תשאיר לי פוני מקדימה ומאחור תגלח טוב טוב, רכש חדש לאוסף.

אייור

New member
סיפור ההובלה.

כל תחתית הכסא מלאה בשמן הידראולי ולכן חייב להיות מובל בעמידה או שתקבל ברכב שלולית גדולה (מאוד) של שמן מגעיל שבטח אף אחד לא החליף ב 50 שנים האחרונות, לא שאם זה שמן נקי וחדש אז שלולית ברכב זה סבבה

קבעתי עם המוכרת, קבעתי עם חבר מגודל, בעלים של טנדר בעל ארגז פתוח.

אין בעיה, משלמים, מעמיסים ולדרך...!

בדקה ה 90, החבר הבריז.

אין מי שיעזור, אין רכב להובלה

החלטתי שלא זה מה שיעצור אותי ואני לא מפספס פריט כזה בגלל "זוטות"

היום החיים קלים, פותחים יו טיוב, ובשתיים שלוש הקשות מקלדת מצאתי סרטון הדרכה איך לפרק את הכסא.

סט בוקסות, יש!
מברג שטוח גדול, יש! (לא המציאו אז עוד את ברגי הפיליפס).

פטיש, יש!

יאללה, נוסעים.

מגיע, סוגר עיסקה, המוכרים מאוד ממהרים (אמרו לי מראש), כסף עובר ידיים, לחיצת יד, עזרו לי להוציא את הכסא מהחנות למדרכה והלכו (זה בסדר, אין טענות, הם לא חייבים לי כלום וגם הודיעו לי מראש שזה מה שיקרה).

נשארתי עם כסא שלא יכול להכנס לרכב.

לשימחתי הסרטון היה מדויק ביותר וחיש קל הכסא היה בשלושה חלקים על המדרכה, אבל בעיה, אין שום סיכוי שאני בכלל מרים לאוטו את החלקים.

כבדים בצורה לא שפויה.

לתת לכם סדר גודל של משקל?

רואים את מסעד הרגליים הכפול? הייתי צריך לגייס את כל כוחותיי בכדי להרים את זה לרכב.
הסיבה למשקל המוטרף שלהם הוא שבעצם כאשר מטים את הכסא לאחור, הם משמשים למשקל נגדי בכדי שהקליינט לא יעוף לאחור ביחד עם הכסא.

בקיצור, יושב שם בחור נחמד, שמח לעזור, אבל מה עוזרת העזרה שלו, גם בכוחות משולבים לא מצליחים להעלות את החלקים לרכב.

עוברים עוד שני בחורים, בכוחות משותפים, הצלחנו להעלות את החלקים לרכב.

יאללה הבייתה!

ohadstar

New member
יופי של כיסא, זה נראה מודל מ...

קראתי בזכותך ובזכות יפי הכיסא, מעט בויקיפדיה על ארנסט קוקן והכיסאות ההידראוליים שלו והסתכלתי בתמונות.
האם הכיסא הזה מתחילת המאה ה20 ?. כיסא מרשים מאד ונדמה נדיר ראיתי כיסאות ספרים ישנים בארץ, אבל כזה
לא.

למעלה