שלום..

fear dark

New member
שלום..

פעם עישנתי...גראס..לתקופה של שנה וחצי בערך...והפסקתי... עכשיו התחלתי עוד פעם כאילו פעם ביומים ככה לעשן. בעיה היא שאני בתקופת בגרויות ואני שואלת את עצמי אם זה באמת נכון שאומרים תמיד שזה דופק תזיכרון. כי אם זה באמת כך-אולי עדיף לי לא לעשן עכשיו לפני המבחנים? או שזה שטויות... תודה רבה וערב נפלא:) עדי.

וירוסוס

New member
יש כאלה שזה דווקא עוזר, יש כאלה שלא

בכל מקרה, אחת מהתופעות של העישון זה איבוד זכרון לטווח קצר(טווח קצר...טווח קצר...טווח קצר...). ככה שכן, זה יכול להפריע לך בתקופת בגרויות. אבל, יש דיי הרבה אנשים, היפראקטיבים לדוגמא, שגאנג'ה עוזרת להם להרגע ולהתרכז. (תחליף מצויין לרטלין!)

dr ganga

New member
לי זה זיין את הזכרון. אבל אני מכיר

אנשים שדווקא אצלהם זה אחרת. ידידה שלי הייתה מעשנת לפני כל מבחןכי הייתה אומרת שזה משפר לה תזכרון.

fear dark

New member
ואאלהה?אז אני מקוה שלי זה יעשה

טוב. גם יש הפרעות קשב וריכוז כך שזה טיפה מרגיע את זה. תודה:)

Hatsil yam

New member
אני לא מבינה

איך זה יכול להרגיע ולעזור להפרעות בקשר וריכוז? לי עד לפני שהתחלתי לעשן לא היו הפרעות בקשב וריכוז ולפני כמה זמן עשו לי בדיקה והסתבר שעכשיו יש לי..

lefteye1

New member
לא טוב

עד כמה שאני בעד גראס אבל לעשן בזמן המיבחנים זה לא טוב ... מנסיון!

כל אחד ומה שזה עושה לו..

אצלי זה דווקא עזר לי לזכור את החומר, כי על כל שאלה שהייתה בבחינה נזכרתי בזרימה שהייתה לי ולחבר'ה בזמן העישון, ואז לפי הזרימות זכרתי את החומר והיה לפרצוץ ועכשיו יש לי תעודת בגרות מלאה עם ממוצע סבבה לגמרי...

Timothy Leary

New member
לי לא זיין תזכרון

אבל בתקופות שאני מעשן הרבה אז אני גם מתעצבן נורא בקלות לא יודע למה

NoShadow

New member
לא מעשן סיגריות בד"כ?

אם לא אז זה הניקוטין ש"מעצבן אותך" כנראה, ככה זה אצלי לפחות...

BiAAAtch

New member
גם אצלי זה ככה..

ובאמת אני לא מעשנת סיגריות (מי צריך פארש?).. לא ידעתי שניקוטין יכול "לעצבן" - למה זה ככה?

astral travel

New member
ניקוטין

זה חומר שכבר קיים ומיוצר במוח, הוא אחד מהחומרים שאחראים לתחושת רוגע ומיקוד\ריכוז - ברגע שהמוח מקבל אותו ממקור חיצוני (סיגרייה\פארש) - הוא מפסיק לייצר אותו. מ"הזרקת הניקוטין" האחרונה עובר זמן - רמת הניקוטין במוח יורדת - וכך גם תחושת הריכוז והרוגע - ואז יש דחף לעשן כדי לקבל מנת חומר. - המוח מחדש את ייצור הניקוטין לרמה הטבעית רק אחרי שהוא לא מקבל את החומר תקופה (שמשתנה מבנאדם לבנאדם - תלוי בקצב חילוף החומרים + רמת הניקוטין שהמוח הורגל לקבל). אז בקיצור - רמת הניקוטין במוח אצלך יורדת בין עישון לעישון - ואז את נהיית פחות רגועה. בגלל זה עדיף לעשן בלי פארש (אפשר להפיל ראשים יותר קטנים אם קשה למשוך ת'עשן).

ק ה ל ת

New member
לא צריך להיסחף

ניקוטין לא קיים באופן טבעי במוח ולא מיוצר ע"י הגוף. ניקוטין הוא בעל מבנה שמאפשר לו להיקשר לכמה קולטנים בגוף (לא רק במוח, גם במעיים לדוגמה) בינהם אציטכולין. נכון הוא שמרגע שהניקוטין נקשר, הגוף מוריד את היצור של הניורוטרנסמיטורים אותם הוא מחליף.

Hatsil yam

New member
תוספת

יש מעט אנשים שזקוקים לניקוטין... יעני שהמוח שלהם לא מייצר את זה מספיק וזה דווקא טוב בשבילהם שהם מעשנים סיגריות

Hatsil yam

New member
צ'מעי

זה ממש ממש דופק תזיכרון... אבל ממש אבל רובנו בתקופת בגרויות ותאמיני לי שאפשר להסתדר עם זה בכיף בהצלחה שיהיה לך:)

למעלה