תורנו? שירלי וניר - הקרדיטים

shirleeey

New member
יש תמונות

אבל בגלל שאנחנו עשינו עם צבעים בהירים, אז לא רואים כ"כ טוב (זה גם היה בשלב הרחבה כשכולם כבר מתודלקים קשות).
בדיעבד חבל שלא עשינו אחד לפני כן כדי לצלם (אני זוכרת שלך יש צילום עם הקעקוע מהמקדימים, רעיון טוב).
בכל אופן זה יצא באמת מקסים, אני כל כך שמחה על זה... מלא תודה לך

shirleeey

New member
סטודנטים נישאים + מגנטים

סטודנטים נישאים מספקים לך בעצם ספק רביעי חינם, במידה ואתה סוגר שלושה ספקים שעובדים איתם (ובהנחה שאחד מבני הזוג סטודנט כמובן).
הגעתי דרך סטודנטים נישאים לאיציק שעיצב לי אתשמלה, לדי ג'יי והטבעות. מכל הספקים הייתי סופר מרוצה.

קיבלתי מהם במתנה הזמנות, שהודפסו בבית דפוס בפתח תקווה + מגנטים. מספק המגנטים הייתי פחות מרוצה...

בהתחלה היה בסדר אבל חודש לפני הוא התקשר וכדרך אגב אמר לי שמגיע רק בן אדם אחד (שהוא גם מצלם וגם מדפיס). כעסתי כי בעיניי זה קטע די מסריח. הוא לא ציין את זה לפני כן והוא גם אמר זה הרבה זמן אחרי שסגרנו ולכן לא היה לי זיכרון מוחשי בראש האם שאלתי את זה (מאמינה שכן, אבל לא זוכרת). הרמתי טלפון לסטודנטים נישאים, ביררתי והם חזרו אליי למחרת ואמרו לי שסודר. את מסגרת המגנטים עיצב לנו אותו חבר טוב בהתאם לעיצוב של כל הארוע. הבחור מהמגנטים התעקש לשים את הטלפון שלו על המגנט, בסדר, אין בעיה... רק להציג את זה כאילו זה מובנה בפורמט המסגרת זה פשוט לא לעניין וקצת רמאות. בקיצור, לבסוף הקטין את זה לבקשתנו והעביר את הטלפון לצד השני, כמו שרצינו. האיכות עצמה כרגע נראית טוב... לא יודעת איך ייראה עוד שנה, גם לקחתי בחשבון אפשרות כזו כשהחלטנו את המגנטים לא להוציא מהתקציב שלנו ולקחת את זה מסטודנטים נישאים. מה שלא אהבתי זה שהחיתוך רחוק מלהיות מושלם וחלק מהמגנטים התאריך שנמצא בצד שמאל באלכסון קצת נחתך. בנוסף, הוא לא הדפיס מספיק עותקים של מגנטים (נהוג שבמגנט שמצטלמת קבוצה – מוציאים כמה עותקים). בקיצור, לא מומלץ.

מסגרת המגנט עוצבה לפי מיתוג החתונה (כן, שוב איתן
).
שם ספק המגנטים נמחק, כנראה כי אני פחדנית וגם מפאת חוסר התמצאות בחוק בתחום הזה. שם אמסור בשמחה בפרטי.

neurotica

New member
אני אוהבת שהלכתם ממש עם אותו קו לאורך

כל מה שקשור לעיצוב.
גם במגנטים זה משתלב יפה. :)

רק לא הבנתי מה היתה הבעיה עם מספר הטלפון?
מעולם לא ראיתי מגנט שלא היה עליו את המספר של הספק.

shirleeey

New member
בעיקרון אין בעיה

המסגרת עוצבה אישית והיא לא מסגרת שנבחרה מתוך איזה תצוגה מובנית שיש לכל צלם מגנטים. בגלל שעשה לנו את זה מעצב, ידענו מהנסיון שלנו שהרבה פעמים לא שמים כי זה גם כאילו הוא לוקח קרדיט על המסגרת... אבל זה די בקטנה, זה לא באמת כזה הפריע לי, פשוט התגובות שלו עיצבנו אותי.

הוא טען שזה מובנה ובלתי אפשרי, טכנית, להוריד את זה. זה פשוט שקר.
אם הוא היה מציג את זה אחרת, כמו שזה - פרסום מבחינתו, אז לא הייתה לי בעיה. מעבר לזה, הוא גם בהתחלה אמר שהוא לא יכול להזיז את זה לצד השני (זה היה בהתחלה בצד שמאל והיה שם "עומס" כי בצד שמאל היה כתוב את ה- "שירלי וניר מתחתנים" וגם התאריך היה באותו צד למעלה והעדפתי שזה יהיה בצד ימין).
דבר אחרון - אמנם זה מחוק אבל אפשר לראות פחות או יותר את גודל הכתב שבו נרשם השם שלו והטלפון. במקור זה היה גדול בהרבה (באמת בהרבה!) וזה היה נראה מגוחך ביחס לכיתוב "שירלי וניר מתחתנים" והתאריך. שוב - כשביקשנו להקטין את זה - זה גם לא עלה יפה מיד וזה הצריך יותר מדי עניינים... רק ביום החתונה הוא אמר לנו שהוא הקטין. בקיצור, רצוף קשיים שהוא סתם הערים.

neurotica

New member
אויש, נשמע ממש מעיק. :-\

אני יכולה להגיד לך מנסיון אישי שעד שלא התחלתי לחפש צלם מגנטים לחתונה שלי + רעיונות למסגרות לאותם מגנטים לא שמתי לב בכלל שיש עליהם מספר טלפון, גם אם הוא היה הרבה יותר בולט ו"תקוע" מאצלכם.

אבל ההתנגדויות שלו באמת היו לא לעניין, העיקר שזה הסתדר בסוף.

shirleeey

New member
וכבר נגמר... שולחן מתוקים

לקראת סוף הערב "נחשף" על במה קטנה בצד האולם שולחן המתוקים, שעל עיצובו הייתה אמונה גם כן מיה. את שולחן המתוקים לצערי הרב לא יצא לי לראות, בטח שלא לטעום...
אז רק בתמונות זכיתי לראות ולהתבאס קשות שלא טעמתי......

כאן קצת פישלתי. כיוון שאין לי מושג איך מקטינים את התמונות והתמונות שקיבלנו בדיסק הן ענקיות במשקלן, שמתי לניר את כל הקבצים המיועדים לקרדיטים בתיקיית "הקטנה".
משום מה לא שמתי לו תמונות של השולחן קינוחים אז אילתרתי עכשיו מתמונות שהיו לי בקובץ וורד. לצערי הן דווקא הפחות יפות, אבל אעלה גם את התמונות האחרות, שבאמת מראות את השולחן קינוחים במלוא מקסימיותו

לא רואים פה למשל את הנשיקות שגם עליהן הודפס אותו לוגו של החתונה. בקיצור, מבטיחה להשלים אח"כ.

shirleeey

New member
נוסעים למלון....

לא רצינו לעשות את הלילה בבית... מצד שני, לא הייתי מוכנה לשים 1000 שקל ולצאת ב- 10 בבוקר אחרי החתונה. אז מצאנו מלון שהמחיר שלו סביר (לא ברור איך, מלון ווסט בתל אביב על גבול הרצליה, מהמם) ונשארנו שני לילות. בסופו של דבר ההורים שילמו (לילה אחד ההורים שלי ולילה אחד ההורים שלו). החלטה מצויינת כי אני חושבת שללכת לישון ב- 2-3 בלילה אחרי החתונה ואז לקום ולפנות מיד את החדר– פשוט לא כיף. אין לי תמונה לצערי מהמלון. מי חשב בכלל להצטלם בשלב הזה...

shirleeey

New member
לפעמים החגיגה נגמרת...

אני יודעת שחפרתי על מיה ואיתן לאורך הקרדיטים, אבל באמת שזה בצדק. היו לי כל כך הרבה רעיונות וראיתי את החתונה הזו בדמיון בדיוק כפי שהייתה, אבל לא היה לי כלל את הכלים להביא את זה לידי ביצוע והם בדיוק שני האנשים שהייתי צריכה לידי. הכישרון והמקצועיות של שניהם גרמו לכך שהחתונה הייתה מבחינתנו הצלחה גדולה. כי זה היה בדיוק אנחנו. החתונה של שירלי וניר.

היה לנו כיף ברמות שקשה לתאר. לצלע הנשית היה כיף מתחילת הערב ועד סופו. לגברית היה קצת לחוץ בהתחלה, אבל כשהתחילה המסיבה – התחיל גם הכיף ובענק. יכולים לומר בפה מלא שהיה לנו מושלם, על אף שלא הכל דפק כמו שצריך (בעודי מחכה על השביל הלבן, השושבינות חטפו רגליים קרות והחליטו שהן לא באות לפזר פרחים) ועוד כל מיני דברים קטנים, שלא גרעו מהתחושה שהיה לנו לא פחות ממושלם.

אני מקווה שלא שכחתי פרטים חשובים. האמת שעכשיו אני נזכרת שלא העליתי תמונות משלב הריקודים, לא מרגיש לי קריטי אבל אוסיף בכל זאת. וגם אני אומר תודה לפורום הזה, ששפע רעיונות, ידע, טיפים ובעיקר המון המון רצון טוב

מקווה שלא נרדמתן/ם לי בדרך, אני יודעת שהיה קצת עמוס

תודה למי ששרד וגם למי שהעומס הכריע אותו. מזל טוב לכולן/ם

ray of light

New member
קרדיטים מקסימים!

כמה טאץ' אישי, זה ממש מרשים ואני בטוחה שהאורחים גם שמו לב לזה, כי אי אפשר שלא. כיף שהצלחתם לעשות את החתונה לכ"כ מיוחדת ושלכם.
אהבתי הרבה רעיונות שלכם.. קפסולת הזמן זה רעיון אדיר!
החתונה נראית ממש כיפית ואני מאחלת לכם מלא שמחה ואהבה!

shirleeey

New member
תודה רבה

מה עם שלך? את עוד לא העלית, נכון? מחכה...

מאחלת גם לכם חיי נישואין מלאי אושר, חיוכים ואהבה! לא מאמינה שאנחנו כבר אחרי זה

ray of light

New member
תודה שירלי!

כן, אבל כיף להיות גם אחרי זה!

אנחנו עדיין מחכים לתמונות, ראי הודעת התמרמרות שכתבתי אתמול

מאחלת לכם את אותם האיחולים ממש!
שיהיה מלא מזל טוב!

Ruby Gem

New member
יופי של קרדיטים!

אהבתי מאוד מאוד את הDIY ואת ההשקעה בכל הפרטים הקטנים.
נראה שהייתה לכם חתונה יפהפייה ושמחה!

Bobbachka

New member
מקסים!!

תודה על השיתוף!
חתונה מעוצבת לטעמי ל-ח-ל-ו-ט-י-ן :)

מאחלת לכם המוון מזל טוב!

Amazing18

New member
מדהים מדהים מדהים!

כמה קנאה יש לי לאנשים כישרוניים כמוך, מלאי יצירתיות ואמביציה!
הלוואי והיה לי את השקט הנפשי להכין את הדברים הללו לחתונה שלי

אתם נראים נהדר, החתונה נראית כמו אחת שהייתי שמחה להיות מוזמנת אליה והקרדיטים היו פשוט נעימים!

מאחלת לכם המון מזל טוב, בריאות, אושר, הבנה, פרנסה ונחת!

shirleeey

New member
המון תודה

חייבת לציין שכשראיתי את האולם בקרדיטים שלך, חשבתי לעצמי שזה בדיוק מה שדמיינתי בזמנו לנו... מהמם ביופיו!
אתם נראים זוג מקסים, מאחלת גם לכם המון מזל טוב ורק אושר, חיוכים ואהבה!

Raspail

New member
שירלי המתוקה

איזו חתונה נפלאה, יפיפייה ומעוררת השראה!!!
כל תמונה העלתה בי חיוך גדול, אתם פשוט מקסימים!
והשילוב עם מיה רן בעיצוב - שילוב מנצח! המון מחשבה בפרטים הקטנים, טאצ' אישי וטונות של כשרון והקפדה... עיצוב כלבבי!
ההזמנה שלכם משגעת (ובכלל כל הגרפיקות), ממש אהבתי... גם את ההשקעה במעטפות -

התמונות נפלאות כולן ואין לי ספק שהייתה חתונה מיוחדת ומרגשת...
מלא מזל טוב!!!

למעלה