שליייייייייי לא קשור אבל

Boscorelli

New member
בטח שולט!

לסבא שלי יש מוסך רשמי לרנו... הוא מומחה בכאלה הוא ודוד שלי תמיד שולחים לי אימיילים עם תמונות של הרנו... אגב לנו גם יש כמה רנו במשפחה שחלק נמכרו וחלק סתם ישבו כשאחי למשל רק הוציא רישיון או משהו כזה אבל לא יצא לי לראות את הטורבו בארץ... זה חדש אגב לא יודע אם אתה יודע אבל מה שמיוחד באוטו הוא שיחסית לגודל שלא זה די משונה שיש לו מנוע מאחורה! כן... יש לה מנוע מאחורה!!! אם אתה צריך תיקונים\שיפורים לרנו....אז יש מישהו שאני מכיר...

5TURBO

New member
אני חולם על המכונית הזאת

זה החלום שלי להביא לארץ אחת כזאת ואני יודעה על המכונית הכלללללללללללללל אבל ממש הכל והיא לא כל כך קטנה מחורה ברוחב של האמר עם צמיגים יותר רחבים משל האמר ממש אוטו מיוחד וזה מכונית ראלי והיא מאוד נדירה היא הנעה אחורית יש דגמים מ 160 כוח סוס עד 400 כוח סוס ביצור סידרתי

fireman

New member
אביתר....

אני מאוד מצטער שהודעת המכוניות הזו שורבבה בין מאות ההודעות והויכוחים העיקביים בנושא משאיות, הכיצד יכול היה הדבר לקרות?! אביתר, הפורום מת, לא רצים כאן שום דיונים ואין כאן שום מעורבות של אנשים, לא דיונים ולא ויכוחים ולא שיתוף בידע של אנשים כי אין אנשים בגדול, כגודל הציפיה כך גודל האכזבה. נראה לי תמוהה שאתה בא בתלונות.

למעלה