שרשור

kedeman

New member
המממ.. טוב...

ואם הייתי שם.. אז מה זה היה אומר? ומאיפה השמועה הזו?

hadasbaril

New member
../images/Emo70.gif

לשם מה קיימים יתושים בעולם / נתן אלתרמן לשם מה קיימים יתושים בעולם יתושים לשם מה קיימים מטרידים ועוקצים, דם אדם מוצצים, מן הדם מתקיימים ורק גרוד גורמים לשם מה בכלל קיימים ? יתושים קיימים רק בשביל צפרדעים ובשרם לחיכם הוא ערב וטעים קיימים הם בשביל צפרדעים. לשם מה קיימות צפרדעים בעולם ?. צפרדעים לשם מה קיימות ? בביצה הן עומדות, מקרקרות כבר צרודות מיתושים מתקיימות ולרעש גורמות. לשם מה הן בכלל קיימות ? .צפרדעים קיימות בשביל חסידות שאותן הן בולעות ועל רגל אחת עומדות - קיימות הן בשביל חסידות. לשם מה קיימות חסידות בעולם ? חסידות לשם מה קיימות ? הן תמיד נודדות, משחיתות השדות גם אינן חכמות רק להרס גורמות לשם מה הן בכלל קיימות ? חסידות זה ברור מביאות ילדים אשר יהיו אנשים נחמדים חסידות מביאות אנשים ... לשם מה קיימים אנשים בעולם ? .אנשים לשם מה קיימים ? הם הופכים עולמות ועושים מלחמות לשם מה הם בכלל קיימים ? קיימים הם בשביל יתושים אשר מדם מתקיימים ! לכן אל תתגאה אדם, אל תרבה קושיות, לכל יצור כאן בעולם יש סיבה לחיות ואל נא תפגע ביתוש שעל אפך עומד יבוא יום ובגללו עוד ילד יוולד... אני אוהבת את אלתרמן לא את מורתי לספרות...כי היא פשוט לא טובה בשבילי אז אני מפצה את עצמי עם אלתרמן (מי צריך את על בנים ועל בנות?! סתם) בשבילי שיר טוב הוא מפלט או הסבר או אמירה שכתוב טוב, כמו זה למרות שאני לא דווקא מסכימה: "לשם מה קיימים אנשים בעולם ? .אנשים לשם מה קיימים ?"

נ ו ם

New member
חיחי (אני?)

אני כאן חיחי זה מזכיר לי את חנן. (לא יפה מצידי. אבל מי שמכיר אותי יודע שפשוט כזאת אני) אה וחן מגן רווה לא מצליחה להיכנס לפורום והיא ביקשה ממני למסור ד"ש לכ-ל מי שהיא מכירה.

kedeman

New member
אני לא בטוח אבל

יש לי את התמונה הזאת כבר! יכול להיות שעשית אותה לפני כמה זמן ושלחת אותה אלי? כי אם כן אז בהזדמנות היא תעלה לאתר יחד עם תמונה של אריק ובנץ :)

סר גל ית

New member
יש לכם רעיון..../images/Emo35.gif

מה אפשר לעשות.. איזו מסכת ממני ומשלושת אחי הגדולים למסיבת הפתעה של אמא?

נ ו ם

New member
תשירו לה שיר כזה על אמא

יש הרבה צריך לחשוב ואם הרעיון נראה לך תלכי לפורום זיהוי שירים שיעזרו למצוא שירים קשורים. אני מליחה לחשוב כרגע רק על אריק איינשטיין(יש לי אשה שאוהבת אותי היא רק שלי היא מכירה אותי מהתחלה שלי שלה) ואתניקס (שכחתי איך הולך). מזכיר לי שבחתונה של אחותי אבא ואמא שרו שיר ואמא ניגנה בגיטרה ופידחו אותנו למוות. חיחי.

סר גל ית

New member
תודה נעם אבל כבר עשינו לה קליפ

שכולל את כל שירי האמא והוא יוקרן על גבי מסך גדול, אבל עדיין משהו חסר..

למעלה