שרשור
למבודדים

LeAnnDylan

Well-known member
כן, נראה שפחות או יותר התנהלות דומה

עושה רושם שגם כאן לא באמת מקשיבים לעוצר ואנשים עדין יוצאים החוצה וממשיכים בשגרת החיים שלהם כרגיל. בדיוק קראתי איזה פוסט של איזה מישהו שגר בלוס אנג'לס ורשם משהו בסגנון של "אני עובד בבית חולים ועד עכשיו הייתי במשמרות ארוכות ימים ולילות ולא היה לי זמן לקנות את המצרכים הבסיסיים הביתה, אז אחרי המשמרת הלכתי לסופר, ודאגתי לשים מסכה וכפפות ולשמור על מרחק של 2 מטר משאר האנשים שם, ופשוט נדהמתי לראות שאנשים ממשיכים בשגרת החיים שלהם כאילו כלום, ראיתי משפחות שלמות שהולכות עם הילדים שלהם בטארגט, מודדים בגדים ונעלים ונותנים לילדים להתרוצץ חופשי במחלקת הצעצועים, יושבים בחוץ אוכלים גלידה כאילו כלום"
נראה לי הזוי.
אני חושבת שעד שלא נגיע למצב של שוטרים ברחובות שפשוט מכריחים אנשים להישמע להוראות ולהיכנס לבתים שלהם, לא באמת יהיה שינוי לטובה. אנשים יותר מידי שאננים.

limors2

Active member
אוי ואבוי, כמה בת טיפשעשרה מצידך

אני מחוץ למיטה כבר מ8, הספקתי........... לעשות כביסה ולשחק במשחק הרשת שלי

ולהתקלח, עכשיו

didalf

Well-known member
נו אז רמת היעילות שלנו לא כ"כ שונה

אני קמה ב7 כל יום סופש זה הזמן שלי להשלים שעות שינה

limors2

Active member
טוב, לגיטימי

אני הייתי משתמשת ב"אני קמה ב6 כל יום אז לקום ב8 בסופ"ש זה פינוק", אבל אז התחלתי ללכת לספינינג בשישי בבוקר וה8 הפך ל7.
&nbsp
אבל עכשיו אין חוקים

didalf

Well-known member
אנשים שקמים לספורט בשישי ב7 בבוקר זה כואב לי

limors2

Active member
צריך לשקלל את זה עם זה שבחמישי אני נוטה להרדם ב9-10

וזה שבשישי-שבת ממש קשה לי להגיע למינימום הצעדים שלי, וזה חשוב לי יותר משינה

didalf

Well-known member
אני לא מצליחה לישון מוקדם גם כשאני רוצה

limors2

Active member
5 שנים של הרגלים.

אם/כשהכל יחזור לשגרה, אני אולי אצטרך לסבול שוב שבועיים של תשישות עד כמעט בכי בצהריים

בנתיים הלכתי לעבודה כל יום

עד הצהריים, אבל זה מה שיש לי קבוע - חצי משרה
במהלך השבוע היו המון דיבורים. יום אחד אומרים שעובדים בעצם יותר. יום אחר אומרים שמורידים לי ל25% משרה בעבודה מהבית.
בסוף, או כרגע, זה עדיין חצי משרה, ומהבית. כלומר מחר אני לא אמור להגיע לעבודה. אבל ייתכן שבסוף כן יבקשו ממני להגיע. אבל אז שבוע הבא בטוח אני כבר לא אגיע לעבודה. (אבל הם באמת כל הזמן משנים את דעתם אז מי יודע).
עבודה מהבית בשבילי זה שיחות טלפון שזה משהו שלא הכי קל לי איתו, אבל אני מקווה שאני אשתפר. ואז אני גם צריך לכתוב על מה שדיברתי בטלפון ומסתבר (יפתיע אותכם
) שאני גרוע בלזכור דברים. גם מרגע לרגע לפעמים. אבל אני משתפר בלכתוב תוך כדי שאני מדבר כדי שאני אזכור הכל.
&nbsp
כשאני באמת אעבוד מהבית אני עדיין לא יודע איך יהיה לי להתעורר בבית ולהכריח את עצמי לעבוד. אני בטח אהיה חרא בזה.
ואני בטח כל הזמן אומר לעצמי "טוב עוד סדרה אחת ואני אתחיל".
&nbsp
גם אני לחלוטין מתחיל לקנא באנשים שלא עובדים. במיוחד כי הייתי בטוח שבאמת יוציאו אותי לחל"ת.*
אבל זה באמת נוראי להתלונן על זה כשאנשים במצב נוראי בגלל זה.
&nbsp
*מצחיק שהיום ראשון חבר שאל אותי אם אני יוצא לחל"ת ואני שאלתי אותו מה זה (חופשה ללא תשלום). אבל מאז אני שומע את זה כל הזמן מכל מקום (משפחה, עבודה, חדשות). אני שומע את המילה חל"ת כמעט באותה מידה שאני שומע את המילה קורונה.
&nbsp
גם אני הייתי היום בסופר (וגם שלשום) ודווקא ממש לא ראיתי מחסור גדול בסחורה.
האמת שלא חיפשתי נייר טואלט כי יש לי מעל 100 גלילים בבית (אני אוגר נייר טואלט באופן קבוע בלי קשר). גם לא קניתי שימורים כי... איכס. קניתי לחם למקפיא והרבה יותר מידי זבל שוקולדי.

didalf

Well-known member
אוח אני גם שונאת שיחות טלפון

אני משתדלת להמנע מזה כמה שיותר למרות שזה לרוב פותר דברים יותר מהר ממייל.
וכן עבודה מהבית תכלול יותר טלפונים כנראה.
&nbsp
איזה מעצבן אבל החוסר ודאות אצלך.

limors2

Active member
שיחות טלפון זה השטן!!!!

אף פעם לא חיבבתי אותן, אבל אחרי השירות הלאומי (הייתי מזכירה במחלקה בבית חולים שבה היו לי 2 טלפונים שאהבו לצלצל בו זמנית ועוד טלפון/אינטרקום פנימי שרופאים אהבו לצעוק בו פקודות ) צולקתי לכל החיים.
&nbsp
אבל כן, זה קצת מבאס שאנשים עם אופציה לעבודה לא יכולים להתלונן כי יש כ"כ הרבה אנשים מובטלים שהיו מתים לעבוד. לוקח את הבחירה החופשית

חשוב לזכור לא להכנס לפאניקה

עוד מעט יודיעו לנו שזה הכל היה סימולציה גדולה כדי לבדוק את המוכנות שלנו בתור בני אנוש

למעלה