שמות וזהות

TaL53

New member
אדרבא ואדרבא!

אנא, טוליק, הצג את דעותיך! הרי זה מה שאני שואל אותך עליו ומזה אתה מתחמק בצורה מאוד לא דיסידנטים.
&nbsp
תגיד, טוליק, חוץ מברבורים ממוחזרים על מקוב וגונין, יש לך משהו לחדש?

אנטוליו

New member
אוי, ז'נצ'קה, אתה רוצה את דעותיי דוגרי?

אתה יודע מהיסטוריה מה קרה לאנשים כאלה שדיברו ביושר, כנות ובתמימות? זה קרה אפילו למי שהזהיר בזמנו מהשטות הזאת, אבל נהג למרות אזהרותיו שלו:
“Don't give that which is holy to the dogs, neither throw. your pearls before the pigs, lest perhaps they trample. them under their feet, and turn and tear you to pieces. זה קרה אפילו לגנרל רוסי שהעז לספר על מקורו של העם היהודי:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=f2r6LWqD-94[/URL]

TaL53

New member
אתה משעשע, טוליק

מתי דיברת ביושר, תמימות וכנות? הרי חוץ ממחזור זבל אינטרנטי (שאינך אפילו מסוגל להתמודד עם שאלות עליו) מה בדיוק "הצגת"?
&nbsp
עובדה, טוליק, שאתה כותב באינטרנט כבר שנים רבות, ומה בדיוק קרה לך? הרי טענת לפני כן שהנה- אוטוטו- אתה מציג את דעותיך ושאתה רק צריך "זמן" (אולי אחרי יום הזכרון?) אולי אם כך תקדיש את הזמן שאתה מבזבז על מחזור סרטונים של גנרלים רוסים על עבודה עצמית ודוסידנטית ראויה באמת?

lEchoesl

New member
אימאלה! אני לא מאמינה שצפיתי 5 דקות מהשטות הזאת! גנרל חולה

נפש ואנטישמי כמוך!
מקווה שאתה יודע שרוב פקידי הצבא הסובייטי היו אנטישמיים. הכי מצחיק שאתה מתכחש לאנטישמיות של עצמך. אוי פסדר מתכחש לשנאת יהודים שיש בך. הינה.

אנטוליו

New member
מה שמעניין זה שאת עונה על תגובותי לטל

בסגנון שלו וטל לפעמים על תגובותי אליך. אתם במיקרה לא אותה הדמות? וישר את ממהרת להעליב את ברי פלוגתך בשמות גנאי כמו אנטישמי וחולה נפש! גנרל פטרוב מוצא מאוד חן בעיני הוא משכמו ומעלה, כמו גם הוגי דעות רבים אחרים שאין לך בינתיים שום מושג עליהם. איפה גדלת, מאיזה מחוז את ברוסיה? שאלתי אותך ובמקומך ענה כרגיל טל וכתב במקומך שזה לא חשוב כביכול.

TaL53

New member
אתה מאכזב אותי, "טוליק"

במקום להתייחס בצורה עניינית ודיסידנטית ראויה למאמרים המקיפים שצירפתי לך על האלימות של הנוצרים כלפי בע"ח אתה מתחמק בצורה מאוד שקופה ע"י כל מיני קונסספירציות פרנואידיות? נו.. מה עוד תמציא, שכל מי שכותב לך פה זה בעצם אני?
&nbsp
אגב, אולי תרצה לענות על השאלה איך זה שהביוגרפיה (הקודמת) שלך כה דומה (באופן די מחשיד) לביוגרפיה של הנגשב שמיר? ממש תאומים סיאמיים שהופרדו בלידתם...
&nbsp
&nbsp

lEchoesl

New member
קודם כול אני בת 22. דבר שני, ממש לא אכפת לי בן כמה אתה. יש

הרבה מבוגרים טיפשים ואתה ההוכחה לכך [במידה ואתה באמת בן 70+. רוב הסיכויים שאתה סתם טרול שהמציא את עצמו ברשת].
הנרי מקוב לא מוכר לי ואפילו ברשת אין שום מידע עליו
למה לי להאמין לו? מי שמפיץ אמת לא מפיץ אותם באתרים חשוכים שבקושי מוצאים אותם ברשת וטוב שכך!

אנטוליו

New member
הצצתי בויקיפדיה וראיתי שיש הרבה מידע על מקוב ובכמה עמודים:

[URL]https://www.google.co.il/search?source=hp&q=henry+makow+wikipedia&oq=henry+mako&gs_l=psy-ab.1.1.0l10.8082.24772.0.38386.12.10.0.0.0.0.220.1878.0j9j1.10.0....0...1.1.64.psy-ab..2.10.1875.0..0i131k1j0i10k1.0.W_Qe4vDJKFU[/URL]
הוא אחד מגאוני הדור ואני מקווה שעוד תגידי לי תודה שלמדת עליו ממני. יש באמתחתי קישורים רבים גם על הוגי דעות אחרים שלא הולכים בזרם כמוך והם בעלי דעה עצמאית. רק תבקשי מביטמן לא לחסום אותי שרירותית כמו שהוא נוהג איתי וכל הפורום רק ירוויח מכך. יש לי גם סרטונים רבים ברוסית על היהודים ושירים סוביטיים יפים ומרגשים שבוודאי לא מוכרים לך והם עלולים לעניין אותך. רק תגידי לי מניין בדיוק את או הוריך - מאיזה חבל ברוסיה הגדולה? אני מחלק רוסי של לפלנד שהיה שייך לפינלנד לפני מלה"ע ה-2 ויש לי משם גם סרטונים רבים כגון זה:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=dnVEZXVRTs0[/URL]

ותגידי: למה את כועסת עלי - על זה שאני דובר אמת? לא זכור לי שהיו לנו ויכוחים מהעבר. אז הנה - על מנת לפייס אותך אני שולח לך שיר לירי סובייטי ישן:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=1D8c1H5LsLY[/URL]

TaL53

New member
לא הבנתי, טוליק

הרי ויקיפדיה נשלטת ע"י היהודים (או לטאות ירוקות מהחלל), לא כך טענת? אז אולי מה שכתוב שם על מקוב זאת מזימה של הלטאות הירוקות?
&nbsp
אגב, לא טענת שאתה מלנינגרד? או שזה היה לפני שהחלפת ביוגרפיה?

אנטוליו

New member
אכן נולדתי בלנינגרד, אבל אתה יודע מה קדה לתושביה

בזמן מצור, בלוקדה? השנים האחרונות בברה"מ ביליתי באזור גבול עם פינלנד, אלקורטי, וצירפתי אחד הסרטונים על כך. ומאיפה הכבודו - מאזור מסוים באוקראינה, יותר נכון נהר, ששם משפחתך נגזר ממנו?

TaL53

New member
איך כל זה קשור לטענתך שויקיפידה

נשלטת ע"י לטאות ירוקות מהחלל?

אנטוליו

New member
הנה: זה אתה שמשקר! מעולם לא טענתי

על הלטאות - טוענים כך מצדדי תאוריית הקונספירציה אחרים. אתה מנסה לעשות ממני צחוק, אבל למעשה הנך עושה צחוק מעצמך! אגב, יצא באתר הזה דף חדש שמחכה לעיונך המעמיק: [URL]http://www.zarubezhom.com/september-1-2017.htm[/URL]

TaL53

New member
רגע, לא טענת שהויקיפדיה נשלטת ע"י יהודים?

או שזה לא אתה כתבת את הדבר הבא?
&nbsp
א פלא שציטוט כזה לא קיים בויקי. הרי שנינו יודעים בידי מי
אנטוליו
<< ההודעה הנוכחית
08/08/2017 | 13:10
&nbsp
נמצאים אמצעי התקשורת! או שאתה נולדת רק אתמול?
-------
אך מוזר שאם אינך מאמין בתיאוריית הלטאות מדוע אתה טורח למלא את הפורום שוב ושוב בקישורים לאותה התיאוריה?
&nbsp
&nbsp

אנטוליו

New member
אזוב לקשקש שטויות. מה דעתך על הקישור החדש

מאת העיברולוג שצירפתי? עיינת בו? אני עוד לא, אבל אני סומך עליו.

TaL53

New member
למה "לאזוב" שטויות?

פתאום אתה כבר מתנער מהשטויות שכתבת?
&nbsp
טוב נו.. אז מה דעתך על הקישורים שצירפתי לך על האלימות כלפי בע"ח בנצרות? עיינת בהם?

אנטוליו

New member
טרם עיינתי - אתה לא נותן לי זמן לעסוק בדברים חשובים יותר,

כמו עיון בקישורים האהובים עלי - אתה פשוט מנהל נגדי מלחמת התשה על מנת לטמטם אותי, כמו שמישהו עשה כבר לך!

TaL53

New member
טוליק! למה אתה נעלב?

הרי כל תפקידי הוא לעזור לך להתגבר על האובססיה והפרנויה שלך. תראה לאן זה הביא אותך-
לטאות ירוקות מהחלל והמצאות על שטרייכר.
&nbsp
אגב, למה אתה דורש מאחרים לקרוא את ה"קישורים" שלך בעוד שאינך מתכוון לעיין בקישורים שאחרים השקיעו מזמנם כדי להביא לך? מאוד לא דיסידנטי מצדך.

lEchoesl

New member
מה זה משנה מאיזה חבל אתה ומאיזה חבל אני?
חח אני אגיד

לך תודה על זה שאתה מבדר אותי
כול כך מצחיק שאתה קורא לאנשים שלא מעלים שום הוכחה לשטויות שלהם <<גאוני הדור>>. חבל שאתה יורה לעצמך ברגל אנטולי. אם אתה באמת יהודי [וכנראה שלא. האימרה <<אני יהודי>> נועדה רק לעשות רושם שכאילו יהודי לא יזיק ליהודי אז יאללה בואי תאמינו לי] אתה תקבל כאפה מהחיים יום אחד כשאנטישמי יחטיף לך כי גם הוא מאמין בתיאוריות הזויות שאתה מפיץ. טמטום מוחלט

אנטוליו

New member
זה כן משנה המון דברים.

אני למשל אינני מסתיר ואף מתגאה שאני מלנינגרד ומלפלנד.
בקשר ליהדות - חבל שאני יהודי - הייתי חוסך לעצמי הרבה צרות לולא נולדתי יהודי, לפחות בעיני הרוסים. הם תמיד ידעו לזהות אותי לפי שם משפחה ומראה חיצוני יהודי טיפוסי. רק בעיני הרבנים הגזענים כל יוצאי רוסיה נחשבים כחשודים בהשתייכות לגויים הנחותים שנחשבים אצלם לתתי אדם ואף לבהמות.

TaL53

New member
רגע רגע.. אז למה לא התנצרת? כיאה לדיסידינט ברמתו

של הנשגב שמיר? ועוד אתה דורש מהיהודים להתנצר בעצמם! די צבוע מצדך, טוליק.

למעלה