שרשור חוכמות לכבוד החג:

danakama10

New member
כן, זו בלי הגבולות

זו שנורא פחדת שידחפו לה ריטלין, כי ידעת שהיא צריכה את זה.
בואי נקווה שהשכל והיופי שלה יובילו אותה למסלול שונה משל אמה הפתטית, שרק לומדת ולומדת ועבודה לא מצליחה להשיג, לכן יש לה פנאי בלי סוף להשוויץ שהבנות שלה מקבלות מתנות מרוכלים. איזו עליבות. אולי במקום זה תשיגי עבודה, משהו, ותוכלו לחיות בבית משלכם בלי לעבור כמו נוודים ממקום גרוע אחד למשנהו.

כן, צודקת, כל האנשים שמבזבזים

את זמנם בעשיית דוקטורט ומחקר של דברים שבשאיפה יעזרו לאנושות, או לפחות יקדמו את הידע האנושי, ומוותרים על משרות בהיי טק לשם כך (כמו בעלי ואני) הם לוזרים פתטיים ועלובים, בניגוד למצליחנים הנהדרים שגרים בבית משלהם.

danakama10

New member
די, לא יפה לעשות לי את זה

מרוב צחוקים הצד כואב לי

מותק, את חוקרת כל כך דגולה שאפילו לא הצלחת להשיג מקום בארה"ב שכל כך רצית להשאר בה וחזרת עם הזנב מקופל בין הרגליים לארץ (נחשי איפה אני גרה?!).
החוקרים המוצלחים שמצליחים לפתח דברים שתורמים לאנושות מקבלים פיצוי הולם על הכישורים שלהם. הלא מוצלחים, ואלא שבגיל 36 עדיין טורחים על הדוקטורט והפוסט - נשארים רחוק מאחור, ואולי במזל יהפכו למורי ביולוגיה בתיכון.

חזרתי לפני שהדוקטורט שלי הסתיים,

(המשכתי לעבוד עליו מהארץ) כי בעלי קיבל משרה בארץ (שם הוא רצה לקבל משרה - הוא לא הגיש למקומות אחרים), ואני לא לבד, אלא נמצאת במשפחה שמקבלים בה החלטות שמשפיעות על כולם. גם אני לא ניסיתי ולא אנסה להשיג משרה בארה״ב, כי אנחנו בארץ. האם יכול להיות שלא אצליח לקבל משרה? זו בהחלט אפשרות.
והסיבה שהתחלתי מאוחר יחסית את הדוקטורט היא שכ-9 שנים מחיי הוקדשו לשירות בצבא, כפי שהצבא ביקש, ואני ראיתי לנכון למלא את חובתי. את צודקת שיתכן שזה פגע בסיכויי להצליח לקבל משרה באקדמיה, ויתכן שרק המחקרים שעשיתי בדוקטורט עצמו יהוו את התרומה שלי לאנושות בתחום.

ו... וואו, את גם גרה בארה״ב וגם יש לך בית? איזו מצליחנות! ועוד כשברור שלא הגעת להישגים האלה לא בזכות יופי ולא בזכות חוכמה, ואף לא דרך ארץ! בבקשה בבקשה גלי לנו מה סוד ההצלחה שלך!

danakama10

New member
לא תדעי ולא תדעי

ומה את יודעת, הרוכל נתן לי היום מיץ חינם ואני יודעת שזה בגלל שהבית שלי גדול ויפה!

ועכשיו, ומטפחת לנגב את הדמעה בעקבות סיפורך הנוגה, ו... NEXT!

אני באמת לא יכולה לחשוב על שום סיבה אחרת... לא, רגע,

הצלחתי לחשוב על סיבה!

אל תשתי את המיץ!!!!!!

danakama10

New member
שתיתי, שתיתי

הרי כל יום הוא נותן לי מיץ, הבית שלי יפה וגדול במיוחד כל יום, לא רק לפעמים!

אגב, על דוקטורט מקבלים כסף.

כך שאולי זה נכנס לאופן שבו את רואה את ״עבודה, משהו״, כי נראה שרק הכסף נחשב בעינייך.

danakama10

New member
כן, סטיפנד נמוך מאוד

שאמור להחזיק אדם בודד או מקסימום זוג, לא משפחה. מי מעלה על דעתי שבגילאים האלו עדיין יזדקקו לסטיפנד.

danakama10

New member

תזכירי לי, אתם מתחת או מעל קו העוני?
עכשיו זהו, שיעשעת אותי אבל באמת שנמאסת.
מצאי לך עניין אחר.

אני לא יודעת על מה את מדברת.

לא ברור לי למה זה שלא בחרנו לקנות דירה הופך אותנו בעינייך לעניים (אם כי נכון שחבל שלא קנינו דירה כהשקעה לפני שעזבנו את הארץ, כי המצב היום באמת יותר בעייתי).
בכל מקרה, התייחסתי לאופן שבו כלכלנו את עצמנו בזמן הלימודים שלי בחו״ל (והפוסט שלו), וכאמור שנינו קיבלנו תשלום מכובד שאפשר לנו גם לחסוך סכומים מסוימים, תשלום שבמקרה שלי הגיע בצורה של אותה מלגה יוקרתית (שנכון שלא מתעשרים אם חיים רק עליה, אבל לא כולנו מודדים כל דבר רק בכסף, כמוך, מצליחנית שלי).

danakama10

New member
שוב לא הבנת

(בקצב הזה אפילו מורה לביולוגיה לא תהיי. לא נורא, ישאיר לך יותר זמן בתפוז).
הרוכל פשוט איש נחמד. את זו מודדת הכל לפי יופי. אם אין אופי יש יופי.

או, כמו במקרה שלך, לא זה ולא זה,

כולל העדרו המוחלט של חוש הומור...

הרוכל נחמד בעינייך? אם כך, אני מבינה ששתית את המיץ?

...
...
...

שמישהו יזמין אמבולנס.

danakama10

New member
טוב, עכשיו באמת די

את מוזמנת להמשיך לערוך את ההודעות שלך בכייף וחדווה, קחי הפסקה של 5 דקות כשהילדות מתעוררות, ואז חזרי לכאן עם כוחות מחודשים להתחיל יום חדש בתפוז.
יום נפלא ופורה!

האמת, באמת בדיוק סיימתי

לעשות את צרכיי, ואני יוצאת להכין אותן לבית הספר. תודה שהנעמת את זמני בשירותים. הנה, נקודה ראשונה לזכותך בחיים האומללים האלה שלך.

טוב, חדל קשקשת ברשת

הבנו, באמת. מכל הכיוונים הבנו.
עכשיו כל אחת לקחת סארקזם שלה ולא באה בלובה יותר בחיים (או לפחות ליומיים).

למעלה