להביט אחורנית, ולא חזרתי עד ש AMAZING חזר , רק אומר

מילי08

Well-known member
טוב, אני... לא עד כדי כך בקיאה, אבל סומכת על דעתך. טפו

didalf

Well-known member
אני יכולה לענות על חלק

כי אני לא יודעת כלום על מבוכים ודרקונים (אבל אהבתי את הפרקים בקומיונטי בנושא) &nbsp DC או MARVEL?
מארבל &nbsp אם יכולת לשחק בתור גיבור על, מי היית בוחר?
לוקי או מגניטו או סקרלט וויץ' &nbsp למה הוא\היא?
כי אני מתה עליהם ויש להם כוחות מגניבים והם יכולים להזיז דברים בלי לגעת בהם. אוקי זהו בעצם כי אני לא קוראת קומיקס רק רואה סרטים

Lhuna1

New member
אם יכולת לשחק בתור גיבור על, מי היית בוחר?

באפי כמובן. &nbsp למה הוא/היא? כי ספייק. &nbsp האם אתה קורא גיבור על שלא שייך לא ל DC או ל MARVEL? כן, נראה לי שכל אחד/ת עם כוחות על טבעיים שנלחם בפשע נחשב גיבור על (ולפעמים אפילו בלי כוחות על טבעיים, כמו באטמן נגיד). &nbsp

Lhuna1

New member
או שפירשתי לא נכון את השאלה האחרונה... אני לא "קוראת" גיבורי

מילי08

Well-known member
יואוווו, איך הייתי רוצה להיות באפי

לא רק בגלל ספייק. גם בגלל אנג'ל (למרות שהוא צנון) וגם כי אני אוכל לתת מכות לאנשים מעצבנים (כן, אני יודעת שזה לא הייעוד של באפי, אבל לעצמי הייתי מרשה)

Lion_Heart

Well-known member
היו עוצרים אותך דיי מהר

ואנג'ל לא צנון! הוא בבירור ערפד...שזה לא צנון!

מילי08

Well-known member
הוא ערפד מאוד מאוד צנוני (
כדי לא להסתבך עם ניק)

תמיד התפלאתי שנתנו לו למשל לקרוא ספר, כי היתה לי תחושה שהוא בכלל מחזיק את הספר הפוך. וגם בסצינות הלוהטות שלו עם באפי, כל הלהט בא מבאפי. אנג'ל נשאר צנון. כאילו, מישהי עוגבת עליך! תשתחרר קצת. אתה אמור להיות מאוהב בה עד כלות!

מילי08

Well-known member
וגם אז הוא הצליח להישאר צנון

ואני אומרת את זה בתור אחת שהתחלה ממש אהבה את אנג'ל (לא הסדרה, טפו) והיתה הכי בעד באפי אנג'ל (הקיצור שלהם היה באנג'ל? אני לא מצליחה להיזכר). זה עבר לי בערך בצפייה השלישית

Lion_Heart

Well-known member

כמה צחקתי עכשיו! תודה! מה הוביל אותך למסקנה הספציפית הזאת?

למעלה