שתלים ב שיניים

שתלים ב שיניים

שלום מישל
אין לי שיניים בכלל,יש לי תותבות ישנות מאוד ולא נוחות.
בגלל בעייה גנטית,החניכיים נסוגו,ולכן השיניים נשרו אחת אחת.
עכשיו לשאלתי
אני מעוניינת בשתלים דנטליים לכל הפה-ההצעה שקיבלתי היא 80 אלף שח.
האם יש מרפאה בחולון או בת ים שבה אוכל להשיג טיפול בפחות כסף?
תודה
רות

שתלים דנטליים

שלום רות
אני יכול מאוד לעזור לך במה שאת מבקשת.
ראשית, יש לי מרפאה בראשון לציון שלדעתי ניתן לעשות את הטיפול שאת מבקשת במחיר שבין 50,000 ש"ח ל-55,000 ש"ח בלבד
כולל הכל במידה ואת לא תצטרכי הרמות סינוס המחיר יכול להיות פחות מ-50,000 ש"ח

בתודה
מישל

עיצוב בת מצווה הוא נושא רחב שלא חייב להיות מורכב, עבור כלת בת המצווה האירוע שלה הוא בעל חשיבות יוצאת דופן.

חשיבות שקשה לתאר במילים, אלא רק ברגשות.

מבחינתה כל מה שעברה ב-12 שנותיה מתנקז לאירוע אחד ויחיד.

האירוע הגדול ביותר עד לחתונה העתידית.

בשביל שהיא תהיה מאושרת, היא צריכה בת מצווה שתהיה אירוע של ממש, ועיצוב זה חלק חשוב במעלה עבורה.

בת מצווה רעיונות

בדיוק בשביל שכלת בת המצווה תהיה מאושרת, אנחנו מציעים פריטים ומוצרים איכותיים ודקורטיביים המיועדים לעיצוב הפיסי והאסתטי של האירוע שלה.

המגוון הוא רחב וניתן לבצע התאמות גם באופן אישי וספציפי מאוד לרצונות ולטעם האישי שלה.

בטח יש לכם שאלות ותהיות, אז הכנו מספר תשובות לשאלות מרכזיות, ואתם מוזמנים לעיין בקטלוג, וכמובן – לדבר איתנו ולקבל ייעוץ אישי.

בת מצווה רעיונות
בת מצווה רעיונות

לכלת בת המצווה יש טעם יקר. מה ניתן לעשות?

אנו בחברת ICEP מציעים מוצרים ושירותים איכותיים מאוד.

אבל הניסיון והקשרים שלנו מאפשרים לנו להעניק לכם מחירי יצרן, שמדלגים על מספר מתווכים בדרך, וכך מאפשרים לכם לקבל מחיר טוב מאוד.

המחירים שווים לכל כיס ולא ישאירו לכם חור בכיס.

אותיות נוצצות לבת מצווה

אילו פריטים ומוצרים אוכל לרכוש לצורך עיצוב בת המצווה שבדרך?

אנחנו מציעים מוצרים שחלקם בלעדיים וכולם מאוד איכותיים. מוצרים צבעוניים שמשדרגים את המראה והתפאורה של האירוע ומעניקים לו נופך מיוחד וקסום, כזה שכל כלת בת מצווה תאמץ בלב שלם.

בין המוצרים השונים תוכלו למצוא אותיות מוארות, אותיות פרחים, קופסאות פופקורן ענקיות, קיר פרחים, עיצובי בלונים, עגלת ממתקים, קיר זהב נוצץ, לבבות מוארים, מעמדי זהב לקינוחים – ועוד.

הקטלוג באתר יספר לכם יותר וכך גם הצוות שלנו בשיחת טלפון.

בת מצווה רעיונות

ואם אני רוצה מיתוג והתאמה אישית ומותאמת לכלת בת המצווה?

כדאי מאוד שכלת בת המצווה תיקח חלק פעיל בתהליך העיצוב. כך היא תוכל לבחור בעצמה את הפריטים והמוצרים.

יש לה טעם אישי משלה, יש לה חלומות שהיא טיפחה ומטפחת, וחשוב להקשיב לה. הדבר האחרון שאתם רוצים זה שהיא תתאכזב.

אנחנו מבינים את זה, ולכן אנחנו מעניקים גם אפשרויות של עיצוב והתאמה אישית.

רעיונות לבת מצווה

האם ניתן להשתמש בעיצוב המושכר גם במיקום חיצוני?

ישנם פריטים שמתאימים גם לשימוש בחוץ, ובפרט כאשר תנאי האקלים מאפשרים זאת.

לרוב מומלץ להשתמש בפריטים שלנו במקומות בעלי קורת-גג.

בת מצווה רעיונות

האם אפשר לאסוף את המוצרים בעצמי?

חלק מהמוצרים שלנו ניתן לאסוף באופן עצמאי ואת חלק מהמוצרים לא, וזאת מסיבות טכניות ובטיחותיות.

בכל מקרה אנחנו מציעים להביא את כל הציוד עד אליכם למקם ולהתקין אותו באופן שלם, כך שאתם לא תצטרכו לעסוק בדבר מרגע ביצוע ההזמנה.

הצוות שלנו יודע את העבודה ויגיע עד למיקום האירוע.

בת מצווה רעיונות

מתי אקבל את מוצרי העיצוב לבת המצווה?

כל עוד לא נקבע אחרת מבעוד מועד, את ההזמנה המלאה שלכם תקבלו בשעה שנקבעה וביום שבו נערך האירוע.

באותה מידה גם נגיע לאסוף את הציוד בסיום בת המצווה ובהתאם לתיאום מראש.

עיצוב בת מצווה

האם אוכל לקבל הנחה במידה ואבצע הזמנה גדולה?

הדבר אפשרי וכל הזמנה נבדקת באופן אישי. אנחנו בכל מקרה מציעים מבצעים מיוחדים מעת לעת והמחירים שלנו טובים ומשתלמים מלכתחילה, וזאת מתוך הבנה שאירוע מרשים לא חייב להותיר אחריו נקיפות מצפון או חור בכיס.

האם יש אפשרות לקבל משלוח חינם?

הזמנות גדולות מעניקות במצבים מסוימים גם משלוח ללא עלות. לאחר שתבחרו את המוצרים, נחשב עבורכם את העלות הסופית ונוודא שאתם מקבלים חבילה סופר-משתלמת.

האם הציוד שלכם מגיע עם ביטוח?

אנחנו תמיד מבטחים ומבטיחים שלא יהיו הפתעות. ביטוח צד ג' עד לסכום של מיליון ₪ הוא חלק אינטגרלי מכל הזמנה שתבצעו דרכנו.

עיצוב בת מצווה

מה הצעד הבא שעליי לקחת?

לדבר איתנו. צוות בעל ניסיון של מעל ל-10 שנים בעיצוב והפקת אירועים ממתין לעזור לכם ליצור אירוע מעורר קנאה, כזה שכל כלת בת מצווה הייתה מקבלת בחיבוק ובאהבה.

ליצירת קשר ניתן להתקשר ללחוץ על האייקון הטלפון בראש המסך או ללחוץ לשליחת הודעה ללחוץ האייקון של הוואטאספ בצד המסך או להיכנס ללינק המצורף
https://icep.co.il/product/עיצוב-בת-מצווה/

שתלים דנטלים

תודה מישל על תשובתך המהירה.

רשאל"צ יותר נח לי להגיע.
אני לא ממש יודעת מה זה הרמת סינוס.
הבנתי שהיום אפשר לשים מין חומר שמדמה חניכיים.
ולאחר שהוא מתקשה,אפשר לקדוח לשים את הברגים.
ואז הרמת סינוס נחסכת.

אם מדובר בהערכה כללית של 50 אלף שח
השאלה לכמה תשלומים אפשר לחלק?
בברכה
רות

שתלים דנטליים

רות שלום רב
לגבי התשלומים רצוי תמיד לתת איזה מקדמה ראשונית אפילו 10% אם אפשר
ואת כל השאר אפשר לחלק עד 60 תשלומים שוים ללא ריבית בשיקים
אם תרצי ניתן לחלק בכרטיס אשראי עד 36 תשלומים שוים ללא ריבית.

מישל

למעלה