שלום לכולם

Car Lover

New member
שלום לכולם

אז שמי אריאל אני מבאר שבע, ואני גם אוסף דגמי מכוניות בגודל 1:18 ומכיר את איציק כבר כמה זמן חוץ מזה יש לי אוספים ועוד דברים שאני חושב למכור כמו טלכרטים, פוגים, פוגים של פוקימון הרובוט הראשון מהסדרה של הפאוור ריינגרס, בגודל של כ 25 ס"מ לגו מהשנים 89 - 95 של טירה, סירה, מכוניות, תחנת דלק, רובוט .... חוברות של מדבקות, כמו מורטאל קומבאט 2, החוברת עם כל המדבקות חוברת של מר עולם, התאבקות, דנבר הדינוזאור האחרון.. עם מישהו מעוניין תשאירו לי הודעה או ב אי סי קיו 165735698 אני רוב הזמן בצבא כך שעם אני לא עונה, אל דאגה, אני יענה בהקדם האפשרי

Car Lover

New member
תמונה של הרובוט

מצטער שהתמונה קטנה, אבל זה מה שמצאתי אין לי מצלמה דיגיטלית

ליילנד

New member
זה נראה רובוט של הרובוטריקים

טני זוכרת שהבנים שלי היו משוגעים על הסדרה הזו.

Car Lover

New member
נראה... אבל זה של הפאוור ריינגרס

בתמונה הרובוט שלם אבל הוא בנוי מ 5 חיות שיוצרות ביחד את הרובוט הנ"ל

ליילנד

New member
טוב, אני ממש לא בעניינים

פשוט זכרתי את הרובוטריקים והשקרניקים שילדי מאוד אהבו, אבל אתה בטוח יודע יותר טוב ממני.

szsz123

New member
שלום לכולם

אז שמי אריאל אני מבאר שבע, ואני גם אוסף דגמי מכוניות בגודל 1:18 ומכיר את איציק כבר כמה זמן חוץ מזה יש לי אוספים ועוד דברים שאני חושב למכור כמו טלכרטים, פוגים, פוגים של פוקימון הרובוט הראשון מהסדרה של הפאוור ריינגרס, בגודל של כ 25 ס"מ לגו מהשנים 89 - 95 של טירה, סירה, מכוניות, תחנת דלק, רובוט .... חוברות של מדבקות, כמו מורטאל קומבאט 2, החוברת עם כל המדבקות חוברת של מר עולם, התאבקות, דנבר הדינוזאור האחרון.. עם מישהו מעוניין תשאירו לי הודעה או ב אי סי קיו 165735698 אני רוב הזמן בצבא כך שעם אני לא עונה, אל דאגה, אני יענה בהקדם האפשרי
מוכר
שלום לכולם

מוכר פוגים?

למעלה