תזכורת: הלילה (שלישי בערב) נספור:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ואז יש את האמת והעובדות :);
הן מתחילות מכך שהקפצת שרשור מהעמוד התשיעי של הפורום. אמנם הצהרתי שאני מקבל את טענתך שהדבר נעשה בשגגה ולא על מנת לחרחר ריב, אבל בחייאת משה, אף אחד לא מגיע ׳במקרה׳ לעמוד התשיעי בארכיון.
או קיי. אז התגובה ההיא שלך הייתה בעמוד ה"תשיעי" כשהגבתי לה, אבל גם אם כן, עוד לא שמעתי ש"אסור" לגלגל לאחור.
בכל מקרה, אם באמת מחקת רק את התגובה שלי והפוסט שבנדון קפץ לעמוד מס' 9? אז אתה צודק שדפדפתי וחפרתי, אבל מה שבטוח, זה שהמעשה לא היה בזדון. בי נשבעתי.
שנית בניגוד להמצאותיך, דווקא לא כתבתי בשום מקום שרשורי התזכורת מיועדים לאתאיסטים. כאילו, אחלה הנפצה, אבל כולה פרי מוחו הקודח של הכותב. לא משהו שקשור אלי או לדברי בדרך כלשהי.
בבקשה אדון מוצמוצ, ששוכח היכן הוא הניח את המיץ: הנה לך העתק ללא כל שינוי של מה שכבודו הממצה כתב.
סתם להשכלה כללית, על אף ש(גם)בעולם הדתי נהוגות תזכורות יומיות לרוב, שרשורי התזכורת שלנו לא מיועדים דווקא ל"דתיים" (מה/מי אלו בכלל בדיוק?), אלא לכלל הציבור ואולי דווקא למסורתיים שלא מגדירים עצמם דתיים אבל כן מעוניינים להשתתף במצוות ספירת העומר.

אין כאן קשר מיוחד לאינטליגנציה של איש כמובן. גם גדול חכמי הדור, דתי, מסורתי, חילוני או אתאיסט, יכול לשכוח את הנ"ל, בוודאי אם הוא לא מתפלל בקביעות ובמנין את תפילת המעריב מידי יום ביומו. כאמור ועל אף שמתבררת שוב ושוב בורותם של אלו שאינם בקיאים בתחום (מתוך רצונם ככה"נ להפגין בורות זו בעקשנות ובכוח כמעט), התזכורות היומיות מתקיימות בכל עולם התורה ה"דתי". רק עבור חילונים שמרוחקים מיהדותם ו/או מקבלים חלחלה כשמוזכר משהו יהודי מדי בעיניהם, מדובר באיזשהו חידוש, "פגיעה באינטליגנציה" כביכול וכיו"ב.

מצער שזה המצב, אבל זה מה יש ועם זה ננצח :).

מועדים לשמחה ושבת שלום.
לגבי ׳לתת לך׳ את הפוסט שנמחק, נאמר לך שאין שום בעיה עם זה ובלבד שתפנה בלי גידופים והתקפות. בחרת (אם מחוסר רצון אם מחוסר יכולת) שלא לעשות זאת. דרך נוספת הוצעה לך על-ידי המנהלת השניה. טענות בעניין אין לך אם כן להפנות אלא לעצמך.
אתה מוזמן להראות לי היכן גידפתי. כתבתי אליך בכל הנימוס האפשרי ואתה מוזמן לעבור שוב על פניותיי אליך. אם לאלה אתה קורא גידופים... פחחחחח!
אבל ההתעקשות שלך גרמה לי לחזור על עצמי. לא ברור לי, מדוע מנהל עמית צריך לעמול למעני, אם וכאשר לא כתבתי מאום שהיה אמור לפגוע בגופו של כותב. מחקת? זה בסדר, כי רצית להחזיר שירשור אל העבר ההיסטורי שלו. אבל תתנצל ותשלח את הפוסט? ממש לא הבנתי מדוע זה היה כל כך קשה עבורך, ומדוע מצאת לנכון לגרום לי להפעיל את עמיתתך לצורך זה. מה שבטוח, זה שאילו הייתי מוחק פוסט של מישהו והוא היה מבקש ממני שאעתיק לו, אולי הייתי מעקם את אפי, אבל הייתי עושה זאת ללא כל וויכוח, כל עוד היה מובטח לי שהפוסט ייערך או יתוקן ככל שהדבר היה נחוץ לראות עיניי.
הזאת אסתפק הפעם ברשותך. אם מקריאת 3-4 משפטים מתגובתך אי-אפשר לעבור אפילו משפט אחד מבלי שיוליכו בו שקרים ואי-אמיתות, אין לי סיבה מיוחדת להניח שההמשך יהיה שונה במיוחד.
ושוב: פחחחחחח כי אם אתה נעזר בתירוצי פוגי כדי להצדיק את עצמך, הרי שגם אני הפסקתי להאמין לדבריך המסולפים.
בכל מקרה ולא משנה כמה אתה רוצה לרצות את אלו שביקשו ממך לפתוח את המלחמה הזאת שוב, בפורום שלנו הנושא סגור זה מכבר והמצב חוזל״ש בעניין. בכיף אם חשוב לך להקים מלחמות בפורום שאתה מנהל אשתתף אם זה כל כך חשוב לך, אבל טעם מיוחד (זולת אתנחתטות קומיות) אין בדבר (לא, זה גם לא בדיוק מדרגה לתלונות כלפי מעלה, צר לי לאכזבך).

אז מכאן לשיקולך ידידי :). מה שתרצה וחשוב לך שיקרה, יקרה.
עדיין לא ברור לי מדוע החלטת שאני מחפש מלחמות אתך. נהפוכו. הצעתי לך בנימוס, שתבצע מודעה מתגלגלת, נעוצה ונעולה וכך יימנע כל הוויכוח שנוצר שלא ביוזמתי ולא בעידודי. באמת שאיני יודע מי החל בייזום המלחמה המיותרת שנפתחה שם בפורום שאתה מנהל, אבל ככל שנוכחתי, זו לא "מלחמה" של איש אחד נגדך וכידוע לך, יש שם כמה שנרתמו ל"משימה".

כולי תקווה שדברים כאלה לא יישנו, גם אם זה לא בפורום שבו אני מנהל. אבל ככל שאתה מייגע את עצמך ומגיב תגובות רבות כאן, זה ממש לא הולם כשאתה בא בטענות למי שנמצא אמנם "כאן" אבל מגיע לעתים לבקר "אצלך". לא ככה?

Harrington

Well-known member
מנהל
או קיי. אז התגובה ההיא שלך הייתה בעמוד ה"תשיעי" כשהגבתי לה, אבל גם אם כן, עוד לא שמעתי ש"אסור" לגלגל לאחור.
מצוין, כי איש כמובן גם לא טען זאת :). אבל כן אמרתי שאפשר ללמוד משהו מזה על כוונות המשורר. אמנם כאמור, קיבלתי את דבריך כשהסברת אותם. אבל מאז עשיתי זאת ועד עכשיו הצלחת להראות מגמתיות וכוונות אמת על כל צעד ושעל. כך שאם צדקתי כשקיבלתי את דבריך מהר כל כך? לא נעול על זה (אבל מאחר וזה גם לא עומד בראש מעייני, גם לא מתעמק בזה מעבר למחויב המציאות :)).
כל מקרה, אם באמת מחקת רק את התגובה שלי והפוסט שבנדון קפץ לעמוד מס' 9? אז אתה צודק שדפדפתי וחפרתי, אבל מה שבטוח, זה שהמעשה לא היה בזדון. בי נשבעתי.
אז אני שב ומקבל את דבריך בעניין :).

מה לעשות, מאמין בן מאמינים אנכי.
בבקשה אדון מוצמוצ, ששוכח היכן הוא הניח את המיץ: הנה לך העתק ללא כל שינוי של מה שכבודו הממצה כתב.
לא הבנתי. אתה רוצה כעת לדון בזה כאן בתגובה הזאת שלך משם? כאילו, בכיף מצידי כן, שלא תבין לא נכון. אבל רק להבין האם זאת המטרה (ובהתאם לתשובתך אקרא את הדברים מטה או אבחר לוותר גם הפעם).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מצוין, כי איש כמובן גם לא טען זאת :). אבל כן אמרתי שאפשר ללמוד משהו מזה על כוונות המשורר. אמנם כאמור, קיבלתי את דבריך כשהסברת אותם. אבל מאז עשיתי זאת ועד עכשיו הצלחת להראות מגמתיות וכוונות אמת על כל צעד ושעל. כך שאם צדקתי כשקיבלתי את דבריך מהר כל כך? לא נעול על זה (אבל מאחר וזה גם לא עומד בראש מעייני, גם לא מתעמק בזה מעבר למחויב המציאות :)).

אז אני שב ומקבל את דבריך בעניין :).

מה לעשות, מאמין בן מאמינים אנכי.

לא הבנתי. אתה רוצה כעת לדון בזה כאן בתגובה הזאת שלך משם? כאילו, בכיף מצידי כן, שלא תבין לא נכון. אבל רק להבין האם זאת המטרה (ובהתאם לתשובתך אקרא את הדברים מטה או אבחר לוותר גם הפעם).
לא.. לא ולא. העתקתי לכאן את התגובה שלך, דהיינו, את אותה תגובה שגררה את תגובתי האחת, שהקפיצה את השירשור הארור ההוא מעמ' 9 לעמ' 1. עשיתי זאת, אך ורק כדי ללמדך ש(לפחות באירוע זה), לא ממש דיברת אמת כפי שאתה טוען על עצמך תדיר. כי עובדה: כתבת את המילה "אתאיסט" ולא אני הוספתי אותה כאן.

אז בוא. בהחלט יתכן, שעשית זאת בשוגג (ואני דווקא כן מוכן להאמין שאכן כך... עוד מילה. פחות מילה, והנה השתרבבה לה המילה "אתאיסט"). אבל העובדה ששוב אינך מתייחס לאמת שהוצגה בציטוט המודגש שלי? מה זה אומר עליך? האם יהא עלי גם לחזור על המעשה שלך ולומר, שאתה הוא זה שנוטע בי 'מחשבות על'?

שמע. אומרים ש"מודה ועוזב ירוחם".
אבל אתה לא מודה גם כששמים מראה מול עיניך ומציגים בה בדיוק את מה שנטען כי עשית!
ואתה גם לא טורח ומתנצל על כך שסירבת להעביר לי ציטוט מדבריי.

אז הנה. כעת כולם רואים את האמת ואת דבריך שעדיין סותרים אותה, כך שדבריך מוצגים שלא באור הכי נחמד שאפשר.

אז יאללה. בזה סגרנו.
תרצה? תתנצל. לא תרצה? בסדר. כל מי שקורא את דבריי ואת דבריך, יסיק כעת את כל המסקנות המתבקשות.

*** ואם באמת מאד מאד חשוב לך לדעת, אז היה מי שהעביר לי את הקישור לפוסט הספציפי ההוא שלך, בגלל המילה "אתאיסט" שרשמת שם. אז אני הגבתי בעיקר למילה "אתאיסט", מבלי שטרחתי ובדקתי באיזה עמוד היה השירשור ההוא. אז הנה לך. לפחות כעת שמעת את האמת הטהורה מנקודת המבט שלי. או קיי?

Harrington

Well-known member
מנהל
לא.. לא ולא. העתקתי לכאן את התגובה שלך, דהיינו, את אותה תגובה שגררה את תגובתי האחת, שהקפיצה את השירשור הארור ההוא מעמ' 9 לעמ' 1. עשיתי זאת, אך ורק כדי ללמדך ש(לפחות באירוע זה), לא ממש דיברת אמת כפי שאתה טוען על עצמך תדיר. כי עובדה: כתבת את המילה "אתאיסט" ולא אני הוספתי אותה כאן.
אני יודע. לא כתבתי אחרת. כתבתי שהמסקנה שלך מהכתוב מגוחכת ומלמדת על (היעדר) כישורים מוחלט בתחום הבנת המקרא. הוספתי (אני באמת חייב לחזור על עצמי לאחר פירוט כזה ארוך?) שיתכן שהוטעית על-ידי פותח(ת) השרשור שם עליו הגבת והכותרת שבחר. מה לעשות, חונכתי ללמד זכות גם ואולי דווקא במקום בו זה קשה. אבל אם אתה מתעקש לציין בעצמך שזה לא המצב, זה כבר עניינך שלך :).
אז בוא. בהחלט יתכן, שעשית זאת בשוגג (ואני דווקא כן מוכן להאמין שאכן כך...
אשריך שאתה ״מוכן להאמין״, אך אין שום דבר בשוגג שם זולת (אי) הבנתך את המשפט והמסקנה שאתה מנסה ללמוד ממנו בכוח :).
עוד מילה. פחות מילה, והנה השתרבבה לה המילה "אתאיסט"). אבל העובדה ששוב אינך מתייחס לאמת שהוצגה בציטוט המודגש שלי? מה זה אומר עליך? האם יהא עלי גם לחזור על המעשה שלך ולומר, שאתה הוא זה שנוטע בי 'מחשבות על'?
יקירי, מה משהו בעיניך מלמד עלי, זה בין אוזניך. מזמן אינני נוהג להתעסק בשאלה הזאת, בוודאי לא כשהיא מגיעה מקרב תוקפים פבלוביים. כאמור, המילה אתאיסט לא השתרבבה ולא בטיח. מוליכה בדיוק היכן שהיא צריכה להופיע ובכל בסדר מבחינתי במשפט הזה. רוצה להמשיך לעשות כאילו כתוב שם משהו שלא כתוב? לך על זה בכל כוחך ומאודך ושיהיה לך הרבה בהצלחה. רק אל תבקש ממני שוב ושוב להתייחס לשטות הזאת :). אולי גרפומן (מה שזה לא יהיה), אבל גם לי יש גבולות :).
שמע. אומרים ש"מודה ועוזב ירוחם".
אבל אתה לא מודה גם כששמים מראה מול עיניך ומציגים בה בדיוק את מה שנטען כי עשית!
כי אתה ממציא משהו שלא אמרתי, מה לעשות. ולא, זה שתצווח כעת שהאותיות שמרכיבות את המילה אתאיסט מופיעות בפוסט שלי לא ישנה זאת :). בשום מקום בדברים אף אדם עם למעלה מרבע גרגיר שכל והבנת הנקרא ברמה של ילד בכיתה ב ומעלה, לא יכול להסיק מדברי שכתבתי ששרשורי התזכורת מיועדים לאתאיסטים. לא אציין מי הם כאלו שכן יכולים להסיק כך, שכן אני לא מוכן להאמין לרגע שאפילו אתה מאמין בשטויות האלה שאתה כותב בענין :).
ואתה גם לא טורח ומתנצל על כך שסירבת להעביר לי ציטוט מדבריי.
שוב דורש התנצלות? תגיד, אני לא מעודכן ואתה נשיא המדינה אולי? ראש ממשלה? משהו שאתה דורש כל כך הרבה התנצלויות?? בכל מקרה כבר אמרתי לך, לא תזכה לקבל כזאת ממני מהטעם הפשוט שאין לכך כל סיבה. אז קודם רצית התנצלות על שמחקתי וכעת אתה רוצה על שלא העברתי ומה מחר? על זה שלא הצדעתי? נסה לעבור הלאה בן אדם. דרישות ההתנצלות המרובות האלה לא מכבדות אותך במיוחד.
אז הנה. כעת כולם רואים את האמת ואת דבריך שעדיין סותרים אותה, כך שדבריך מוצגים שלא באור הכי נחמד שאפשר.
אוקידוקי. אז ״כולם רואים״. מרוצה? נהדר. מקווה בשבילך אגב שדווקא לא ״כולם רואים״, שכן אני די הייתי מתבייש אם זה מה שהיו רואים עלי. אבל איש איש ושיקוליו ומה שאכפת לו בחיים.
אז יאללה. בזה סגרנו.
ישתבח שמו. בשעה טובה ומוצלחת ונקווה שתעמוד בהתחייבותך זו.
תרצה? תתנצל. לא תרצה? בסדר. כל מי שקורא את דבריי ואת דבריך, יסיק כעת את כל המסקנות המתבקשות.
אלוקים אדירים זה כבר מעורר רחמים! צא מזה בן אדם! אם וכאשר אעשה משהו פסול אשמח להתנצל על כך. לא עשיתי מולך (אם כבר ההיפך המוחלט הוא הנכון ואתה זה שחייב, אבל ניחא) וגם אם תמציא את זה עוד 15 פעם זה לא ישתנה. ההתנצלות המקסימלית שתקבל ממני, אם תחליט להמשיך בדרך הזאת, היא שלא השכלתי להבין לעומק את מצבך וכתבתי לך כמו אל אדם מבוגר ובוגר על כל המשתמע מכך (ולמען הסר ספק, המשפט הזה לא נכתב בציניות כלל ועיקר).
בינתיים אסתפק בלרחם ולהתפלל.

הרבה בריאות.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני יודע. לא כתבתי אחרת. כתבתי שהמסקנה שלך מהכתוב מגוחכת ומלמדת על (היעדר) כישורים מוחלט בתחום הבנת המקרא. הוספתי (אני באמת חייב לחזור על עצמי לאחר פירוט כזה ארוך?) שיתכן שהוטעית על-ידי פותח(ת) השרשור שם עליו הגבת והכותרת שבחר. מה לעשות, חונכתי ללמד זכות גם ואולי דווקא במקום בו זה קשה. אבל אם אתה מתעקש לציין בעצמך שזה לא המצב, זה כבר עניינך שלך :).

אשריך שאתה ״מוכן להאמין״, אך אין שום דבר בשוגג שם זולת (אי) הבנתך את המשפט והמסקנה שאתה מנסה ללמוד ממנו בכוח :).

יקירי, מה משהו בעיניך מלמד עלי, זה בין אוזניך. מזמן אינני נוהג להתעסק בשאלה הזאת, בוודאי לא כשהיא מגיעה מקרב תוקפים פבלוביים. כאמור, המילה אתאיסט לא השתרבבה ולא בטיח. מוליכה בדיוק היכן שהיא צריכה להופיע ובכל בסדר מבחינתי במשפט הזה. רוצה להמשיך לעשות כאילו כתוב שם משהו שלא כתוב? לך על זה בכל כוחך ומאודך ושיהיה לך הרבה בהצלחה. רק אל תבקש ממני שוב ושוב להתייחס לשטות הזאת :). אולי גרפומן (מה שזה לא יהיה), אבל גם לי יש גבולות :).

כי אתה ממציא משהו שלא אמרתי, מה לעשות. ולא, זה שתצווח כעת שהאותיות שמרכיבות את המילה אתאיסט מופיעות בפוסט שלי לא ישנה זאת :). בשום מקום בדברים אף אדם עם למעלה מרבע גרגיר שכל והבנת הנקרא ברמה של ילד בכיתה ב ומעלה, לא יכול להסיק מדברי שכתבתי ששרשורי התזכורת מיועדים לאתאיסטים. לא אציין מי הם כאלו שכן יכולים להסיק כך, שכן אני לא מוכן להאמין לרגע שאפילו אתה מאמין בשטויות האלה שאתה כותב בענין :).

שוב דורש התנצלות? תגיד, אני לא מעודכן ואתה נשיא המדינה אולי? ראש ממשלה? משהו שאתה דורש כל כך הרבה התנצלויות?? בכל מקרה כבר אמרתי לך, לא תזכה לקבל כזאת ממני מהטעם הפשוט שאין לכך כל סיבה. אז קודם רצית התנצלות על שמחקתי וכעת אתה רוצה על שלא העברתי ומה מחר? על זה שלא הצדעתי? נסה לעבור הלאה בן אדם. דרישות ההתנצלות המרובות האלה לא מכבדות אותך במיוחד.

אוקידוקי. אז ״כולם רואים״. מרוצה? נהדר. מקווה בשבילך אגב שדווקא לא ״כולם רואים״, שכן אני די הייתי מתבייש אם זה מה שהיו רואים עלי. אבל איש איש ושיקוליו ומה שאכפת לו בחיים.

ישתבח שמו. בשעה טובה ומוצלחת ונקווה שתעמוד בהתחייבותך זו.

אלוקים אדירים זה כבר מעורר רחמים! צא מזה בן אדם! אם וכאשר אעשה משהו פסול אשמח להתנצל על כך. לא עשיתי מולך (אם כבר ההיפך המוחלט הוא הנכון ואתה זה שחייב, אבל ניחא) וגם אם תמציא את זה עוד 15 פעם זה לא ישתנה. ההתנצלות המקסימלית שתקבל ממני, אם תחליט להמשיך בדרך הזאת, היא שלא השכלתי להבין לעומק את מצבך וכתבתי לך כמו אל אדם מבוגר ובוגר על כל המשתמע מכך (ולמען הסר ספק, המשפט הזה לא נכתב בציניות כלל ועיקר).
בינתיים אסתפק בלרחם ולהתפלל.

הרבה בריאות.
ועל זה ייאמר: בלה בלה בלה בלה בלה קשקוש בלבוש. אתה הרי אף פעם לא תמצא מום במעשיך ובכתיבותיך כי אתה נוצרת בול בצלמו כפי שנדמה לך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אין כאן קשר מיוחד לאינטליגנציה של איש כמובן. גם גדול חכמי הדור, דתי, מסורתי, חילוני או אתאיסט, יכול לשכוח את הנ"ל,
מהמשפט הזה התיימרת להסיק שהתזכורות היומיות מיועדות לאתאיסטים :)? חתיכת אקרובטיקה מוכשרת עשית כאן מוישל'ה :). בחייאת. לא תשכנע אותי שאתה עד כך חלש בהבנת הנקרא שזה מה שלמדת מהמשפט הזה. אולי טעית והסקת משהו מכותרת אותו שרשור ב'חורזים' עליו הגבת? אם כן דע שהוא כמובן, במסגרת נסיונות אותה כותבת לחרחר ריב ומדון ולהעכיר את האווירה שם בפורום בכוח רק בגלל שדעתה לא התקבלה, לא בדיוק דייקה בדבריה. בשום מקום כמובן לא אמרתי שהתזכורות היומיות מיועדות לאתאיסטים. כל הטוען אחרת, פשוט משקר. אין לזה מילה אחרת.
אתה מוזמן להראות לי היכן גידפתי.
האמנם? כאילו, אתה באמת מבקש/מציע/רוצה שאתחיל לפרסם כאן פניות שלך אלי במסרים אישיים? כי לא היה כמעט אחד בו לא גידפת. זה התמתן מעט לאחר שצירפתי לתכתובת בינינו אנשים נוספים, כפי שכתבתי שם, מאחר וסברתי שטוב שיהיו עדים לתכתובת הזאת. אבל במלוא הרצינות, זה בסדר גמור (לפחות בעיני) לגדף מעת לעת כשמתעצבנים וזה יכול לקרות לכל אחד. אבל לפחות תהיה גבר ותעמוד מאחורי הדברים שכתבת. כל התנהגות אחרת סתם מביישת אותך וחבל.
כתבתי אליך בכל הנימוס האפשרי ואתה מוזמן לעבור שוב על פניותיי אליך. אם לאלה אתה קורא גידופים... פחחחחח!
נו שוין. אין לי כוונה להמשיך ולדוש בעניין הזה משה. אני שמח שמצאת לך נושא שמעניין אותך ומברך על כך שנבחרת ונתבקשת להצטרף למלחמה (אמנם ע"י כאלו שכמו באותו סרט, פשוט לא שמו לב שהוא נגמר מזמן ;-)) ושזה גורם לך להרגיש פופולרי לאחר שאתה מותקף שנים על דרך ניהולך את הפורומים שבאחריותך. אבל תצטרך לסלוח לי אם מבחינתי זה נושא משעמם למדי שאבד עליו הכלח זה מכבר. אני זורם כאן בפורום 'אקטואליה' עם הפוסטים בנושא, פשוט כי אני נהנה מזה ובמקומות אחרים בגלל שאני כידוע נוהג לציין את האמת לצד שקרים שמופיעים לפעמים, על-מנת שהקורא יוכל לבחור מה הוא מבכר מבין השניים. אבל לא, לא אשתתף איתך כעת בדיון (שתכל'ס לענ"ד לא מעניין אף אחד זולתך) באיזה מסר אישי כן גידפת ובאיזה פחות. אתה יודע מה כתבת, אתה מבין את משמעות המילה גידופים, מכאן אם חשוב לך להכחיש את דבריך האישיים בפומבי, לך על זה בכיף. אני לא אמנע זאת ממך אבל גם לא איכנס למלחמה חדשה בנושא הזה מעבר למה שכבר כתבתי והתייחסתי לעניין.
אבל ההתעקשות שלך גרמה לי לחזור על עצמי.
אה. אז אני אשם בגידופים שלך. הבנתי :). הרי "ההתעקשות" שלי כל כולה נבעה מהגידופים :). השבתי לך כבר בבקשתך הראשונה (שאעביר לך את נוסח הפוסט שכתבת ונמחק), שאעשה זאת בשמחה (על אף שלא חלה עלי כל חובה לעשות כן, משום סוג שהוא) ובלבד שתבקש זאת בצורה נורמלית ובהודעה אחת ללא גידופים. לא הצלחת ועל כן לא הרגשתי צורך מיוחד לטרוח במיוחד כדי להיענות לבקשתך.
יעני בעברית פשוטה יקירי, אלמלא היית מגדף כשביקשת, כבר בפעם הראשונה שביקשת הייתי יוצא וטורח עבורך ומעביר לך את מה שרצית :). אז כאמור, נורא נחמד לשכתב את ההיסטוריה ו/או את האמת והמציאות, אבל מאיפה שאני בא אנשים נוהגים לעמוד מאחורי דבריהם (גם כאשר מדובר במסרים פרטיים והדיון הוא בפומבי כאשר אין לי שום בעיה אם ארגיש צורך בכך לפרסם כאן את כל התכתובת האישית הזאת, בדיוק כפי שביקשת בפסקה הקודמת).
לא ברור לי, מדוע מנהל עמית צריך לעמול למעני, אם וכאשר לא כתבתי מאום שהיה אמור לפגוע בגופו של כותב. מחקת? זה בסדר, כי רצית להחזיר שירשור אל העבר ההיסטורי שלו. אבל תתנצל ותשלח את הפוסט?
להתנצל? על מה בדיוק? וכי אני זה שהוצאתי מן האוב שרשור מעמוד מספר 9 של הפורום? וכי אני זה שפרסמתי פוסט בשרשור שכל עניינו חרחורי מלחמה ופגיעה בפורום? אני לא חזק בלדרוש התנצלויות אבל אם מישהו פה חייב התנצלות, זה אתה. לא לי אישית. אני ממש לא העניין. אבל לפורום שבו ניסית לפגוע. אז אמנם כפי שכבר כתבתי, אני מקבל את דבריך לפיהם לא התכוונת. אבל עדיין, כידוע, כשעושים משהו גם אם זה ללא כוונה, מתנצלים. אז... להתנצל על מחיקת דבריך לא אתנצל. ודאי לא כלפי "מנהל עמית" כהגדרתך, שבשבועיים האחרונים פירסם יותר מפוסט אחד שכל עניינו הוא להצטרף למלחמה שניסתה קבוצת הפבלוביים הקבועה להריץ, כנראה מתוך נסיון להתחבב על-ידה בהיעדר חובבים אחרים (למרבה הצער ואני משתתף בכאבך בקטע הזה). או כמו שאתה מנסה לומר, "מנהל עמית" לא מתנהג כך. טעה ובכל זאת נפלט לו? מתנצל. כן עושה את זה ולא עושה את זה, לכל הפחות בסוף לא דורש התנצלויות מהצד השני :).
ממש לא הבנתי מדוע זה היה כל כך קשה עבורך
זה מצער ומלמד, שוב למרבה הצער, משהו על כישורי הבנת הנקרא שלך. בכל מענה שקיבלת ממני נכתב במפורש, ברגע שתדע לבקש את בקשתך מבלי לגדף, אענה לה לאלתר. באמת, לא מסובך במיוחד להבנה.
ומדוע מצאת לנכון לגרום לי להפעיל את עמיתתך לצורך זה.
לכתחילה היכן הבעיה? היא ואני ביחד מרכיבים את הנהלת הפורום. לא קיבלת את מבוקשך ממני? פנה אליה בכיף. הרי עשית זאת כבר באותו לילה. אולי לקח לך זמן להיענות לבקשתה לתת לה יותר פרטים כדי שתוכל להיענות לבקשתה, אבל זה כבר ביניכם. אבל מה הבעיה בפניה לחברת ניהול אחרת במקום אלי? לא רואה את זה.
מה שבטוח, זה שאילו הייתי מוחק פוסט של מישהו והוא היה מבקש ממני שאעתיק לו, אולי הייתי מעקם את אפי, אבל הייתי עושה זאת ללא כל וויכוח, כל עוד היה מובטח לי שהפוסט ייערך או יתוקן ככל שהדבר היה נחוץ לראות עיניי.
הממ... הרשה לי לפקפק בדבריך אלו. בכלל, אני בספק אם אתה נוהג לדווח לגולשים על מחיקת דבריהם כפי שאני נהגתי, בהוגנות רבה, כלפיך כשעשיתי זאת. אין לי מושג אם מחקת תגובות שלי כאן (אני חי בעולם של 'שגר ושכח' בדרך כלל, לא עוקב אחרי הפוסטים של עצמי) אבל אם כן כפי שחברך להנהלת הפורום הציע כאפשרות, לא טרחת לספר לי על זה בשום שלב (דבר מתבקש בעיני כלפי כל גולש/ת מן המנין, לא כל שכן כלפי "מנהל עמית" כהגדרתך) ובוודאי שלא להציע לי לתקן פוסט שלא מצא חן בעיניך או לשלוח לי עותק שלו (למה בעצם? כדי שאוכל לרוץ לפרסמו במקום אחר?).
כל הנ"ל אגב נכון כמובן גם לגבי גולשות וגולשים אחרים אשר לגביהם אין ספק שמחקת תגובות מעת לעת. האם להם הודעת? או שאתה דורש הגינות והוגנות רק מאחרים ורואה את עצמך פטור מדברים זוטרים שכאלה?
ושוב: פחחחחחח כי...
כי אנשים בעלי בעיה מסוימת נוהגים לכתוב כך, עם ההדגשה וההגדלה, מתוך סברה מוטעית שזה גורם להם להישמע חכמים יותר או שזה נותן נופך רציני ואמין יותר לדבריהם. על זה נאמר, פחחחחח (מקווה שדייקתי בכמות הח'טים, אנא תקן אותי אם אני טועה).
... אם אתה נעזר בתירוצי פוגי כדי להצדיק את עצמך, הרי שגם אני הפסקתי להאמין לדבריך המסולפים.

המשך בתגובה #29.

Harrington

Well-known member
מנהל
המשך התגובה הקודמת (#28):

שיהיה לך אך לבריאות יקירי. אני מבין שהגעת כאן לשלב בפוסט שלך בו נזכרת שאתה צריך בעצם לתקוף אותי ושאולי לא עשית את זה מספיק חזק? כי אחרת אין כל כך קשר בין המשפט הזה שלך לשאר דבריך בפוסט הזה. אז כמובן שמבחינתי אין שום בעיה וכל גולש המעוניין להגחיך את עצמו בשיטה הזאת (לרבות "מנהל עמית") שיעשה כאוות נפשו. לדידי דברים כאלו מעידים בעיקר על הכותב, פחות עלי כמושא דבריהם. חבל שכך אבל כמו תמיד, זה שיקול שלך ואתה ילד גדול (או בכל אופן נדמה ככזה בחלק מהזמן).

לגופם של דברים, אין שום "תירוץ" בדברי. דברי לא השתנו מהרגע הראשון שהדיון הזה התחיל עד לרגע זה. בניגוד לתגובתך לא הייתה בדברים שום התקפה מיוחדת עליך, אלא התנהלות עניינית לחלוטין בכל צעד ושעל. התעקשותך לפעול אחרת (שוב, ככה"נ רק כדי למצוא חן בעיני כמה חברים), לגיטימית אולי, אבל מסריחה למדי. לטעמי בכל אופן :). אבל כמי שמנהל פורום בו גולשים מורשים לכנות גולשים אחרים "חרא" ושאר קללות ולא מטפל בזה, אני לא יכול באמת להגיד שהיו לי ציפיות יותר מדי גבוהות ממך.
עדיין לא ברור לי מדוע החלטת שאני מחפש מלחמות אתך.
100% מהפוסטים שלך בשבועיים האחרונים לימדו אותי את זה. אם עדיין הייתי בספק, הקפצת שרשור מעמוד מספר 9 מהארכיון, כאשר השרשור נועד רק לחרחר ריב ומדון ולהעכיר אווירה בפורום שכן (שאתה מקנא בו כנראה?) והקפצתו במובהק מכוונת לעשות אך ורק את זה שוב, באה ולימדה אותי את זה ביתר שאת.
תגובותיך בשרשורי ההעתקה והדחקות כאן בפורום אקטואליה על שרשורי התזכורת בחורזים, חיזקו את הסברה. ואם כל זה לא הספיק, משפטים כמו זה מעט מעלינו, בעצם אין מה להוסיף מעבר לכך.
אה, זאת אמנם היסטוריה רחוקה, אבל יש מצב שהחסימות שלך אותי פעמיים בשבוע לערך בזמנו כשנדרשת לכך על-ידי גולשת מסוימת, גם הן מחזקות את הסברה הנ"ל :). בוודאי כך אם ניזכר את התקף העצבים שלך כשמוניתי (אגב בניגוד למה שנטען כאן פעמים רבות, ללא כל קשר לחסימות המגמתיות המרובות שלך) לדרגת ניהול וכבר לא יכולת להמשיך עם זה ;-).

בכל מקרה יקירי, אל נא תחשוב לרגע שמפריע לי שאתה מחפש מלחמות :). זה בסדר גמור. זכותך המלאה. כל שאני מבקש, לא, בעצם דורש, הוא שתנהל את המלחמה מולי ולא נגד פורום כזה או אחר שאני במקרה מנהל. השאר את 'חורזים' כפורום/קומונה הנחמד שהוא על אף שאני אחד המנהלים שלו, ולא תשמע ממני עוד מילה אחת על נסיונותיך לפתוח (קרי להמשיך) במלחמות כלשהן נגדי. זה פשוט, מבלי לפגוע בכבודך, לא מספיק מעניין :).
נהפוכו. הצעתי לך בנימוס, שתבצע מודעה מתגלגלת, נעוצה ונעולה וכך יימנע כל הוויכוח שנוצר שלא ביוזמתי ולא בעידודי.
אכן הצעת הצעת ייעול ואני מודה ומברך על כך. השבתי לך כבר על אתר שם את השיקולים השונים וזאת לאחר ש, בדיוק כמו שהבטחתי, חשבתי על הנושא מעט. כפי שעניתי לך שם, מעבר למינוסים שיש לרעיון, לא השתכנעתי שיש עניין לשנות את השיטה הנהוגה כעת. עמך הסליחה אבל זה מה יש בשלב זה של הדיון.
באמת שאיני יודע מי החל בייזום המלחמה המיותרת שנפתחה שם בפורום שאתה מנהל, אבל ככל שנוכחתי, זו לא "מלחמה" של איש אחד נגדך וכידוע לך, יש שם כמה שנרתמו ל"משימה".
אין ספק בכלל :). אבל זאת בדיוק אותה קבוצה, מהראשון ועד האחרון, שמהווה קבוצת תוקפים קבועה שלי. כל אחת ואחד שם מסיבותיו (ולגבי חלקם לפחות, אין לי שום בעיה למנות את הסיבה. זה לא דברים חסויים או נסתרים במיוחד). אולם את השרשורים אני פותח עבור קבוצה אחרת, שקטה יותר, שמבקשת זאת ונזקקת לכך. מאחר וכפי שאתה אולי יודע עלי מהתקופה בה נהגת לחסום אותי פעם ביומיים לערך, אינני נוהג להיכנע לטרור, אני קטגורית לא מוכן לקבל הצעות/עצות/בקשות/דרישות מכאלה שקודם פותחים במלחמה, עושים כל שהם יכולים להעכיר את האווירה בפורום, ואז פוצחים בהצעות ייעול למיניהם שאמורות להוביל לסיום המלחמה (שלהם) :). לעומת זאת כל הצעה שהועלתה במסגרת רצינית ועניינית (כמו למשל ההצעה שאתה העלית כאן לפני כשבוע), נדונה ונשקלה במלוא הרצינות על הפלוסים והמינוסים שלה, עד להכרעה. מרגע שההכרעה נפלה, מצופה מבחינתי מכל גולשי הפורום לקבל אותה. פשוט להחריד. זה שיש כאלו שאינם מסוגלים ובמקום זאת מרגישים צורך להמשיך להתעקש על העכרת האווירה בפורום? מעציב שזה קיים, אבל זה טופל והסתיים. זה שלאחר מכן הקבוצה הרגישה צורך לנסות לפתוח במלחמה חדשה כאן ב'אקטואליה'? בכיף מצידי :). אני לא אחראי על הפורום הזה ואם הנהלתו בסדר עם מלחמות היהודים, אין לי שום say בעניין וכפי שאתה יודע, אני אפילו מגיב וזורם :). נסיונות הקבוצה לגייס גם אותך למלחמה? הדבר המעציב היחיד בעניין הזה הוא שזה הלך לה כל כך בקלות, משהו שלא היה מצופה מ"מנהל עמית" כהגדרתך. אבל מעבר לכך, שיבושם לכולם :). ממש לא מפריע לי ואם זה לא פוגע בפורום אותו אני מנהל ואשר בו אני אחראי למנוע את העכרת האווירה הדווקנית, אני אפילו נהנה כמו שאתה בוודאי שם לב :cool:.
כולי תקווה שדברים כאלה לא יישנו
אמן.
גם אם זה לא בפורום שבו אני מנהל.
כן יהי רצון. רק שים לב שזה כמובן תלוי בין השאר בך :).
אבל ככל שאתה מייגע את עצמך ומגיב תגובות רבות כאן, זה ממש לא הולם כשאתה בא בטענות למי שנמצא אמנם "כאן" אבל מגיע לעתים לבקר "אצלך". לא ככה?
לא יכול להגיד שהבנתי את הקשר. כעת אתה מנסה להסביר את הטענות נגד כתיבתי המרובה כביכול וללמוד מהם שאני עושה משהו לא הולם? לא הלכת קצת רחוק מדי, כי זה נשמע לי כמו טיעון מופרך ברמות-על למען האמת :). שניה, חייב לקרוא שוב את המשפט הזה כדי להיות בטוח שלא התכוונת למה שהיה נדמה לי (שכן גם לך יש גבולות מבחינת המקומות אליהם אתה מוכן לרדת רק כדי to make a point, או בכל אופן כך סברתי לתומי עד כה). כבר ממשיך.

ממני קראת טענות כלשהן על מישהו שבא לבקר "אצלי" (למה זה של אבא שלי?) בפורום? לא זכור לי שאי-פעם באתי בטענות אל מישהו על כך. התוכל להצביע על מקום בו עשיתי זאת? או שמא תרצה להודות כבר עכשיו שמדובר בהמצאה (נוספת) שלך שאין לה כל שחר או אחיזה בעולם המציאות? לשיקולך כמובן. מה שכן תוכל למצוא מפי, זה שהמשקל שאני נותן לדעתו של גולש אקראי לעומת גולש קבוע, נמוך יותר כאשר הדיון הוא על מהות וצורת הפורום. זאת באמת עמדתי והיא נכונה אגב לא רק לגבי פורומים. כך אני גם סבור שדעתו של יהודי/ישראלי שמתגורר מחוץ לישראל, משקלה נמוך יותר מכל תושב המתגורר בישראל בין אם הוא יהודי/ישראלי ובין אם לאו. אותו כנ"ל כאן, אם כי השיקולים אולי בחלקם מעט שונים. טול אדם שמשתתף דרך קבע בפורום כזה או אחר וזה המקום הקבוע בו הוא שוהה ודעתו בשאלה כיצד צריך להיראות הפורום או מה כן או לא צריך להתאפשר בו, בעלת משקל רב יותר בעיני מאשר גולש שמגיע אחת לחודשיים לשרשור או פוסט בודד ומעבר לכך חי במקום אחר ורואה בו את הפורום 'שלו'.

כל קשר בין דעתי זו לשאלה כמה אני "מייגע את עצמי" (מה גורם לך לחשוב שמשהו מייגע אותי בכתיבת תגובות?) בלהגיב כאן ב'אקטואליה' לדעתי זו, קיים בדמיונך הקודח ובו בלבד. בכל מקרה, אין בזה שום דבר "לא הולם" בעיני (בהיעדר קשר כלשהו בין הדברים).

מקווה שכל תהיותיך נענו בזאת. אם חשוב לך להמשיך, אני כאן.

דיברגנט חדש

Well-known member
המשך התגובה הקודמת (#28):

שיהיה לך אך לבריאות יקירי. אני מבין שהגעת כאן לשלב בפוסט שלך בו נזכרת שאתה צריך בעצם לתקוף אותי ושאולי לא עשית את זה מספיק חזק? כי אחרת אין כל כך קשר בין המשפט הזה שלך לשאר דבריך בפוסט הזה. אז כמובן שמבחינתי אין שום בעיה וכל גולש המעוניין להגחיך את עצמו בשיטה הזאת (לרבות "מנהל עמית") שיעשה כאוות נפשו. לדידי דברים כאלו מעידים בעיקר על הכותב, פחות עלי כמושא דבריהם. חבל שכך אבל כמו תמיד, זה שיקול שלך ואתה ילד גדול (או בכל אופן נדמה ככזה בחלק מהזמן).

לגופם של דברים, אין שום "תירוץ" בדברי. דברי לא השתנו מהרגע הראשון שהדיון הזה התחיל עד לרגע זה. בניגוד לתגובתך לא הייתה בדברים שום התקפה מיוחדת עליך, אלא התנהלות עניינית לחלוטין בכל צעד ושעל. התעקשותך לפעול אחרת (שוב, ככה"נ רק כדי למצוא חן בעיני כמה חברים), לגיטימית אולי, אבל מסריחה למדי. לטעמי בכל אופן :). אבל כמי שמנהל פורום בו גולשים מורשים לכנות גולשים אחרים "חרא" ושאר קללות ולא מטפל בזה, אני לא יכול באמת להגיד שהיו לי ציפיות יותר מדי גבוהות ממך.
אף אחד לא חשב אחרת שדבריך השתנו, ככה זה שאתה עבד כימלוך בעל ריגשי נחיתות.
אגבכ, אתה מתלונן שגולשים מכנים גולשים אחרים "חרא" כאשר אתה בתור מנהל מכנה גולשים במילים נרדפות ואפילו נבזיות יותר? :rolleyes:
100% מהפוסטים שלך בשבועיים האחרונים לימדו אותי את זה. אם עדיין הייתי בספק, הקפצת שרשור מעמוד מספר 9 מהארכיון, כאשר השרשור נועד רק לחרחר ריב ומדון ולהעכיר אווירה בפורום שכן (שאתה מקנא בו כנראה?) והקפצתו במובהק מכוונת לעשות אך ורק את זה שוב, באה ולימדה אותי את זה ביתר שאת.
תגובותיך בשרשורי ההעתקה והדחקות כאן בפורום אקטואליה על שרשורי התזכורת בחורזים, חיזקו את הסברה. ואם כל זה לא הספיק, משפטים כמו זה מעט מעלינו, בעצם אין מה להוסיף מעבר לכך.
אה, זאת אמנם היסטוריה רחוקה, אבל יש מצב שהחסימות שלך אותי פעמיים בשבוע לערך בזמנו כשנדרשת לכך על-ידי גולשת מסוימת, גם הן מחזקות את הסברה הנ"ל :). בוודאי כך אם ניזכר את התקף העצבים שלך כשמוניתי (אגב בניגוד למה שנטען כאן פעמים רבות, ללא כל קשר לחסימות המגמתיות המרובות שלך) לדרגת ניהול וכבר לא יכולת להמשיך עם זה ;-).

בכל מקרה יקירי, אל נא תחשוב לרגע שמפריע לי שאתה מחפש מלחמות :). זה בסדר גמור. זכותך המלאה. כל שאני מבקש, לא, בעצם דורש, הוא שתנהל את המלחמה מולי ולא נגד פורום כזה או אחר שאני במקרה מנהל. השאר את 'חורזים' כפורום/קומונה הנחמד שהוא על אף שאני אחד המנהלים שלו, ולא תשמע ממני עוד מילה אחת על נסיונותיך לפתוח (קרי להמשיך) במלחמות כלשהן נגדי. זה פשוט, מבלי לפגוע בכבודך, לא מספיק מעניין :).
אתה קוזאק הנגזל שלא רואה את הגיבנת שלו ואם טרם הבנת, אתה הוא מחרחר הריבים הגדול ביותר|!| (n)
אכן הצעת הצעת ייעול ואני מודה ומברך על כך. השבתי לך כבר על אתר שם את השיקולים השונים וזאת לאחר ש, בדיוק כמו שהבטחתי, חשבתי על הנושא מעט. כפי שעניתי לך שם, מעבר למינוסים שיש לרעיון, לא השתכנעתי שיש עניין לשנות את השיטה הנהוגה כעת. עמך הסליחה אבל זה מה יש בשלב זה של הדיון.
תן דוגמה אחת שהשתכנעת במשהו ...
אין ספק בכלל :). אבל זאת בדיוק אותה קבוצה, מהראשון ועד האחרון, שמהווה קבוצת תוקפים קבועה שלי. כל אחת ואחד שם מסיבותיו (ולגבי חלקם לפחות, אין לי שום בעיה למנות את הסיבה. זה לא דברים חסויים או נסתרים במיוחד). אולם את השרשורים אני פותח עבור קבוצה אחרת, שקטה יותר, שמבקשת זאת ונזקקת לכך. מאחר וכפי שאתה אולי יודע עלי מהתקופה בה נהגת לחסום אותי פעם ביומיים לערך, אינני נוהג להיכנע לטרור, אני קטגורית לא מוכן לקבל הצעות/עצות/בקשות/דרישות מכאלה שקודם פותחים במלחמה, עושים כל שהם יכולים להעכיר את האווירה בפורום, ואז פוצחים בהצעות ייעול למיניהם שאמורות להוביל לסיום המלחמה (שלהם) :). לעומת זאת כל הצעה שהועלתה במסגרת רצינית ועניינית (כמו למשל ההצעה שאתה העלית כאן לפני כשבוע), נדונה ונשקלה במלוא הרצינות על הפלוסים והמינוסים שלה, עד להכרעה. מרגע שההכרעה נפלה, מצופה מבחינתי מכל גולשי הפורום לקבל אותה. פשוט להחריד. זה שיש כאלו שאינם מסוגלים ובמקום זאת מרגישים צורך להמשיך להתעקש על העכרת האווירה בפורום? מעציב שזה קיים, אבל זה טופל והסתיים. זה שלאחר מכן הקבוצה הרגישה צורך לנסות לפתוח במלחמה חדשה כאן ב'אקטואליה'? בכיף מצידי :). אני לא אחראי על הפורום הזה ואם הנהלתו בסדר עם מלחמות היהודים, אין לי שום say בעניין וכפי שאתה יודע, אני אפילו מגיב וזורם :). נסיונות הקבוצה לגייס גם אותך למלחמה? הדבר המעציב היחיד בעניין הזה הוא שזה הלך לה כל כך בקלות, משהו שלא היה מצופה מ"מנהל עמית" כהגדרתך. אבל מעבר לכך, שיבושם לכולם :). ממש לא מפריע לי ואם זה לא פוגע בפורום אותו אני מנהל ואשר בו אני אחראי למנוע את העכרת האווירה הדווקנית, אני אפילו נהנה כמו שאתה בוודאי שם לב :cool:.
איזה מסכן, כולם תוקפים אותך, האם חשבת לרגע, האם מישהו מהתוקפים מכיר אותך אישית? מה יש להם, דווקא, נגדך שהם צריכים לתקוף?
האם חשבת, אולי, לשנייה אחת, לעשות בדק בית? (שאלה רטורית, כי הצעתי לך זאת לא פעם אחת ונעניתי בשלילה (n))
אתה, אפילו, לא יכול לטעון שזה על דעות פוליטיות כי רבים מן התוקפים בעלי דעות פוליטיות דומות לשלך.
אתה, גם, לא יכול לטעון שזה על רקע דתי, כי גם דתיים תקפו אותך על ביזוי הדת בשרשורי הדווקא שלך.
להמשיך?
אמן.

כן יהי רצון. רק שים לב שזה כמובן תלוי בין השאר בך :).

לא יכול להגיד שהבנתי את הקשר. כעת אתה מנסה להסביר את הטענות נגד כתיבתי המרובה כביכול וללמוד מהם שאני עושה משהו לא הולם? לא הלכת קצת רחוק מדי, כי זה נשמע לי כמו טיעון מופרך ברמות-על למען האמת :). שניה, חייב לקרוא שוב את המשפט הזה כדי להיות בטוח שלא התכוונת למה שהיה נדמה לי (שכן גם לך יש גבולות מבחינת המקומות אליהם אתה מוכן לרדת רק כדי to make a point, או בכל אופן כך סברתי לתומי עד כה). כבר ממשיך.

ממני קראת טענות כלשהן על מישהו שבא לבקר "אצלי" (למה זה של אבא שלי?) בפורום? לא זכור לי שאי-פעם באתי בטענות אל מישהו על כך. התוכל להצביע על מקום בו עשיתי זאת? או שמא תרצה להודות כבר עכשיו שמדובר בהמצאה (נוספת) שלך שאין לה כל שחר או אחיזה בעולם המציאות? לשיקולך כמובן. מה שכן תוכל למצוא מפי, זה שהמשקל שאני נותן לדעתו של גולש אקראי לעומת גולש קבוע, נמוך יותר כאשר הדיון הוא על מהות וצורת הפורום. זאת באמת עמדתי והיא נכונה אגב לא רק לגבי פורומים. כך אני גם סבור שדעתו של יהודי/ישראלי שמתגורר מחוץ לישראל, משקלה נמוך יותר מכל תושב המתגורר בישראל בין אם הוא יהודי/ישראלי ובין אם לאו. אותו כנ"ל כאן, אם כי השיקולים אולי בחלקם מעט שונים. טול אדם שמשתתף דרך קבע בפורום כזה או אחר וזה המקום הקבוע בו הוא שוהה ודעתו בשאלה כיצד צריך להיראות הפורום או מה כן או לא צריך להתאפשר בו, בעלת משקל רב יותר בעיני מאשר גולש שמגיע אחת לחודשיים לשרשור או פוסט בודד ומעבר לכך חי במקום אחר ורואה בו את הפורום 'שלו'.

כל קשר בין דעתי זו לשאלה כמה אני "מייגע את עצמי" (מה גורם לך לחשוב שמשהו מייגע אותי בכתיבת תגובות?) בלהגיב כאן ב'אקטואליה' לדעתי זו, קיים בדמיונך הקודח ובו בלבד. בכל מקרה, אין בזה שום דבר "לא הולם" בעיני (בהיעדר קשר כלשהו בין הדברים).

מקווה שכל תהיותיך נענו בזאת. אם חשוב לך להמשיך, אני כאן.
התעייפתי מהגרפומניה שלך, כך שאת הפיסקה הזאת כבר לא קראתי למעט השורה האחרונה ותשובתי היא 'לא', לא קיבלנו תשובות שונות ממה שחשבנו שנקבל ממך, צברת את המוניטין המאוס הזה של ילד בגן שנהנה מלהתפלסף ולחשוב שזה מוסיף לו כבוד, בדיוק כמו תאומך הוירטואלי מרובה הניקים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אף אחד לא חשב אחרת שדבריך השתנו, ככה זה שאתה עבד כימלוך בעל ריגשי נחיתות.
אולי עבד כי ימלוך ואולי רגשי נחיתות (מצאת לך :)). אבל מספיק לא אף אחד מהנ"ל כדי לא לקרוא את המשך הגיגיך בתגובתך זו. כמובן שידעת זאת מראש ולא לחינם פתחת איך שפתחת, אבל זה כבר בינך לבין עצמך. אם אתה נהנה לכתוב לקירות (או לכתוב בצורה בה אתה יודע מראש שלא אקרא בגלל תחילת הדברים וכך תוכל למנוע ביקורת עניינית על דבריך שתיקרא על-ידי כולם), אני לא הכתובת למנוע זאת ממך :).

הרבה בריאות והמשך ערב שקט ונעים.

דיברגנט חדש

Well-known member
אולי עבד כי ימלוך ואולי רגשי נחיתות (מצאת לך :)).
אכן, מצאתי אותך |נחמה|
אבל מספיק לא אף אחד מהנ"ל כדי לא לקרוא את המשך הגיגיך בתגובתך זו. כמובן שידעת זאת מראש ולא לחינם פתחת איך שפתחת, אבל זה כבר בינך לבין עצמך. אם אתה נהנה לכתוב לקירות (או לכתוב בצורה בה אתה יודע מראש שלא אקרא בגלל תחילת הדברים וכך תוכל למנוע ביקורת עניינית על דבריך שתיקרא על-ידי כולם), אני לא הכתובת למנוע זאת ממך :).
זאת בדיוק הצרה לך שאתה חושב שאתה מרכז העולם, תתפלא שלא והתגובה שלי מיועדת לכל הגולשים ולא רק לעבד כימלוך,
תתמודד ... :)
הרבה בריאות והמשך ערב שקט ונעים.
תושבי הדרום והצפון צריכים בהחלט את האיחול הנ"ל,
מחזיק אצבעות שזה יתגשם |הלוואי|

Harrington

Well-known member
מנהל
|רמקול||רמקול| קהל יקר|רמקול||רמקול|
היום נשבר שיא החרטטנות והגרפומניה.
110 פוסטים מיגעים, הזויים, מטופשים ב 10 שעות.
שאלה לקהל :
מתי הנ"ל מחרבן/אוכל/מתפלל ?
לאלוהים פתרונים.
נא עדכן טבלאותיך, בשעה 14:03 עשיתי גרפס קטן ובשעה 14:29 גרפס מעט גדול יותר. סליחה שלא יכולתי לעדכן בזמן אמת.

jackie111

Well-known member
49519 זה מספר התגובות שפרסם עד היום תחת השם הרינגטון.
זה שיא. אין כתבן אחד שעשה זאת עד היום.

ובתוך זמן קצר אולי שבוע נגיע ל 50000 תגובות.
ממש מכובד.

Harrington

Well-known member
מנהל
|רמקול||רמקול| קהל יקר|רמקול||רמקול|
היום נשבר שיא החרטטנות והגרפומניה.
110 פוסטים מיגעים, הזויים, מטופשים ב 10 שעות.
שאלה לקהל :
מתי הנ"ל מחרבן/אוכל/מתפלל ?
לאלוהים פתרונים.

49519 זה מספר התגובות שפרסם עד היום תחת השם הרינגטון.
זה שיא. אין כתבן אחד שעשה זאת עד היום.

ובתוך זמן קצר אולי שבוע נגיע ל 50000 תגובות.
ממש מכובד.

אשרי שניכם על המעקב הצמוד :). אמנם קצת מצער אותי ללמוד כל פעם מחדש שהחיים שלכם עד כדי כך חסרי תוכן ומהות שהחיים שלי, כמו למשל כמות המילים שאני כותב בחיים (טיפ: הם הרבה יותר משנדמה לכם. יש חיים גם מחוץ לתפוז ;-)) ושאר ענייני, אבל מצד שני זה מחמיא שאני כל כך מעניין אתכם :).

נ.ב.
נא לא לשכוח לעדכן את הרשימות שלכם. כתבתי עוד פסיק.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אשרי שניכם על המעקב הצמוד :). אמנם קצת מצער אותי ללמוד כל פעם מחדש שהחיים שלכם עד כדי כך חסרי תוכן ומהות שהחיים שלי, כמו למשל כמות המילים שאני כותב בחיים (טיפ: הם הרבה יותר משנדמה לכם. יש חיים גם מחוץ לתפוז ;-)) ושאר ענייני, אבל מצד שני זה מחמיא שאני כל כך מעניין אתכם :).

נ.ב.
נא לא לשכוח לעדכן את הרשימות שלכם. כתבתי עוד פסיק.
מילא אילו האתר היה מתגמל אותך על כל אות ותו.

למעלה