ronimaman

New member
מוצרי CBD ושמן CBD בפרט הם ללא ספק תוספי התזונה שצוברים פופולאריות ברחבי העולם ואף בישראל וזאת הודות לסגולות הרפואיות הרבות שמוצרים מבוססי קנאביס מסייעים לטפל. ניתן להשתשמש בסיבידי לכאב כרוני, בעיות שינה, סרטן, כאבי ראש, פסוריאזיס ועוד. בקרו באתר של קנבידי בלינק הבא לעוד מידע על שמן CBD

kobiy880

New member
הי רוני
מסכים מאוד עם מה שכתבת. אני חולה במחלה כרונית וסובל מכאבים על בסיס יומי, ומשככי הכאב לא מצליחים לתת לי הפוגה, מאז שהתחלתי לעשות שימוש במוצרים המבוססים על שמן קנאביס אני יכול לומר שאיכות החיים שלי השתפרה משמעותית. רמת הכאבים פחותה, התאבון שלי גובר, החרדות נעלמו, ואני נהנה מחיים חדשים לגמרי. לאחרונה גם גיליתי שישנם סוכריות סיבידי, שיכולות להתאים גם לילדים בעקבות טעם ידידותי. ממליץ בחום.

ronimaman

New member
שמח שאנחנו בהסכמה. ממחקרים מסתמן ששמן סיבידי הוא היעיל ביותר אבל גם קרמים,אבידלס כמו סוכריות סיבידי, כמוסות ותרסיסים עשויים להועיל.

meirke12

New member
היי. אני פחות מסכים.. הגדרת את זה כ"תוספי התזונה" מה שבכלל לא נשמע נכון! זה לא תוס, תזונה וגם בטח שלא בריא.. אני כן מסכים עם הדעה שיש אנשים שכן זקוקים להשתמש בקנאביס רפואי, אבל זה רק במקרים מסויימים ולא כך סתם לכל אדם. זה שאומרים שהקנאבי מטפל במגוון רחב של בעיות כמו כאב כרוני, תסמונות, תרשת, טראומות וכדומה זה לא אומר שאפשר לתת את זה סתם ככה לכלל הציבור. והעובדה שחייב רישיון מיוחד כדי לספק את זה ולא ניתן למכור את סתם כך בבתי מרקחת רגילים ובכלל, גם מי שבאמת זקוק צריך לדעת איך לבחור.. מצרף עוד קישור - https://mediplus.co.il/בית-מרקחת-קנאביס/
בברכה ויום טוב !

למעלה