שמות וזהות

גם בני אדם?

TaL53

New member
טוליק, אולי תעזוב את הלטאות ותשתף אותנו

בתמונות החתולים שלך?

אנטוליו

New member
אם בא לך לעיין בתמונות, למה דווקא של חתולים?

באתר של העיברולוג שלי קיים פוטוטק שלם של תמונות חשובות יותר:
statyi.htm Фототека ; Фототека-2 ; Фототека -3; Фототека-4
[URL]http://www.zarubezhom.com/[/URL]

TaL53

New member
אוי טוליק, חשבתי כבר לעבור למשהו

יורת מעניין.. ואתה עוד תקוע עם הלטאות הירוקות שלך..
&nbsp
הנה, במיוחד בשבילך ההוכחה מי באמת שלט במצרים העתיקה.

beatman

Member
עוד רפש ובולשיט

השחיטה הכשרה היא הומנית, כאשר חותכים את עורקי הצוואר לחץ הדם למוח נופל דרסטית ומביא לאיבוד הכרה תוך שניות.
בקרב הלא יהודים יכולות להיות מקובלות שחיטות והריגות הרבה יותר אכזריות, כמו למשל בישול סרטנים חיים.
הריגת חיה לפני שחיטתה באמצעות מכת חשמל אינה אפשרית, זאת הופכת להיות נבלה או טרפה האסורים למאכל.
התורה פונה לכלל אומות העולם ומנחה אותם ל7 מצוות בני נח ולעם ישראל תפקיד בשימוש דוגמא לשאר העמים.
רק מהגדרה זו הטענה שלך על כת נפסלה.

אנטוליו

New member
אתה מאשים אותי בשקרים ועוד אנטישמיים?

מתי כתבתי משהו נגד הגזע השמי - כתבתי נגד הדת הגזענית שמפלה לרעה את כל יוצאי רוסיה בבואו להינשא והפורום הזה היה צריך להיות במה לאפשר להביע את רגשי התמרמרות של יוצאי רוסיה נגד האפלייה הגזענית נגדם!

TaL53

New member
כמובן שכן, הרי הודת בעצמך ששיקרת

כמו למשל ב"ציטוט" הלא קיים של שטרייכר. או שכבר "שחכת" על מה "דנו"?

אנטוליו

New member
הציטוט אולי לא קיים בראש הפרנואידי שלך,

אבל הוא מצא חן בעיני בשל אמינותו.

TaL53

New member
אוי טוליק טוליק

אז איפה קיים ה"ציטוט" הזה אם לא בראשך הפרנואידי? אתה הרי "מומחה" גדול בחיפוש זבל אינטרנטי, איך זה שעדיין לא הצלחת למצוא את ההוכחה ששטרייכר אמר את מה שאתה טוען שהוא אמר?

אנטוליו

New member
אני לא נאשם ולכן לא הודתי בכלום, היית רוצה!

אני משוכנע שהציטוט קיים, אחרת מה - המצאתי אותו ועוד באנגלית? למדתי עליו מפורום ידידי ישראל באנגלית.

TaL53

New member
נו, אתה רואה? היה קשה

סוף סוף להכיר באמת? בוודאי שהמצאת אותו או מישהו אחר המציא.. הרי באינטרנט יש מספיק זבל שקרי ואתה הרי מומחה גדול בנושא.

beatman

Member
שנאת דת פסולה כמו כל שנאה אחרת

תיזהר מביטויי שנאה ושקרים מסיתים

lEchoesl

New member
לא חוסמים אותך בגלל הדעות שלך יא אנטוליו!
חוסמים אותך כי

אתה משקר. חחחחח כת! חחח! גדול! נניח שאזרום עם הטמטום שלך. עכשיו בוא נראה: אם יהדות = כת [שקר!!!] אז גם הנצרות והאסלאם הם כת! כי הם התפתחו על ומ יהדות. עכשיו אתה בא וטוען שרק היהדות כת [שזה שקר!] ואז אתה מתלונן שחוסמים אותך?
&nbsp
פנטים יש בכול דת מה הקשר?

אנטוליו

New member
אינני מכיר אותך ואינני זוכר שהעברת אותי

דרך גלאי שקר. פשוט יש לי דעה עצמית עוד מימי ברה"מ ויש לי קבלות על כך בזמן שלאנשים כמוך אין דעה עצמית והם זורמים עם הזרם בכל מקום. אתה מוכן לציין במה בדיוק אני משקר?

lEchoesl

New member
אתה עושה את עצמך לא מבין או שזה מצבך הטבעי? השקרים שאתה כותב

פה בלופים.
&nbsp
קודם כול שאלה לי אליך- למה אתה חושב שלמישהו מאוד מוזר ולא ידוע בשם הנרי בכלל מבין על מה שהוא כותב? למה החלטת שיש לו ולך דעה עצמאית?
הקישקושים שלך פה בפורום על השליטה המוחלטת של 300 יהודים על העולם, על האנטישמיות ככלי של יהודים וכול החרא האחר, נחשבים לדעה עצמאית?

נראה לי שקראת יותר מדי שקרים אנטישמיים. ועובדה שרק באתרים כאלה אתה מסתובב. יש לך כבר מטרה מראש לחפש קישקושים ולהפיץ.
בקיצור הבנת

אנטוליו

New member
הצצתי עכשיו בכרטיס שלך וגיליתי

שאת בת 25 בשם קסניה - אז איך את מעזה לקרוא מוסר לאדם מבוגר ממך פי שלושה וחצי וגם די ותיק בארץ - 60 שנה שבוודאי למד משהו על ישראל והיהדות? כן, קראתי הרבה על היהדות באנגלית וברוסית וחושב שמגיע לי אפילו תואר במדעי היהדות. ומי את? אפילו שם של אדם נערץ עלי אינך מסוגלת לבטא - קוראים לו הנרי מקוב ולא סתם הנרי ועבורי הוא גאון בידיעותיו ביהדות ובתאוריות הקונספירציה. זה שבעולם שולטים 300 משפחות עשירות לא הוא ולא אני המצאנו ואם תתמידי לקרוא אותי - תלמדי הרבה דברים ועובדות בחיים שבדרך כלל השליטים מסתירים מהעם ורק בזכות האינטרנט יש אפשרות להגיע לפירורי של אמת. יש אפילו אתר מחפשי האמת ואם את יודעת אנגלית, את מוזמנת, יחד עם שאר משתתפי הפורום, להציץ ולהעשיר את עולמך המנטלי המוגבל: [URL]http://www.thetruthseeker.co.uk/[/URL]

TaL53

New member
טוליק, אתה מצחיק ומבולבל

אתה משעמם את קהל הצופים בעוד ועוד לינקים משמימים וממוחזרים. אולי במקום זאת תציג לצופים הנאמנים את משנתך שלך?

אנטוליו

New member
כרגיל, אתה טועה ובגדול!

התכנים שאני יכול להביא לפורום מאשירים את הנפש ומרחיבים אופקים, בדרך כלל צרים, של רוב המשתמשים המשועמים כמוך. תספר קצת על עצמך - מה העיסוק שלך, כי לי נראה שאתה נשארת תקוע כמו מלפני כמה שנים. התחתנת, בנית בית בישראל או עדיין גר עם הוריך ועל חשבונם?

למעלה