*** שרשור מנצחת העונה - יובל מעתוק ***

מצב
הנושא נעול.

merilue

Well-known member
טוב,
הוא גמר על אלינור אבל שיהיה ..

לילה טוב 😴
.

בוףףברכה

Well-known member
קורא כתבה במעריב...ושם כתוב...:oops:

"לאורך העונה קצין הצליחה לעורר לא מעט עניין, מה שלבסוף הוביל אותה להיות הדיירת האהובה ביותר העונה ולזכות בפרס מיליון השקלים המיוחל. כזכור, קצין סיפרה במהלך העונה כי בחוץ היא מתמודדת עם קשיים כלכליים בעקבות פשיטת רגל של הגרוש שלה, שהותיר אותה ואת שני ילדיה עם חובות גדולים. כעת, הפרס הכספי יוכל לעזור לה לסגור את החובות ולפתוח דף חדש."....

בתוך הכתבה של הזוכה..יובל...
תחת התמונה של סתיו....

הייתה כתבה מוכנה מראש?..

BlameCoco

Well-known member
קורא כתבה במעריב...ושם כתוב...:oops:

"לאורך העונה קצין הצליחה לעורר לא מעט עניין, מה שלבסוף הוביל אותה להיות הדיירת האהובה ביותר העונה ולזכות בפרס מיליון השקלים המיוחל. כזכור, קצין סיפרה במהלך העונה כי בחוץ היא מתמודדת עם קשיים כלכליים בעקבות פשיטת רגל של הגרוש שלה, שהותיר אותה ואת שני ילדיה עם חובות גדולים. כעת, הפרס הכספי יוכל לעזור לה לסגור את החובות ולפתוח דף חדש."....

בתוך הכתבה של הזוכה..יובל...
תחת התמונה של סתיו....

הייתה כתבה מוכנה מראש?..
חחחחחח עבדתי במדיה

בדרך כלל מכינים מס׳ כתבות מראש
ומשחררים את הרלוונטית

כנראה שטעו...

בוףףברכה

Well-known member
חחחחחח עבדתי במדיה

בדרך כלל מכינים מס׳ כתבות מראש
ומשחררים את הרלוונטית

כנראה שטעו...
כאילו וכל הכתבה נכתבה עבור
סתיו....
ורק.."דחפו"..... את השם של יובל....
בהתחלה...במקום ...

זאת גם לא "כתבה"... שצריך להכין מראש
בת'כלס...;-#

עדגיל

Well-known member
הטעות של סתיו היתה שהיא יותר מידי סמכה על עוז אותו הכירה מהיפה והחנון. היא חשבה שאם הוא רואה מה היא עוברת, יחס מחפיר, עוינות, העלבות, פגיעות הכל על בסיס יומיומי, היא חשבה שהוא שותק כי הוא סולל לה את הדרך לניצחון ויראה לה בסוף שהכל היה כדי שתנצחי. אבל.....

שווארמה555

Well-known member
אני מתנחמת בזה שסתיו תהיה זכורה ועוד מצפה לנו דרך ארוכה איתה ברשת בטלוויזיה, מעתוק עוד שנה לא תזכר בכלל

ק ו ל י ת

Well-known member
בראבו יובל. היות וספיר לא ניצחה מגיע לך לזכות במקומה. נרדמתי לקראת הסוף ואני מרוצה מהתוצאה.

גליה 1211

Well-known member
ראיתי עכשיו את הקפיצה של ליאל כשהבין שסתיו לא זכתה.
אשכרה כאב לי.
ומעתוק????? כבר עדיף שינקי
ממש מאכזב​

מצב
הנושא נעול.
למעלה